Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

nem kétlem,de nekem olyan kell ami annyit ér :lol:

Ha jól körbe nézek lehet találok is egy pont olyan semmirevalót. De ha jól emléxek az P3-as kacat volt nem P4. Jáájjj de nem tetszik az asztalimnak a vista...

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ha jól körbe nézek lehet találok is egy pont olyan semmirevalót. De ha jól emléxek az P3-as kacat volt nem P4....

Hát jól felfordítottam mindent itthon de igencsak megváltam tőle mert nem találtam meg.

Link to comment
Megosztás:

én már egy jó ideje az asztali gépen vistát használok,én személy szerint nagyon szeretem

Én is szeretem de az asztalimnak kicsit erős, XP-vel viszont nagyon üt. Inkább a laptopomat csípom, sokkal gyorsabb de az meg nem kifejezetten játékra való. Mintha annyit játszanék...

Link to comment
Megosztás:

Én is szeretem de az asztalimnak kicsit erős, XP-vel viszont nagyon üt. Inkább a laptopomat csípom, sokkal gyorsabb de az meg nem kifejezetten játékra való. Mintha annyit játszanék...

notin xp-t használok,azzal takarékosabb.mondjuk az új típusoknál már lehet nem :lol:

mondjuk kell a kraft a vistához,de ha megvan,akkor hálás érte :lol:

Link to comment
Megosztás:

notin xp-t használok,azzal takarékosabb.mondjuk az új típusoknál már lehet nem :lol:

mondjuk kell a kraft a vistához,de ha megvan,akkor hálás érte :lol:

A laptopomon körülményes az xp a sata controller miatt. Az asztalim így nézne ki: 500W táp, dupla hűtéssel (lehet az fogja), Abit IS-85 alaplap, Intel 3,06GHz proci, 2x512 dual ddr400 ram, GeForce 7300 GT 256MB videó, 80GB WD sata vinyó és egyéb fölösleges ínyencségek. Kissé lejárt egy konfig de itthonra pont jó.

Link to comment
Megosztás:

A laptopomon körülményes az xp a sata controller miatt. Az asztalim így nézne ki: 500W táp, dupla hűtéssel (lehet az fogja), Abit IS-85 alaplap, Intel 3,06GHz proci, 2x512 dual ddr400 ram, GeForce 7300 GT 256MB videó, 80GB WD sata vinyó és egyéb fölösleges ínyencségek. Kissé lejárt egy konfig de itthonra pont jó.

miért,csak a biosban kell átállítani :lol:

az asztaliban meg a ram kevés neki...proci az még nagyjából elég is lenne,de 1 giga csak alapszinten elég.az xpnek ez már fejedelmi adag :lol:

egyébként érdemes kipróbálni több vista kivitelt,az ultimate zabálja a legtöbb erőforrást,de az enterprise már kevesebbet,picit gyorsabban be is tölt.tehát egy home premium már majdnem xp-s szintű lehet átlagos gépen.

na meg ha felraktad,érdemes pár óráig csak úgy magára hagyni a gépet,hogy beindexelje a fájlokat,meg elszöszmögjön magának,aztán utána jó lesz :lol:

Link to comment
Megosztás:

...csak a biosban kell átállítani...

Ja, csak Acerék érdekesen oldották meg az egészet. Ha nem AHCI üzemmódban van akkor nem engedi telepíteni még a VGA-t sem nemhogy bármi mást, a driverével is napokat diliztünk egy haverral de nem haladtunk vele semmire sem. A cetlijén is az van hogy vista és mac kompatibilis de az xp-t nem csipázza. Amúgy így néz ki paraméterileg: Acer 4715Z Intel T2310 dual 1.46GHz, Intel GMA X3100 vga, 2x1GB Kingston dual ram, 120Gb vinyó, s-video + 15 pin monitor kimenet, wifi meg egyéb ilyen kacatok, vista premiummal felcuccolva. Amire nekem kell arra tökéletesen megfelel. A most wanted is elfut rajta bár a grafika nem olyan fullos mint az asztalimon.

