Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

dicsak mi folyik itt!

Üdv a klubban Sanci!

más. Volna pár BW-t hirdető matrica. Kinek a hátsó szélvédőjére ragaszthatok?

Köszönöm szépen!

Felőlem kitapétázhatod az enyémet de úgy hogy kilássak tőle meg le ne szedje az ablaktörlő, bár az nem sokat mozog mostanság, jobbára a páromét zavarászom. Ha összejön az időpont (meg a rávaló cash és a kormolni való szörp) akkor lehet megyek én is. Persze miután kicseréltem az ékszíjakat, résolaj-visszavezetőket meg egyéb vackot mert ma délután eldobta a generátorét és nuku töltés meg fordulatszám meg jajj mi van abba a mocitérben, szóval középgenerál következik...

Link to comment
Megosztás:

jó reggelt!

sanci kollega,ez igazán rossz hír,mondjuk abban a korban van már,amikor ilyenek előjöhetnek...

Pénzhiány miatt elmaradt a szokásos szervízelésem az olajcserén kívül és tudtam is mi várható de mostmár nekiugrok. Így is kaptam a kérdést a rokonságtól, hogy mikor megyek feléjük, majd talán augusztus végén ha összejönnek a hozzávalók.

Mackó!

Holnap délután megyek Nyíregyházára (igaz nem az enyémmel) és akkor menet közben belépek hozzád, ha ide adod felragasztom én ha hazamentem.

Link to comment
Megosztás:

Hellosztok !!!

Szeretnék informálódni hogy van e valakinek eladó vezető oldal felőli biztonságiőv F astrához 5 ajtós 98 as évjáratuhoz patronos vagy a nélkül mert szétcseszödöt :S szétugrot bene vallami :lol:

Köszike előre is vagy ha tudtok Debrecenben valami boltot ahol lehet veni vagy valakinek nicns e bontot

köszike előre is !!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.