Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sanci,miféle arató-nap lesz Földesen? most reklámozták a rádióban :rolleyes:

Afféle hagyományőrző valami, tudja a nemmondomkimim... Kb nekem is be kell állni cuccokat fuvarozni, épp lenne más dolgom minthogy ilyesmikkel foglalkozzak, elvégre is nem én találtam ki.

Valami retro-téma van, hogy hogyan csinálták anno az öregek, a nagyfater is alkot, 86 évesen. Nem úgy mint én jó pár éve, toszíts a Claas-nak...

Ha van kedvetek guruljatok ki de infót ne kérdezzetek felőle mert nemigazán izgatom magam a kis rendezvény miatt bár elég nagy volumenű valami lesz az tuti...

Link to comment
Megosztás:

Afféle hagyományőrző valami, tudja a nemmondomkimim... Kb nekem is be kell állni cuccokat fuvarozni, épp lenne más dolgom minthogy ilyesmikkel foglalkozzak, elvégre is nem én találtam ki.

Valami retro-téma van, hogy hogyan csinálták anno az öregek, a nagyfater is alkot, 86 évesen. Nem úgy mint én jó pár éve, toszíts a Claas-nak...

Ha van kedvetek guruljatok ki de infót ne kérdezzetek felőle mert nemigazán izgatom magam a kis rendezvény miatt bár elég nagy volumenű valami lesz az tuti...

más programunk lesz,úgy fest,csak érdeklődés szintjén kérdeztem,nem is gondoltam hogy arrafelé ilyen nagy banzájok vannak! :rolleyes:

amúgy meg fogadj isten! ;)

Link to comment
Megosztás:

...nem is gondoltam hogy arrafelé ilyen nagy banzájok vannak!...

Szoktak lenni, évente jópár alkalommal. Ezért vagyok kicsit bepöccenve, ilyesmire van lóvé de hogy leaszfaltoznának akár csak egy utcát is...

Ja, ha befizettem az 5000 tagdíjat, kinek kell szólnom? Meg az OTP-s számlára valamelyik fiókban kell vagy lehet csekken is?

Link to comment
Megosztás:

Szoktak lenni, évente jópár alkalommal. Ezért vagyok kicsit bepöccenve, ilyesmire van lóvé de hogy leaszfaltoznának akár csak egy utcát is...

...amivel téged is eltartanának ;)

amúgy sok kis településen nagyobb figyelmet kap az,hogy most vajon lesz-e tüzijáték meg ilyenek... :rolleyes: az hogy a szennyvízvezeték mindig eltömődik és a sz@r kopogtat az ajtón,az nemgáz,csak tüzijáték legyen ;)

Link to comment
Megosztás:

Ja, ha befizettem az 5000 tagdíjat, kinek kell szólnom? Meg az OTP-s számlára valamelyik fiókban kell vagy lehet csekken is?

ha jól emlékszem,Emy-nek kell írni,ő a MOTE titkárnője.

én bankfiókban utaltam. mondjuk akkor még nem tudtam használni a netbankot,mert azzal ugye nem kell sorbanállni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

...amivel téged is eltartanának :rolleyes:

amúgy sok kis településen nagyobb figyelmet kap az,hogy most vajon lesz-e tüzijáték meg ilyenek...

Nem mondom ki a véleményem arról ami itt megy, nem ide való...

Oké, majd nézek valahol valami helyet ahol be tudom checkolni a casht, mert nálunk nincs csak posta.

Link to comment
Megosztás:

Ugye milyen fantasztikus? :rolleyes: Végülis ha belegondol az ember mi van ha nem kel fel... Leesik az ágyról, főnököknél előfordul néha. ;)

---------------------------

"97 F Astra Caravan X17DTL military green

Link to comment
Megosztás:

Halihó!

Sanci, OTP-be bemész, vagy a Tomi által említett netbank, és ha kész, írni kell egy PÜ-t Emy-nek az utalás megtörténtéről. Esetleg még majd jó lesz kitölteni az adataid közt a címedet, hogy tudja, hova kell küldeni a tagsággal járó dolgokat. :rolleyes:

Mellesleg jártunk a Szelidi-tó partján a hétvégén, de teljesen kiszívott a nap... most döglök.

