Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Nagyon jó volt veletek konferenciabeszélgetni!!! :lol: Tudtátok, hogy majd 20 percig tartott???

Hazajövet után megsasoltam jobban a gépet.... meg csináltam néhány fotót is, amit majd felteszek képtárkámba....

Közben vettem észre, hogy a két kipuff vég furcsán áll.... alánéztem.... először csak lazán... hmmm... a baloldali aljánál a dobnál közvetlen repedés látszik a festéken. :blink: Jobban nekifeküdtem.... bázzz, azért áll úgy, mert leért a földre.... Szóval...eléggé felugrott a kocsi a csattanásban!!! Ki lehetne számolni, hogy milyen magasan lehetett a jobb eleje a kocsinak, ha a kipuff leért.... Nagyon magasan! a Pajeron látott nyomok alapján is 50 cm-nek saccolom legalább! :)

Opel rakéta...kilövéshez felkészülni...csak ez a mondat maradt ki. :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Szegényke... Szépen összetört :)

Hát igen.... szegény ködlámpa is igen rövid ideig bírta.... Pedig én még adtam volna neki jó pár évet. :)

Így utólag belegondolva... qrva nagy mázlim volt, hogy "csak" ennyi baja lett... meg hogy nekem is csak a bal hüvelykujjam fájdogál...vagyis kicsit érzékeny.... asszem... ha a belsőben közlekedőt is elkaptam volna, vagy ha pont akkor villamos is jön... mivel a villamos sínig ugrottam a szélső sávból! Azok már az én oldalamon lettek volna. :blink:

Kedves nejem fogalmazott jól... a kocsit meg lehet csinálni, de belőlem csak egy van!

Link to comment
Megosztás:

Nos a csoport döntésének megfelelően feltettem az invitáló szöveget a honlapokra. http://www.gepeszmernok.atw.hu/ Műszaki Főiskolai Kar Gépészmérnöki Szak >> Fórum >> Munkaerőpiac,kereslet és a http://www.mfk.unideb.hu/?page=forum&tid=12 a főiskolai honlapra.

Mackosajt együtt érzésem. Ettől tartok én is. Ahogy mondani szokták" elsőbséged van, ha meg adják!"

És örülök, hogy csak a kocsi sérült meg. A bal hüvelykujjra meg ajánlanám a Burofix (Patikából) tablettás oldatból készített borogatást. Jobbulást kívánok.

Link to comment
Megosztás:

Tanár úr, el is felejtettem kérdezni. Nem volt gond szombaton a hazaúttal és a yarddal? Izzócsere megtörtént azóta?

Nagyon jó volt veletek konferenciabeszélgetni!!! :) Tudtátok, hogy majd 20 percig tartott???

Ilyet csinálhatunk legközelebb is :). Bár nem 20 percig, mert ha több ilyen lesz, akkor engem a főnököm felrak az asztalra :blink: . Ezzel az eggyel nincs gond. Bár majd megyek másik telefonhoz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ilyet csinálhatunk legközelebb is :lol:. Bár nem 20 percig, mert ha több ilyen lesz, akkor engem a főnököm felrak az asztalra :) . Ezzel az eggyel nincs gond. Bár majd megyek másik telefonhoz :D

Itt melóhelyen mindenki csak nézett, hogy miért beszélek én többesszámban, mire rájöttek.... :)

Azéert csak óvatosan, nehogy bajod legyen belőle :blink:

Nos a csoport döntésének megfelelően feltettem az invitáló szöveget a honlapokra.

Köszönjük szépen, én már megnéztem! :o

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Csak most jutottam géphez, ma nagyon zsúfolt napom van..... :)

de jó, hogy ti tudtok telefonálni a melóhelyről, nekünk szigorúan tilos, még arra is engedély kell, ha a suli másik épületét kell hínom.... :blink:

Nálunk sem lehet telefonálni...elvileg....de nem érdekel!Nyomozza ki, hogy cégügyben hívtam_e vagy, sem, de én könnyű helyzetben vagyok, hisz folyamatosan ügyintéznem kell :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is sokat kell céges ügyben telefonálni akár külföldre is, ezért nem feltűnő egy-két magán hívás.

Közben alakítgattam a képtárat. Egy másik galériakezelő került fel és ez eleve tud magyarul. :blink: Ezt már nem fogom megváltoztatni, ez lesz a végleges. Most próbálom, hogy hogyan megy a feltöltés weben keresztül. Ha megvan, akkor dobom a leírást.

Link to comment
Megosztás:

Na végre itt vagyok!!

KOcsi szervízbe, idegeim kimentek.... türelmetlen vagyok, legszívesebben amikor a dátumot mondta a fickó, azt mondtam volna, hogy tegnap is késő lett volna. 20.-ára nem valószínű, hogy kész lesz, tehát nem vele megyek Polgárra... :blink: megyek majd nyuszival, vagy ha esetleg előreláthatólag sokáig tartana, akkor az anyumék OFF fiat puntojával ON.

Viszont 24.-ére mindenképp kész lesz. Nyugodtan mehetek megnézni is míg kész nincs, meg érdeklődhetek is, meg valszeg lesz pótszemle is, azon meg illő ott lenni, mert ha én látok valamit, amit ők nem, akkor tudok szólni... de ha nem vagyok ott, akkor nem. És utólag nincs reklamáció. Viszont nyomatékosan felhívtam rá a figyelmüket, hogy a színhez ragaszkodok... nem keverhető, nincs hozzá "recept", ne is próbálkozzanak... Nem véletlen van 100e felett 1 Liter ára. Megértették... hisz úgyis a biztosító fizet. :) még a 2. tulaj telefonszámát is elkérték (Ő adta ezt a színt a kocsinak, és ő az aki biztosan tudja miről beszélek... Ő tőle tudom, hogy nem keverhető... recept titkos... csak a nagy standox gyárban tudják). Mikor ezekről tájékoztattam a szervízest, kb. 300e-t írt a papírra... asszem ezt saját zsebből nehezen csináltam volna meg. Még szerencse, hogy nem én voltam a béna-bamba.

A képtárnak várnám a feltöltési leírását!!! SzaboT??

MIzu veletek? nagyon csendben vagytok! :)

Link to comment
Megosztás:

Jó estét!

Mackósajt, szorítok, hogy az autód nagyon szép legyen!!!! :)

Nyuszi, jól láttam, hogy a hugicád Gelkó kísérője??

Igen, jól láttad, láttátok :blink: Részleteket én sem tudok :)

Hááát, a hugi is lassan amolyan oldarborda státuszba léphetne általam, hisz már majdnem annyi klubtagot ismer mint én :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tanár úr, el is felejtettem kérdezni. Nem volt gond szombaton a hazaúttal és a yarddal? Izzócsere megtörtént azóta?

Ok! Sikerült. Már mint a rend őreive való találkozást elkerülnöm. Persze igyekeztem olyan utvonalat választani, ahol osonva , rendőrök szemei elöl rejtetten közlekedhettem. Hát magam akartam lecserélni. Az egyik levegő csövet már le is vettem, de még így is szűknek (jobb első volt ugye) találtam a helyet. Aztán csak elmentem az öreg (öreg? nálam 3 évvel fiatalabb) szerelömhöz. Kezet mosott, mert benne volt egy másikkocsiban rendesen. Szóval a kézmosása tovább tartott mint az égők (mert kettő ment ki) cseréje. Csak egy ötös (már mint egy kézfogás) volt a cselekmény ára. Jó, persze tudom. Majd legközelebb , hozzáadja a számlához. No, üdv mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.