Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Szeretném megkérdezni azoktól, akik még nem nyilatkoztak, ám tervezik, hogy mennek a Blitzre, valamint a közelből mennének, hogy mizu? Megy akkor valaki, vagy sem?

Mi tervezzük, de csak az ucsó pillanatban derül ki, hogy össze jön-e a rávaló. Egyre kisebb az esély.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

jah!

előtte hívj fel engem vagy andit,ha látod hogy ott vagyunk,aztán max nem érünk rá :lol:

Ti hol is vagytok pontosan az István úton?

Azért kérdem, mert nekünk is ott az irodánk a Kristály kozmetika fölött (igaz heti max 1x szaladok be :lol: ), alkalmasint összeugorhatnánk pár szóra, mittomén kávé, cigi, vagy kinek mi.

Link to comment
Megosztás:

Ti hol is vagytok pontosan az István úton?

Azért kérdem, mert nekünk is ott az irodánk a Kristály kozmetika fölött (igaz heti max 1x szaladok be :lol: ), alkalmasint összeugorhatnánk pár szóra, mittomén kávé, cigi, vagy kinek mi.

a postától 2 házra :lol:

persze,összefuthatunk,ha erre jársz,úgy is el vagy nagyon tűnve :lol: csak csörögj előtte

Link to comment
Megosztás:

a postától 2 házra :lol:

persze,összefuthatunk,ha erre jársz,úgy is el vagy nagyon tűnve :lol: csak csörögj előtte

Ok. mostanság csak Mackóval találkozom, mással nem nagyon. mikor szoktak minitalik lenni?

Igaz a gyerkőc meg a meló miatt nehezen tudok szabad szabadidőt csinálni, de néha azért összejöhetne.

Link to comment
Megosztás:

20.-án dolgozom. délután.

Jah, és bocs Endlos, de csak este 9 után láttam a telómon, hogy kerestél. Nem van nálam mindig melóban. Írd meg, mit szerettél volna kérdezni, vagy esetleg holnap délelőtt csörgess meg.

Csak arra jártam feléd.

http://www.blitz-weekend.hu/

Micsoda csend van egy ekkora esemény előtt

Voltunk Blitzen, voltak érdekes dolgok, balhé is a Kempinggel. Szivatták a nápet a németek kényére kedvére.

Asszem ezekután néhány emberke szomjúhozik egy jó kis családias hangulatú Tokaji, vagy kecskeméti talira.

Sanci nem találtál pár újságot az asztalon?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Há' igen, köszöntem is de úgy rohantál egy karton piával mintha életmentő nafta lenne benne, ott merengtem full detoxosan a Fater pálinkájától, Eta nem is győzött meg fejfájáscsillapítóval utána.

Literes? A cimborával hirtelen eltüntettünk egy zsugorral délután. Nem voltam én ilyen piás, valahogy kihozta belőlem ez a Blitz...

Kár, hogy szombat este jött az a vihar, úgy elnézegettem volna vasárnap ahogy a sok német kocsog keresgeti a Balcsiban a rendszámtábláikat.

Link to comment
Megosztás:

Akkor bocsi, legközelebb ismerkedősebb kedvemben leszek, ígérem. :lol: Nos igen, a kadettos brancsból ismerem Fatert, Zolit, Egykutyot, Kojakot és Hajnalt, Berlináékat, és Endlosékat, és főleg rájuk figyeltem. Piásan már ez is kicsit Too Many Parameters volt. :lol:

A németeket meg ne általánosítsuk. Manta talin jópárral megismerkedtem. Nem mind ilyen. Az osztrákok meg kifejezetten jó csókák! :lol: Pl Erich, és csapata (szakállas, hosszú hajú, a nyakláncán rája medállal. Ott volt Blitzen is). Jövőre talán eljutok az egyik talijukra. Majd ezt még Tassal ledumálom. Csak előbb legyen egy kész kocsim (vagy ne legyen kész, csak guruljon).

Link to comment
Megosztás:

Akkor bocsi, legközelebb ismerkedősebb kedvemben leszek, ígérem. :lol: Nos igen, a kadettos brancsból ismerem Fatert, Zolit, Egykutyot, Kojakot és Hajnalt, Berlináékat, és Endlosékat, és főleg rájuk figyeltem. Piásan már ez is kicsit Too Many Parameters volt. :lol:

A németeket meg ne általánosítsunk....

Én a feljelentgetős sügerekről beszéltem, nem az Opelos csapatról.

Amúgy meg ott tanyáztam Faterék körében, nem ismerős a kocsim a fotóról? Kojakék meg Faterék sátra közt volt az enyimé, mögötte meg Berlináéké szóval egy asztalnál kajoltunk-piáltunk meg röhögtünk és egyebek. Amúgy meg nem ismertelek volna fel ha nem mondják ki vagy, úgy köszöntem utánad, hogy "Szevasz, Sörös Sanyi!" csak sietősben voltál valahova. Na majd legközelebb.

Link to comment
Megosztás:

Jaja, majd legközelebb. :lol:

Az a bibi, hogy nekem szar a memóriám, és ha valaki rámköszön, akkor rögtön azt gondolom, hogy mi ismerjük egymást, csak nem tudom, hogy honnan. Ez elég kínos tud lenni. Nem tudom, kinek mutatkoztam be, és kinek nem. A legrosszabb nekem az volt, amikor Heninggel találkoztam. Naponta látom az arcát az Xfire-ben, sokat játszottunk együtt, még Vertillo-n keresztül beszéltünk is, aztán a talin összefutottunk, ő köszönt, én meg beszélgettem vele úgy, hogy azt sem tudtam kicsoda. Pedig már majd egy éve jó cimborám. Aztán mikor megláttam a két fiával, rögtön leesett. Nomeg ő jól kezdte utána a második körben az ismerkedést. :lol: Ez valahogy így nézett ki:

-Szia Sanyi! Kérsz egy hideg sört? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is a két gyerkőcről ismertem meg pedig valamelyik fórumon (asszem F Astra) jópár szót vagy inkább tanácsot váltottunk mert ugyebár néha értetlen vagyok pár dologban. Odajött, "Szevasz!" -azt se tudtam ki ő aztán mikor a két kissrác kiugrik a fehérből akkor esett le kivel is állok szemben. Én sok valakit fotóról láttam addig de felét sem ismertem meg. Bocs, de téged is mikor szóltak, hogy ott megy Sörös Sanyi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.