Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Elfelejtettem tegnap még annyit, hogy szombat este beszélgettük, hogy az önindítóm kukagyanús, és a hét közepére van beigérve a garos csereművelet.... no aznap este indított utoljára :blink:

Most már megyek érte a szakihoz, kicserélték...

:) Uh, még jó, hogy nem valami istenhátamögött nem akart beindulni!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Elfelejtettem tegnap még annyit, hogy szombat este beszélgettük, hogy az önindítóm kukagyanús, és a hét közepére van beigérve a garos csereművelet.... no aznap este indított utoljára :blink:

Most már megyek érte a szakihoz, kicserélték...

Szegénykém, az én autóm is ott hagyott egyzser az éjszaka közepén!Hát akkor nem szerettem annyira!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem anno a Trabihoz négy önindítóm volt. Egy a szekéren, egy a csomagtartóban, egy felújítva a garázsban, és egy aktuális szar. De féltengelyekkel is hasonlóképp áltam, amíg a vacak régimódi villásat használtam. Volt olyan, hogy egy hét alatt 3 pár féltengelyt téptem szét.

Ja, véleményeket kérek a titulusomról! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nekem anno a Trabihoz négy önindítóm volt. Egy a szekéren, egy a csomagtartóban, egy felújítva a garázsban, és egy aktuális szar. De féltengelyekkel is hasonlóképp áltam, amíg a vacak régimódi villásat használtam. Volt olyan, hogy egy hét alatt 3 pár féltengelyt téptem szét.

Ja, véleményeket kérek a titulusomról! :blink:

Kifelejtetted saját magad.... :) mivel ugye olyan könnyű, hogy saját magad is betolhatod, ha minden kötél szakad.

Ja, és nem vagy csavargó! :)

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok a beszámolókhoz és a fényképekhez. Talán nem kellett volna a jobb oldalamról (no nem mintha a baloldali különb lenne) megcsinálni azt a képet, mert az elrettentő lehet az élményfotókat megtekintőkre. Meg úgy egyáltalánv is.

Nos, el kellene dönteni, hogy legyenek e újabb tagok. Ha igen akkor hogyan. Ugye azt beszéltük Nyuszifűllel , hogy nem kellene erőltetni. A meglévő tagok ajánlásával fogadjunk be új tagokat. Fő az óvatosság! De, azért én felajánlom, hogy a főiskolánk fórumában >>>http://www.mfk.unideb.hu/?page=forum&tid=12<<<, ill. az egyik gépészmérnök hallgatónk által működtetett honlap fórumában >>>http://www.gepeszmernok.atw.hu/<<<, ahova meghívott a honlapot működtető hallgatónk, esetleg közzé tenném, hogy van olyan, hogy MOTE meg annak egy Debreceni csoportja. Nagyon vidám, barátságos, segítőkész, stb. tagokkal. Ahová várják a hasonló kiállású emberkéket.

Nos? Mehet? Vagy várjunk még vele? Meg aztán kihez és hova irányítsam az érdeklődőket? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nos? Mehet? Vagy várjunk még vele? Meg aztán kihez és hova irányítsam az érdeklődőket? :blink:

Szerintem mehet!

Hamarosan lesz opelklubos mailem, remélem, illetve itt a fórumon is megkereshetnek bennünket.Úgy legalább egyúttal képet is kapnak, hogyan is működünk.Szerintem, de ha van valakinek más ötlete, várom!

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok a beszámolókhoz és a fényképekhez. Talán nem kellett volna a jobb oldalamról (no nem mintha a baloldali különb lenne) megcsinálni azt a képet, mert az elrettentő lehet az élményfotókat megtekintőkre. Meg úgy egyáltalánv is.

Nos, el kellene dönteni, hogy legyenek e újabb tagok. Ha igen akkor hogyan. Ugye azt beszéltük Nyuszifűllel , hogy nem kellene erőltetni. A meglévő tagok ajánlásával fogadjunk be új tagokat. Fő az óvatosság! De, azért én felajánlom, hogy a főiskolánk fórumában >>>http://www.mfk.unideb.hu/?page=forum&tid=12<<<, ill. az egyik gépészmérnök hallgatónk által működtetett honlap fórumában >>>http://www.gepeszmernok.atw.hu/<<<, ahova meghívott a honlapot működtető hallgatónk, esetleg közzé tenném, hogy van olyan, hogy MOTE meg annak egy Debreceni csoportja. Nagyon vidám, barátságos, segítőkész, stb. tagokkal. Ahová várják a hasonló kiállású emberkéket.

Nos? Mehet? Vagy várjunk még vele? Meg aztán kihez és hova irányítsam az érdeklődőket? :blink:

Nagyon örülünk, hogy erre gondolt. Nyugodtan jöjjenek el ide a fórumra, a MOTE honlapokra, vagy invitálja őket egy találkozóra, ami után teljesebb képet kapnak, hogy mi is történik.

Megköszönjük, ha segít.

Örülünk, hogy kellemes élményei vannak a találkozóról. Az a fénykép meg nagyon jó! Aki rajta szerepel, az is! :)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, feltűnt-e már nektek, de miénk a legnagyobb régó! Legalábbis ami a karakterek számát jelenti, valahogy így: Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

:) :)

És ez még csak a kezdet:)Főleg ami a tagok számát illeti!És ha a többi régió nem lenne tagokban bővelkedő, magunkhoz vesszük őket is :blink:

Link to comment
Megosztás:

Én?

Nem, én. Most én boszorkánykodom picit. Mostantól a nevem: Lui pádre! :blink:

Mackó, nem mondom, hogy örülök neki, hogy van ilyen festő... Ha nem lett volna a baj, nem is tudnád. Az lenne az igazi öröm. Viszont jó, hogy ilyen gyorsan megoldódni látszik a dolog, és az is jó, hogy beismerte az ipse. Különben várhatnád a nyomozás lezárását...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.