Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Én is boldog szülinapot kívánok Lalinak és ha már itt tartunk akkor ha jól tévedek holnap meg Mackó pajtás ünnepel. Igaz ő a névnapját ;)

De ha nem most tartod Laci akkor én beleülök egy kaktuszba, mert a Lászlók a Péterek és egyéb soknévnapos emberkék köszöntését mindig a rossz napon eszközlöm. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Mikor érsz Győrbe?

Júli4.-én megyünk oda d.u. 4 felé anyum diplomaosztója lesz, Vitoval menünk, nem opellel, így gazdaságosabb. Ott van pár Kadettos srác, akikkel jó lenne egy talit megbeszélni, de nem tudom, mi lesz belőle, anyámat nem akarom fenntartani ilyen dolgokkal, elég pörgős lesz neki a hétvége. Nekünk meg ugye nm mind1 a 100akárhány km, ami Pest és Győr közt van. Budán aluszkákunk a halászbástya tövében (szoktam mondani, mer jólhangzik :-))

Link to comment
Megosztás:

Júli4.-én megyünk oda d.u. 4 felé anyum diplomaosztója lesz, Vitoval menünk, nem opellel, így gazdaságosabb. Ott van pár Kadettos srác, akikkel jó lenne egy talit megbeszélni, de nem tudom, mi lesz belőle, anyámat nem akarom fenntartani ilyen dolgokkal, elég pörgős lesz neki a hétvége. Nekünk meg ugye nm mind1 a 100akárhány km, ami Pest és Győr közt van. Budán aluszkákunk a halászbástya tövében (szoktam mondani, mer jólhangzik :-))

Este 8-kor szoktunk talizni a kadétosokkal a Nádor kúton. Gondolom nektek az már későn van.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudom, hogy nem ide való de a megfelelő topicba is beírtam.Mégis hátha Ti hamarabb segítetek.Oktalanságomnak köszönhetően eltörtem egy ismerősöm C300-as gyári magnójának paneljét. Ha valakinek akadna ilyen tipus akár működésképtelen állapotban is kérem írjon Pü-t

Előre is köszönöm !

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

...C300-as gyári magnójának paneljét. Ha valakinek akadna ilyen tipus...

Asszem a Csapó vagy Kossuth vagy a Szent Annán (valamelyik a 3 közül) volt valami kis elektronikai boltocska ahol ilyesmiket tényleg hót ócsón lehet kapni. Azt viszont nem tudom, hogy megvan-e még a hely.

Link to comment
Megosztás:

Asszem a Csapó vagy Kossuth vagy a Szent Annán (valamelyik a 3 közül) volt valami kis elektronikai boltocska ahol ilyesmiket tényleg hót ócsón lehet kapni. Azt viszont nem tudom, hogy megvan-e még a hely.

kossuthon a hobbi elektronika,bár ott nem nagyon láttam még ilyesmit,viszont a szent annán,a panelek tövében van ez az általad említett elektronikai bolt,ott minden van tényleg.

akár a sajtos stanglit is rákötheted a tévére,csinálnak hozzá átalakítót :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudom, hogy nem ide való de a megfelelő topicba is beírtam.Mégis hátha Ti hamarabb segítetek.Oktalanságomnak köszönhetően eltörtem egy ismerősöm C300-as gyári magnójának paneljét. Ha valakinek akadna ilyen tipus akár működésképtelen állapotban is kérem írjon Pü-t

Előre is köszönöm !

Ha nem találsz,nekem van egy eladó hibátlan Blaupunkt CAR 300(6 rugó) .(Philips CAR 400 is 9 rugó).

Link to comment
Megosztás:

Ha megnézed a profilomat, akkor egész nap nézegetheted. :rolleyes: ;)

A 2 srácod képét használod, én aszittem, lágyabb figura vagy, de élőben aszittem azonnal tisztelgésre kényszerítesz:-))

(mostani oktatóm légierőnél volt őrnagy, aztán eléggé ránkhozza a frászt néha "nem kettővel húzod alá, hanem hárommal" ordítja 345decibellel az arcodba 66évesen. :-))

Link to comment
Megosztás:

A 2 srácod képét használod, én aszittem, lágyabb figura vagy, de élőben aszittem azonnal tisztelgésre kényszerítesz:-))

Nem az avatarom, hanem a profilomban van egy kép rólam. :lol:

Most mé" mondasz ilyent, még a végén elhiszik. :rolleyes: ;) Amúgy tényleg nem vagyok katonás tipus, szarok az alakira, meg a sarkosságra. :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.