Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

hát mivel fog off-roadozni szerinted? :lol:

E Kadett Frontera futóművel pont babás! Ha nincs meg jó az IFA is. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja, ma elkaptam a kishegyesin parkoló zöld/sárga F Astrát, hagytam neki egy www.opelclub.hu webcímet az ablaktörlője alatt, még lehet előfordul erre is ha van hozzá akarata, ha nem meg akkor annyi...

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

E Kadett Frontera futóművel pont babás! Ha nincs meg jó az IFA is. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja, ma elkaptam a kishegyesin parkoló zöld/sárga F Astrát, hagytam neki egy www.opelclub.hu webcímet az ablaktörlője alatt, még lehet előfordul erre is ha van hozzá akarata, ha nem meg akkor annyi...

Nem sok esélyt látok rá, hogy feljön. Ahogyan én ezeket a flincflancolós ######tratuningos kisfiúkat megismertem.

Link to comment
Megosztás:

Nem sok esélyt látok rá, hogy feljön. Ahogyan én ezeket a flincflancolós ######tratuningos kisfiúkat megismertem.

Lehet mondasz valamit ami nem kizárt. A lehetőség adott, kérdés hogy él-e vele na de az már az ő akaratán múlik. Én is szeretném egészséges határok közt "flincflancolni" a drágám (ami anyagi korlátok miatt egyenlőre nem megy) de asszem nem kifejezetten a kocsimtól függ az, hogy megismertem jó néhány jófej embert akikkel szeretek összefutni. Na ezt lehet nem a legértelmesebben tudtam kifejezni...

Link to comment
Megosztás:

Lehet mondasz valamit ami nem kizárt. A lehetőség adott, kérdés hogy él-e vele na de az már az ő akaratán múlik. Én is szeretném egészséges határok közt "flincflancolni" a drágám (ami anyagi korlátok miatt egyenlőre nem megy) de asszem nem kifejezetten a kocsimtól függ az, hogy megismertem jó néhány jófej embert akikkel szeretek összefutni. Na ezt lehet nem a legértelmesebben tudtam kifejezni...

Én értettem. Najó a flincflanc az igazából a bolti tuningra vonatkozik, amit minden sarkon megkapsz. Ezeknek a srácoknak valószínűleg a férfiasságot pótló eszkösz azautó.

Link to comment
Megosztás:

Én értettem. Najó a flincflanc az igazából a bolti tuningra vonatkozik, amit minden sarkon megkapsz. Ezeknek a srácoknak valószínűleg a férfiasságot pótló eszkösz azautó.

Gondold el micsoda lőköst varázsolhatnék papírból meg bitumenből?! Nehéz is lenne, el is folyna ebben a lágy időben. Sajnos nekem nemigazán van türelmem ilyesmivel dilizni, egy számítógép asztalt felénél abbahagytam, a hiányossága a páromra esett...

Link to comment
Megosztás:

Sanci akkor téged sem hívlak villanyt szerelni! :lol: Így is lassan haladok. :lol:

A szerelvényezéshez még úgy ahogy van is türelmem (ami haladós munka) de a pepecselést meg a kínlódást nem nagyon bírom. Nincs sok látszatja, meg minél jobbra akarja az ember annál jobban elcseszi. Amúgy sem vagyok egy penge kóboráramkergető...

Link to comment
Megosztás:

szerintem minden ember jól vezeti/né az áramot :lol:

Láttam már olyant, szépen füstölt a koma a 20 KV-os kábel meg az oszlop közt.

"Benne vagyok a tévében...". Nézem a híreket délben az RTL-en azt mutatják, hogy veszélyesek a vasúti átjárók Debrecen környékén, hát nem lefilmeztek? Néztem is mi a túrót művel ott az a két csóka azzal a kamerával, hát ezt...

Link to comment
Megosztás:

jogdíjat kicsengették? :lol:

Jó, hogy mondod! Majd visszafele bevasalom rajtuk. Ja, most Nyíregyen vagyok de ha megyek visszafele majd valamikor összefuthatnánk ha van kedvetek meg időtök. Párod rendbejött már? Lehet a capucinoval nem stimmelt valami, én is kicsit kótyag voltam a hétvégén bár az inkább a hajnalig tartó fennlétektől volt...

Link to comment
Megosztás:

Jó, hogy mondod! Majd visszafele bevasalom rajtuk. Ja, most Nyíregyen vagyok de ha megyek visszafele majd valamikor összefuthatnánk ha van kedvetek meg időtök. Párod rendbejött már? Lehet a capucinoval nem stimmelt valami, én is kicsit kótyag voltam a hétvégén bár az inkább a hajnalig tartó fennlétektől volt...

délután fúrás-faragás lesz :lol:

andi kezd gyóguylgatni,már csak az allergia kergeti :lol:

Link to comment
Megosztás:

délután fúrás-faragás lesz :lol:

andi kezd gyóguylgatni,már csak az allergia kergeti :lol:

Ja, akkor nem értek rá. Na mindegy, majd legközelebb...

üzenem neki mielőbb gyógyuljon meg!

Tényleg, Blitzre jöttök?

Link to comment
Megosztás:

A szerelvényezéshez még úgy ahogy van is türelmem (ami haladós munka) de a pepecselést meg a kínlódást nem nagyon bírom. Nincs sok látszatja, meg minél jobbra akarja az ember annál jobban elcseszi. Amúgy sem vagyok egy penge kóboráramkergető...

Én szeretek villanyt szerelni, de sajna itthon nincs rá időm. Sok helyen még nincs is semmi világítás.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.