Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok,én meg el vagyok tünve!Mindenféle technikai(hazai fórumban modiskodok) és magánjellegű (gyerek,ház,nyaralás)dolgokból kifolyólag!

Mostmár majd igyexem többet itt lenni! :D

Kezdődik a suli a gyerekeknek,jó kis buli ez az iskolakezdés! :lol:

Bettivel megyünk csavarkiszedésre a Kenézybe nemsokára. :lol:

Kocsicsere rulez! :D

Ilyesmi.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha majd elkél.......,akkor veszünk....öööö....(nem tom)........

aminek Betti a kuplungját ki tudja nyomni a műtét után!

Akkor előre kell lépni, és eldobni a rossz magyar beidegződést, miszerint az autómataváltós sokat fogyaszt, és drága javítani. Tekints előre, és nyugatra. Mindenben őket követjük, minden hülyeségben, akkor egy ilyen értelmes dologban miért nem? Az autómataváltó nem csak a csuklót, és a térdet kíméli, hanem az autó forgó-mozgó alkatrészeit is, mivel nincs hirtelen fémes kapcsolat, csak folyamatos lágy erőátvitel. Nincs rángatás, nincs fogaskeréktörés, recsenés, viszont természetesen így kerékcsikorgás sincs. (najó azért van, aki azzal, és ABS-szel is megcsinálja)

Link to comment
Megosztás:

Akkor előre kell lépni, és eldobni a rossz magyar beidegződést, miszerint az autómataváltós sokat fogyaszt, és drága javítani. Tekints előre, és nyugatra. Mindenben őket követjük, minden hülyeségben, akkor egy ilyen értelmes dologban miért nem? Az autómataváltó nem csak a csuklót, és a térdet kíméli, hanem az autó forgó-mozgó alkatrészeit is, mivel nincs hirtelen fémes kapcsolat, csak folyamatos lágy erőátvitel. Nincs rángatás, nincs fogaskeréktörés, recsenés, viszont természetesen így kerékcsikorgás sincs. (najó azért van, aki azzal, és ABS-szel is megcsinálja)

Teljesen jogos, ha az ész érveket nézzük. De mindenki tudja, hogy én nem vagyok észnél. :lol: Viszont Corsikáéknak valóban az lenne talán a legbölcsebb.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, kicsit benézek ide is.

Van egy ismerősöm aki most megy Debrecenbe tanulni. Keres olcsó szállást, albérletet, szobát ilyenek.

Ha tudtok valami jót szóljatok már.

Előre is köszi.

Küldtem egy P.Ü.-t ezzel kapcsolatban.

Link to comment
Megosztás:

Pfujjj ótómata,mink szeressük váltogatást! :lol: :lol: :lol:

Anno amikor kézzel pumpálták a karburátorba a benzint, sokan mondták, mikor megjelet a benzinpumpa, hogy nem jó az, pumpálom én kézzel inkább.

De minnél keveseb dolog van, amire figyelni kell az autóban, annál kisebb az esélye a balesetnek :-))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.