Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Pénzhiány miatt elmaradt a szokásos szervízelésem az olajcserén kívül és tudtam is mi várható de mostmár nekiugrok. Így is kaptam a kérdést a rokonságtól, hogy mikor megyek feléjük, majd talán augusztus végén ha összejönnek a hozzávalók.

Mackó!

Holnap délután megyek Nyíregyházára (igaz nem az enyémmel) és akkor menet közben belépek hozzád, ha ide adod felragasztom én ha hazamentem.

Ha 14_00 után taliztok, én is csatlakoznék

Sziasztok újak tervezhetünk talit, bár nemsoká lesz a Balatonszemesi, szerintem addig már nemigen lesz.

...ja és úgy néz ki,hogy eladtam az Astrát.....(bár foglalót nem adtak))) :lol: ,tehát nem biztos...

Még azt sem tudom mit veszek utána...

Nagyon nem jött be a gép? Azt hittem, állat.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ha 14_00 után taliztok, én is csatlakoznék

Valamikor azután megyek, nagyjából úgy, mint mikor múltkorában összefutottunk a dohánygyár előtt vagy később. Este 7-re kell Nyíregyre érnem és alkatrész problémám sincs, hogy legyen okom hamarabb menni, tegnap gyorsban rendbe szedtem a drágám, kivételesen kaptam mindent az autósboltban.

Link to comment
Megosztás:

nálunk elég nyögvenyelősen telik,ráadásul még sok a meló is :lol:

Nálunk is de nekünk azért mert nincs sok meló csak a kinlódásból állunk ki. De azért feltalálom magam, laptop + mobilinternet és valahogy eldilizek.

Link to comment
Megosztás:

aki megteheti :lol:

mobilinternet mennyire stabil sebességben?

Tekintve, hogy nálunk nincs 3G csak EDGE -a 230kb/s-es sebességével ilyesmire -böngészés, levelezés- jó, nekem elég is az az 5GB amit adnak. Amúgy próbáltam már Debrecenben, Dunaújban és Nyíregyházán, nagyon gyors -mint egy komolyabb adsl, ott adja is az átlag 2.5-3mbp/s-es tempót.

Link to comment
Megosztás:

Tekintve, hogy nálunk nincs 3G csak EDGE -a 230kb/s-es sebességével ilyesmire -böngészés, levelezés- jó, nekem elég is az az 5GB amit adnak. Amúgy próbáltam már Debrecenben, Dunaújban és Nyíregyházán, nagyon gyors -mint egy komolyabb adsl, ott adja is az átlag 2.5-3mbp/s-es tempót.

ez egész korrekt

melyik szolgáltató,és mennyi a havidíja?

Link to comment
Megosztás:

ez egész korrekt

melyik szolgáltató,és mennyi a havidíja?

Pannónia GSM, havi 5990 píz ha jól emléxek. Amúgy Debrecenben totál mindegy melyik, mindegyiknek van 3G, viszont Vodáék a legolcsóbbak havi 5-ért, fájlcserélőket kerülve pedig korlátlanul veheted igénybe náluk. Részletek a honlapokon találhatók.

Link to comment
Megosztás:

Örültem a Sanci-val való találkozásnak!

Kár, hogy Zoliék nem jöttek végül.

Kár, hogy 5óra felé hívott Sanyiúr, bár nekem is eszembe juthatott volna, hogy mielőtt eljövök a városból felhívjam, hogy végül jön-e, bár annyira összemocskoltam magam, hogy örültem, hogy hazaérhettem ruhát cserélni, mosdani. Meg ugye a joghurt, tejcsi nem szereti a hűtetlenséget. Írnom kéne egy élménybeszámolót, hátha érdekel is valakit :lol:)

Link to comment
Megosztás:

Kár, hogy 5óra felé hívott Sanyiúr, bár nekem is eszembe juthatott volna, hogy felhívjam...

Nem tehetek róla, hogy az erdőben bújkálsz. (nehogy besértődj!) Hol van térerő hol nincs, hívtalak én orrba-szájba de hol kisípolt hol szaggatott a telegrácsod. Mire sikerült elérnem az is megszakadt 2 perc után...

Mackó!

Én is örültem!

Link to comment
Megosztás:

Nem tehetek róla, hogy az erdőben bújkálsz. (nehogy besértődj!) Hol van térerő hol nincs, hívtalak én orrba-szájba de hol kisípolt hol szaggatott a telegrácsod. Mire sikerült elérnem az is megszakadt 2 perc után...

Opps. Aszittem pedig Martinkán jó a lefedettség. Nem ott lakom, onnan még vagy 8km-re Nagycserén, csak van ott egy srác, aki ukránozik, hoz nekem benyát néha, meg eztazt üzletelgetünk.

Link to comment
Megosztás:

Opps. Aszittem pedig Martinkán jó a lefedettség...

Hát nagyon nem! Vagy haldoklófélben van a telód? Épp tegnap adtam el egy pipec megkíméltet olcsó pénzért...

Link to comment
Megosztás:

Vadiúj 1 hetes telcsi, ütésálló vízálló -lehet, hogy térerőálló is?

Nem kizárt, ezek a mai ketyerék SAR értéke jóval alacsonyabb mint a pl 5 évvel ezelőtt kidobáltaké -azaz a végfokuk jóval érzéketlenebbek, pontosabban érzékenyebbek a jelfeszültség ingadozásra mivel kisebb cellafelbontásra készültek. 10-15 éve hány mobilátjátszó tornyot láttál? Most egymás hegyén-hátán vannak...

Anno sok éve a honvédségnél a 6110-es tipusú gumigyártó cég szerkezetével a térkép szerint 38 km-re lévő adótornyot el tudtam érni a susnyás kellős közepéből míg a kopasz cimbora a 3310-ese sík néma volt.

Link to comment
Megosztás:

Na feltettem a matricát, 2-szer levakartam a hátsó ablakot clinnel, jól áttöröltem tisztára de valahogy művészet volt megragasztani a betűket, párat külön-külön tudtam csak a helyére tenni, a "Corsa"-rész körei meg szét is szakadtak -nem tudtam vele mit kezdeni, valami megvághatta a feliratot mert látszik pl a "H"-n is hogy el van vágva meg pár apró kis ragasztós valami is a betűk közt volt. A MOTE ragacsost meg nem tudom hova kerülhetett mert nem találom, francba. :lol: :lol: Na de amit sikerált a helyére tenni az nagyon jól észrevehető, sőt mi több jól is mutat... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Anyum megrottyantott Vitojával egy szukát., aminek vonóhorga volt, én tegnap mégis rendbe hoztam úgy pár óra alatt, hogy nem mondanád meg, hogy karambolozott. A szuka hátulját már nem vállaltam volna be.vitotorottenkicsi1.jpg

Huzatás acélsodrony a fa köré+rendszámegyengetés+díszlécegyengetés+lökösmelegítés,egyengetés, meg egy két szépítőmozdulat, és majdnem tökéletes

Link to comment
Megosztás:

Nnya, a szabim elintéztem tegnap, aug 18.-tól 24.-ig úgyhogy ott leszek Blitzen, az Ajkaiakkal felveszem a kapcsolatot ha már eltöltök pár napot ott is összefuthatnánk velük, de lényeg a lényeg, hogy gurulok a drágámmal lefele... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sárguljatok az irígységtől milyen fincsi kapcsit iszok a sárga opelklub debrecen-es bögrémből :-))

Én meg olyan finomakat ittam a Malév-esemből hogy csak na, de sajnos túl hű volt a cégéhez, elrepült és darabokban ért földet... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.