Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ennyire lefárasztottunk téged? :-)) Ha kell a napekkenzős link, vaterán rá tucc keresni.

Dehogyis! AdorjanT kereste az aranyát, én meg mondtam valószínűbb hogy inkább kifárad mintsem megtalálja de nem vette a lapot.

Egyébként köszönöm a tegnapelőtti meghívásotok, finom volt a csokis vagy milyen palacsinta.

Link to comment
Megosztás:

Dehogyis! AdorjanT kereste az aranyát, én meg mondtam valószínűbb hogy inkább kifárad mintsem megtalálja de nem vette a lapot.

Egyébként köszönöm a tegnapelőtti meghívásotok, finom volt a csokis vagy milyen palacsinta.

nUTELLÁS

SöSa csak azt várja, mikor szóljat be egy jót

Link to comment
Megosztás:

Hol vannak?

Itt is, ott is. Mindenfele. Szétszórtam őket, mint nyúl a sz@rát.

És ebben amúgy mi a lényeg? Mi képezi a hangsúly tárgyát? Bocs de még nem dobtam be a starter kávémat... :lol:

Semmi gond. :lol: Ebben az a lényeg, hogy a kép idézést nállad is, meg Endlosnál is linkre vettem. :D

Amúgy Endlos kért képet, én meg találomra bedobtam egyet. Semmi köze semmihez, de jól mutat. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na gyerekek, akkor véglegesen a 16.-17.-ei dátumot kijelölöm, aki szeretne jönni borozgatni Tokajba, szombaton reggel elindulunk, végülis nincs messze, ha nem lesz elég jó, akkor még aznap vissza is tudunk jönni. De ha jó lesz az idő, és a társaság is, akkor szerintem ott alszunk. Vannak ott kiadó szobák olcsón minden ucccasarkon. Kemping is.

Link to comment
Megosztás:

Lehet nem kell keresnetek egy darabig, nem kizárt hogy bevisznek egy kis időre életveszélyt okozó súlyos testi sértésért. Nem sűrűn fordult még elő, hogy más autójáért valakinek bezúzom a pofáját rendesen de asszem ez nagyon rövid idő alatt be fog következni...

Link to comment
Megosztás:

Kicsit bővebben??

Most jöttünk haza a nyaralásból.Ismét Észak-magyarországon túráztunk:Miskolc-tapolca,Lillafüred ,Edelény térségében.

Szép volt nagyon a táj, a hegyek-völgyek az utak a falvak ,jó volt nagyon.

A kocsi is jól muzsikált bár kicsit csörögnek a szelepek,de az lehet a gyengébb benzintől volt.

A fék is türhető még,bár kicsit mintha levegős lenne néha úgy érzem.

Szükség is volt a fékre, mert olyan kultikus helyeken jártunk mint:Olaszliszka,Kesznyéten. :lol:

Azon a környéken a lakosság szempontjából nézve siralmas a helyzet! :lol: ,mi itt a hajdúságban ne szóljunk egy szót sem!!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.