Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

jóazpedig ;) pláne amikor én járok vele,majd amikor a fater visszakapja,és dicsekedik vele,hogy fiam ez a kocsi most nagyon jól megy :rolleyes: ;)

Kilövöd belőle a kormot, gondolom. Én se hagyom ellustulni a kisautót, egy-egy elvétett gázadás után üvölt is a párom (ha mellettem van), hogy ez nem sportkocsi, DEHOGYNEM... Ennyi élvezetem legyen már nekem is ha már az enyém nem úgy tépi az aszfaltot.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Kilövöd belőle a kormot, gondolom. Én se hagyom ellustulni a kisautót, egy-egy elvétett gázadás után üvölt is a párom (ha mellettem van), hogy ez nem sportkocsi, DEHOGYNEM... Ennyi élvezetem legyen már nekem is ha már az enyém nem úgy tépi az aszfaltot.

jaja

fater elég óvatos vezető,csak pályán száll el az agya :lol: bár a tokajra vezető út után Andi nem egészen ezt nyilatkozta :lol:

néha kell is dinamikusan vezetni,a sofőrnek meg az autónak is tetszik :lol:

ja és üdv a klubban :lol:

Link to comment
Megosztás:

jaja

fater elég óvatos vezető,csak pályán száll el az agya :lol: bár a tokajra vezető út után Andi nem egészen ezt nyilatkozta :lol:

néha kell is dinamikusan vezetni,a sofőrnek meg az autónak is tetszik

Én meg néha elvétem a gázt meddig kell nyomni, 130-nál kezd egy kicsi hangja lenni. Múltkor lesett is egy csóka, hogy felakadtam az m3-asa vonóhorgára vagy mi, úgy rátapadtam 170-nel a 4-esen. Az is gondolt magában egyet, hogy abba se egy mezei ezres motor van. Nem is, 1.3-as multijet de az gyári.

Link to comment
Megosztás:

elég az bőven errefelé :lol:

Nem is érdemes jobban nyomni neki, akkor csak többet eszik és azért az 1-2 percért... Na azért nem érdemes a lelket is kifüstölni belőle, nem arra találták ki.

Link to comment
Megosztás:

Nem is érdemes jobban nyomni neki, akkor csak többet eszik és azért az 1-2 percért... Na azért nem érdemes a lelket is kifüstölni belőle, nem arra találták ki.

igen,pont ez az,hogy sokkal hamarabb úgysem érsz oda,de legalább többet fogyaszt,olllééééé.

de azért néha szabadjára lehet engedni a lovakat :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó is a Manta, ha nem keresztbe akkor keresztbe, lehet tolni neki bár itt hol, mire kilépne értelmesen a csóka vagy oldalba kapják vagy a traffisok áldozata lesz, van annyi mobilketyere meg civil kocsi hogy csak na. Láttam múltkor Debrecenben egy fehér Mantát arany színű vagy 8-9 küllős alufelnikkel, marha jól nézett ki.

Link to comment
Megosztás:

Jó is a Manta, ha nem keresztbe akkor keresztbe, lehet tolni neki bár itt hol, mire kilépne értelmesen a csóka vagy oldalba kapják vagy a traffisok áldozata lesz, van annyi mobilketyere meg civil kocsi hogy csak na. Láttam múltkor Debrecenben egy fehér Mantát arany színű vagy 8-9 küllős alufelnikkel, marha jól nézett ki.

JÓ MANTA? szerintem ilyen az elvakult mantásoknál sincs :lol: az egy mindig félkész kocsi :lol: tetszenek nekem is,de a kései évjáratok csak.

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk én -ha már 90 előtti évjáratokról beszélünk- inkább a B Ascona sedant választanám, kaszni tekintetében jobban tetszik, a Manta csomiját szerintem kicsit ellaposították. Bár ahogy elnézegetem Berlina D-jét egyre jobban kezd az is tetszeni. Mostanában járkál felénk egy méregzöld A Corsa city, az is tetszik, egy metálfénnyel mondjuk jobban mutatna de...

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk én -ha már 90 előtti évjáratokról beszélünk- inkább a B Ascona sedant választanám, kaszni tekintetében jobban tetszik, a Manta csomiját szerintem kicsit ellaposították. Bár ahogy elnézegetem Berlina D-jét egyre jobban kezd az is tetszeni. Mostanában járkál felénk egy méregzöld A Corsa city, az is tetszik, egy metálfénnyel mondjuk jobban mutatna de...

bár szégyen gyalázat az opelfórumon ilyet írni,de ha visszagondolok a Golf II GTI-mre,még mindig hevesen ver a szívem :lol:

a kocka autók a 80as évekből nagyon tetszenek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.