Link to comment
Megosztás:

Ja, csak Acerék érdekesen oldották meg az egészet. Ha nem AHCI üzemmódban van akkor nem engedi telepíteni még a VGA-t sem nemhogy bármi mást, a driverével is napokat diliztünk egy haverral de nem haladtunk vele semmire sem. A cetlijén is az van hogy vista és mac kompatibilis de az xp-t nem csipázza. Amúgy így néz ki paraméterileg: Acer 4715Z Intel T2310 dual 1.46GHz, Intel GMA X3100 vga, 2x1GB Kingston dual ram, 120Gb vinyó, s-video + 15 pin monitor kimenet, wifi meg egyéb ilyen kacatok, vista premiummal felcuccolva. Amire nekem kell arra tökéletesen megfelel. A most wanted is elfut rajta bár a grafika nem olyan fullos mint az asztalimon.

katt

ha jól látom,xphez külön bios kell,itt van a kutya elásva

acernél a vga driver azért nem jó,mert módosítják a gyártóét,így elvileg csak az acertől letöltöttel megy.atihoz pl van módosító progi :lol:

legalábbis nemrég még így volt.

Link to comment
Megosztás:

katt

ha jól látom,xphez külön bios kell,itt van a kutya elásva

acernél a vga driver azért nem jó,mert módosítják a gyártóét,így elvileg csak az acertől letöltöttel megy.atihoz pl van módosító progi :lol:

legalábbis nemrég még így volt.

Aha, akkor ezért szívhattunk a semmiért. XP-re külön kell leszedni a bioshoz az akármit a verziójától függően?

Link to comment
Megosztás:

igen,az xp-s verziót kell belesütni.aztán mehet :lol:

Oké. Ha majd meggondolom, hogy xp-t pakoljak rá (bár nem valószínű, ezek az oldalsávos dolgok nekem nagyon bejönnek -főleg a network traffic, volt már rá példa hogy valaki cuccolni akart a gépemről) akkor majd lesz mihez nyúlni. Köszi az infókat!

Link to comment
Megosztás:

Na megvettük a gépszörnyet 5 tagú parkunkat bővítve, hát bizám most aztán végképp nem mondhatjuk, hogy bármeik márkához hűek lennénk. Talán a merci, abból van 2. (a Vito-t anyum nem tugya megjavíttatni, úgyhogy ránk maradt ilyen totalcaros állapotában) Ja hogy mi is lett ő? Egy ABS-es, fullextrás kék belsős 600cm3-es 6sebességes elektronikus váltósbiszbaszos versenyautót. Ami kicsi méretéhez képest sokkal nagyobb konfortérzetet nyújtja, mint akármeik általunk nézett középkategóriás ótó. Izé szal ő lenne a Szörnyella de SMART. Nyuszifülnek kötelezően kipróbálandó-endő-ondó

Link to comment
Megosztás:

ha valakinek van ROSSZ P4 alaplapja és/vagy procija,az ne tartsa magában! csokit/sört/vatikáni valutát tudok adni helyette :lol:

Sziasztok!

Igaz hogy nem vagyok itt túl gyakran de, Tomibátyó igazán tudhatnád hogy hol dolgozom és így a fentebb említett dologban esetleg tudok segíteni.Na persze csak akkor ha még aktuell a dolog és a beígért csokit is megkapom :lol:

Csörgess meg ha kell a cucc és nézek valamit neked.

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Igaz hogy nem vagyok itt túl gyakran de, Tomibátyó igazán tudhatnád hogy hol dolgozom és így a fentebb említett dologban esetleg tudok segíteni.Na persze csak akkor ha még aktuell a dolog és a beígért csokit is megkapom :lol:

Csörgess meg ha kell a cucc és nézek valamit neked.

Üdv.

csoki,sör helyett? csalódtam benned :lol: :lol:

hívlak holnap :lol:

Link to comment
Megosztás:

és mi pénzért osztották? próbakör? :lol: (már ha 110 kilós embert is elbír :lol: :lol: :lol: )

Hát ha a Bogár a 34 lóerejével elviszi az 500kilót, akkor az 55 paci elvisz téged is. Látnád milyen padlólemeze van, mint az A-osztályú mercinek, az nyeli el az ütközés javát.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.