Link to comment
Megosztás:

Halihó!

Sanci, OTP-be bemész, vagy a Tomi által említett netbank, és ha kész, írni kell egy PÜ-t Emy-nek az utalás megtörténtéről. Esetleg még majd jó lesz kitölteni az adataid közt a címedet, hogy tudja, hova kell küldeni a tagsággal járó dolgokat. ;)

Mellesleg jártunk a Szelidi-tó partján a hétvégén, de teljesen kiszívott a nap... most döglök.

Vagy esetleg pontosan leírok a privátban mindent és akkor biztos OK az ügymenet... Köszi!

Mi meg Tokajban jártunk és nagyjából úgy jártunk mint ti. csak nekem méf a fáradtság is hozzájött... :rolleyes: ;)

Link to comment
Megosztás:

Mi meg kész lettünk a fürdőszoba és konyha felújítással,vettünk kiskutyát (Yorkshire terriert) a gyereknek,voltunk Gyulán fürdeni

meg Füzesgyarmaton szintén strandolni....ja és úgy néz ki,hogy eladtam az Astrát.....(bár foglalót nem adtak))) :rolleyes: ,tehát nem biztos...

Még azt sem tudom mit veszek utána...

Link to comment
Megosztás:

Mi meg kész lettünk a fürdőszoba és konyha felújítással,vettünk kiskutyát (Yorkshire terriert) a gyereknek,voltunk Gyulán fürdeni

meg Füzesgyarmaton szintén strandolni....ja és úgy néz ki,hogy eladtam az Astrát.....(bár foglalót nem adtak))) :rolleyes: ,tehát nem biztos...

Még azt sem tudom mit veszek utána...

még hamar elmegy ;) eladó volt,vagy csak valami ismerősnek megtetszett?

Andi meg 210%-on dolgozik mostanában...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap óta szabin vagyok és tessék...... esik, esik , esik. Ilyen az én szerencsém. Bosszúból kölcsönadtam az Astrát a sógoromnak, mert az ő Audija szervizben van. ;)

Valaki ismeri esetleg a Zoli100 nevű társunkat, tudjátok esetleg hogy hol lakik, mert volna egy üzletem vele ?

Bár valószínűleg fog válaszolni csak gondoltam hátha valaki ismeri.

No, szebb napokat mindenkinek! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

fater Octaviájával mentünk. :rolleyes:

Nesze neked OpelClub... Na jó, néha én is Pandával járok de csak azért, hogy ne csak az enyémből fogyjon a naftalin.

Ugye milyen jó ez az eső? Pöpecre vixoltam a gurcsim vasárnap este erre az éghajlat jól megpocsékolja, tiszta poccs az oldala meg a csini hátulja. A két első üveget átfóliáztattam hő és betörésvédő fóliával, még talán jobban mutat rajta mint a halvány-fekete mert egy kissé zöld a színe és tükrösebb is, arról nem is beszélve, hogy csitt a KPM-nek, műbizonylatos a cucc, hehe... Az OTP-t meg elfelejtettem, mindjárt át is húzok újfaluba.

Link to comment
Megosztás:

Nesze neked OpelClub... Na jó, néha én is Pandával járok de csak azért, hogy ne csak az enyémből fogyjon a naftalin.

Ugye milyen jó ez az eső? Pöpecre vixoltam a gurcsim vasárnap este erre az éghajlat jól megpocsékolja, tiszta poccs az oldala meg a csini hátulja. A két első üveget átfóliáztattam hő és betörésvédő fóliával, még talán jobban mutat rajta mint a halvány-fekete mert egy kissé zöld a színe és tükrösebb is, arról nem is beszélve, hogy csitt a KPM-nek, műbizonylatos a cucc, hehe... Az OTP-t meg elfelejtettem, mindjárt át is húzok újfaluba.

jóazpedig ;) pláne amikor én járok vele,majd amikor a fater visszakapja,és dicsekedik vele,hogy fiam ez a kocsi most nagyon jól megy :rolleyes: ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.