Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

ma nem igazán érünk rá.

egyébként istván út,de már mondtuk korábban is :huh:

utálom a függönyfelrakást utálomutálomuuutáállooommmmmmmmmmmmmmmmmm <_<

Voltam nálatok, van sejtelmem az István útról, mivel jó 1-2 évtizedet leéltem ott. A pontos címedet kérdeztem volna. házszám, emelet, ajtó.

Nembaj, most értem először netközelbe, reggel 7től alignéha szálltam ki Kadettból.

Link to comment
Megosztás:

Kaptam pólót Sanci, majd megmutatom, biztosan tetszene.

Körbe néztem a honlapjukon, vannak egész jó cuccaik. Berlinának mutasd majd meg, ő jobban kattan az ilyesmire.

Hm, ha belegondolok, hogy anno szakközépben rovásírással puskáztunk... Csak a történelem-tanár tudta, hogy valójában mi is az, a többi h***ének nézett minket.

Nna, nálam elkezdődött a fűtési szezon, úgy megfázott a kezem mire kiértem a keverőbe, hogy alig tudtam mozgatni az ujjaimat. Át is fordítottam a klíma kapcsolóját a kékből a sárga jelzésbe.

Link to comment
Megosztás:

Voltam nálatok, van sejtelmem az István útról, mivel jó 1-2 évtizedet leéltem ott. A pontos címedet kérdeztem volna. házszám, emelet, ajtó.

Nembaj, most értem először netközelbe, reggel 7től alignéha szálltam ki Kadettból.

direkt nem írtam a pontos címet,mert ki tudja kik olvasgatják a fórumot.

ha felénk jársz,csörgess meg,aztán megoldjuk

Link to comment
Megosztás:

direkt nem írtam a pontos címet,mert ki tudja kik olvasgatják a fórumot.

ha felénk jársz,csörgess meg,aztán megoldjuk

Ja, na erre nem gondoltam, aszittem hülyének nézel :-)) Akkor vettem az adást. És ti rosszindulatú gondosz, nemidebeszóló emberkék ti pedig vigyázzatok ám magatokra, mert rátok küldöm az összes harcedzett 16 szelepes lódarazsamt, akik épp egy hete csípték szét a seggemet.

Ti, akik lelesitek a telszámokat, és címeket, és és és izéna

deköcsögvagyokmi?

Link to comment
Megosztás:

A jelenlegi H széria lesz a III. helyezett, ha kijön az új modell.

Mellesleg éltek még? Nagyon eltűntetek.

élünk,azt nem mondom hogy virulunk,de élünk <_< mondjuk az eltűnés rád is vonatkozik :huh:

Egyébként arra kíváncsi vagyok,hogy a G Astra gyártását beszüntetik-e,az új classic modell bevezetésekor,mert szerintem elég kapós még.

csak árazás tekintetében ásná maga alatt a gödröt az Opel,ha 3 Astra lenne forgalomban...

Link to comment
Megosztás:

Én várnám, hogy végre elmúljon a jelenlegi állapotom.

Amúgy a G astrát majd a Zastava fogja csinálni, ha minden igaz, mert a gépeket állítólag átveszik... majd kiderül.

már korábban átvették én úgy tudom,ill hogy nem fogják máshol árusítani azokat az "opeleket" bár nem lennék meglepve,ha kerülne errefelé is <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.