Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

most kaptam az infót softitól,hogy nem autópálya,és 110 a max :lol:

amúgy a széchenyin akkorraaaa baleset volt,hogy 1 óráig élesztették újra a motorost :lol: nem tudom túlélte-e,de elég durva volt a helyzet...

Örülök,hgy nem autópálya volt! :D A 110 az megvolt...bőven! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez pont olyan mint a tegnapi eset. Viszem az asszonyost Nyíregyre, azt Bocskaikertben a lámpa előtt a záróvonalnál nyomja a kürtöt egy bige egy 206-osból, mellém vág (záróvonalon keresztül!) elkezd ugatni mit tötymörgök 45-50-közt erre satufékkel épp meg tudott állni a pirosnál mert ráadásul keresztbe jött a forgalom. Mögé állok, rávillantok, kidugja a fejét az ablakon én meg rászólok: "Hölgyem! Szerencséje, hogy nem vagyok szolgálatban mert ez a kis akciója a jogosítványába és 300 ezer forintjába kerülne, ha siet meg menjen az autópályán de ha nagyon panaszkodik gyorsan félreállítom és lesz oka gondolkozni az elkövetkező 2 évben milyen szabálysértést nem fog elkövetni, azontúl ha nem zavarja már rég zölden világít a lámpa, ez pedig a forgalom akadályoztatása..." és itt megszeppenve szép takarosan, szabályokat betartva elsunnyogott előttem. Na erről van szó, nehogy nekem kelljen pár kilóméter múlva kihívni a mentőket...

Link to comment
Megosztás:

Arról nem is beszélve, hogy az a 60-as jelzés csak a "Bocskaikert" tábláig érvényes -onnantól 50 a következő 60-as tábláig ami sacc 4-500 méter a lámpától számítva. Iszonyat jó hely a traffisoknak, a sok autós azt hiszi, hogy mehet 60-nal de valójában az csak 50 és szép kis számlát írhatnak, a pontokról nem is beszélve. Ez olyan mint a "lakott területen belül főútvonalon" -ha valaki belemélyül egy kicsit a módosított KRESZ-be megtalálja a válaszokat (sebességhatár 50 ha tábla másként nem rendelkezik), érdemes mert sokba kerülhet egy "tévedés".

Link to comment
Megosztás:

bocskaikert amúgy is necces ilyen szempontból,sokan nem lassítanak 60ra,mondjuk 60ra én sem,de nem 100al robogok át...ráadásul sok ember öööö nem a zebrán szokott átmenni az egyik oldalról a másikra....

Itt Nagycserén is ez van, és bizony amikor jönnek a gyerekek haza az iskolából, igen átsliccennek a 48as főúton, és nem a zebrán, főleg, ha a buszhoz szaladnak, ami 2 óránként jár. Szal én csak lassítok Bocskaikertben is.

Link to comment
Megosztás:

nos, szegény motoros a gépkocsis szabálysértésének volt az áldozata...

Ott is a záróvonalon keresztül, egyenesen haladó sávban. "...a kistehergépkocsi 19 éves vezetője..." Szép príusz lesz belőle, kresz szabályainak megszegése, közúti forgalomban résztvevők veszélyeztetése, közúti forgalomban résztvevő életének kioltása, cserbenhagyásos gázolás, elsősegélynyújtás elmulasztása, baleseti helyszín elhagyása, és még ráverhetik a közúti forgalomban szándékosan ember ellen elkövetett halált okozó emberölési kísérletet. Annyira nem emléxek már a pontos jogi megfogalmazásra de örülhet ha ennyivel meg 12 év sittel megússza ha erős megbánást tanúsít és "melegszívű" lesz az ítélőtábla...

Link to comment
Megosztás:

Itt Nagycserén is ez van, és bizony amikor jönnek a gyerekek haza az iskolából, igen átsliccennek a 48as főúton, és nem a zebrán, főleg, ha a buszhoz szaladnak, ami 2 óránként jár. Szal én csak lassítok Bocskaikertben is.

Célszerű...

Link to comment
Megosztás:

Olyan vagyok mint a dízel, megyek én gyújtás nélkül is... Más szóval nem hiányzik a gyorsmenéses rohangálás, pláne hogy a helyettesem még nem annyira vágja a dolgokat anélkül hogy bele ne kelljen piszkálnom. Úristen, előre félek mi lesz itt jövő héten míg odaleszek punnyadni...

Link to comment
Megosztás:

De a tied az az eset mikor van 1 heted rá, ez viszont 1 hét és abból is csak akkor ha nem kell a finisheren lennie -avagy annak is csak a fele napi max 1 óra gyakorlással. Tehát mintha egy napot gyakorolna rajta és kész, onnantól övé a felelősség minden tekintetben, ha valamit elcsesz azért nemhogy leszedik a fejét de több millióba vagy 10 millióba kerülhet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.