Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Lehet nem kell keresnetek egy darabig, nem kizárt hogy bevisznek egy kis időre életveszélyt okozó súlyos testi sértésért. Nem sűrűn fordult még elő, hogy más autójáért valakinek bezúzom a pofáját rendesen de asszem ez nagyon rövid idő alatt be fog következni...

mi történt :lol: :lol: :lol:

azért ha lehet akkor maradj "idekint",nem hiányzik senkinek sem a balhé

Link to comment
Megosztás:

mi történt :lol: :lol: :lol:

azért ha lehet akkor maradj "idekint",nem hiányzik senkinek sem a balhé

Nem hát de mit csináljak ha nem fér valaki a bőrébe és rendkívül csúnyán beszél a másikkal? Összebalhéztam párom öccsével, még jó hogy telefonon keresztül. Lopta csajé autóját csak a forgalmi meg nálam van -a biztonság kedvéért, nehogy rallyzzon vele. Mivel volt időm gondolkozni, majd a Blitz után ráérek rendezni hogy kivel beszéljen úgy ahogy, szép egy neveltetés. Na majd én megnevelem ha már a szülei nem tudták csak az nagyon fog neki fájni... Amúgy se az első esete csak itt telt be a tartály, pontosabban kicsordult, így is csinált már nekem annyi kárt, hogy rég az akasztófán lenne a helye. Mindegy, majd megoldom a problémát.

Link to comment
Megosztás:

Hali. Szeretnék szélvédőt cseréltetni, ahol cserélnék ott nem tudják "ráíratni" a rendszámot a szélvédőre. Hol tudom "ráíratni" ???

Azt nem tudom, hogy üveggravírozást csinálnak-e de meg lehet érdeklődni, Hetei Tibiék a Diószegi út végén jobbra (Jégvirág utca 38) a Debrecen tábla után 50m-re és ott bent kb vagy 400-ra balra, a telefonszáma: 0620/969-0808 egy kérdést megér, hogy ne menj potyára, mást talán Mackó tudna ajánlani.

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tudom, hogy üveggravírozást csinálnak-e de meg lehet érdeklődni, Hetei Tibiék a Diószegi út végén jobbra (Jégvirág utca 38) a Debrecen tábla után 50m-re és ott bent kb vagy 400-ra balra, a telefonszáma: 0620/969-0808 egy kérdést megér, hogy ne menj potyára, mást talán Mackó tudna ajánlani.

Olajfaucca?

/más: 2 hónapja vettünk pár dolgot itthonra, szerintem jól nézett ki az autó így :

kertesz0.jpg

Tuják, kecskerágók, pampafű, és ami kell, bár azóta már mindenki megtalálta a helyét.

Link to comment
Megosztás:

Újfaluban a PAZ. BT a Nyáras utcán cserél és szerintem gravíroz is!

Ezeken a telefonszámokon elérhetőek: 0630/963-5672, 0630/368-0287 és ha jól emléxek tényleg gravíroznak üveget. Nyáras utca 78 szám, legkönnyebben megközelíthető a piac utcáján ki egész az autóalkatrész boltig, ott balra és az az utca, ott majdnem a legvégén. Telefonon egyeztetni kell velük mert nem mindíg vannak bent, házhoz is kimennek -nem sok kiszállási díjjal. Nekünk már csináltak céges autón üvegcserét és elég olcsón.

Link to comment
Megosztás:

Ezeken a telefonszámokon elérhetőek: 0630/963-5672, 0630/368-0287 és ha jól emléxek tényleg gravíroznak üveget. Nyáras utca 78 szám, legkönnyebben megközelíthető a piac utcáján ki egész az autóalkatrész boltig, ott balra és az az utca, ott majdnem a legvégén. Telefonon egyeztetni kell velük mert nem mindíg vannak bent, házhoz is kimennek -nem sok kiszállási díjjal. Nekünk már csináltak céges autón üvegcserét és elég olcsón.

Beszéltem velük és 22000-Ft-ért mondták a színezett üveget és gravírozzák is. Köszönöm mindenkinek.

Link to comment
Megosztás:

korán keltem,hol az arany? :lol:

jééééé itt járt szabotéééééééééé :lol:

És megint itt járt. :D

És ebben amúgy mi a lényeg? Mi képezi a hangsúly tárgyát? Bocs de még nem dobtam be a starter kávémat... :lol:

Akkor elemezzük a képet Sanci kedvéért:

A kép jellegét tekintve egy természetfotó. A háttérben homályba vesző zöld területek, a víz és a homok egymással ellentétet játszó motívumok. A fény-kontraszt kompozíció kicsit borongós, melenakólikus hangulatot teremt a képnek. A képet tekintve az ember elgondolkodik, kicsit a képre képzeli magát, amely egyfajta pihentetést szolgáltat.

Ja, és egy nő is van a képen, akinek jó a segge. :D

Link to comment
Megosztás:

úgy látom még ma sem volt meg a "starter kávé" :lol:

De megvolt, csak hajnal 4 óta stírölök pár fórumoldalt (plusz figyelnem kell az általam kinevezett helyettesemre nehogy elcsesszen valamit a keverőn, elvégre is új neki a téma) és kezd cserepes lenni a két szemem, tekintve, hogy 4 monitort kell lesnem meg pár embert és habnak hallgatni egy rakás hülyeséget.

Link to comment
Megosztás:

Nem ismerős valaki nagyon Miskolcon???

Azért kérdezem,mert mikor most ott voltunk,egyszer kocsikáztunk a város körül egészen pontosan a Miskolci CORA-tól Felsőzsolcáig .

Mentünk egy szép kis 2*2 sávos uton kicsit odaléptünk neki :lol: ,és most nézem csak a térképen ,hogy az lehet fizetős út volt??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.