Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Hogy is kell ide fetrengve sírva röhögős smile-t linkelni? Mr. Drive fast, pray hard! :D

Nekem csak 4v van nem v6. Lehet röhögni... De attól még szeretem, néha még talán jobbam mint a párom.

Lomha X17DTL

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Na erre varjatok gombot! A kollégámat megbüntette a rendőr mert lassítás nélkül elhaladt a zebránál álló, vagy inkább bámészkodó gyalogos mellett. 10 000 ft a bünti a pontot lealkudva.

A sztori sem semmi: Megy a kolléga a belvárosban kényelmesen amikor elé ugrik egy rendőr és kiinti a sorból. Rendőr:"Uram ön nem lassított a zebra előtt és nem engedte át a gyalogost."

Sofőr : "De hisz csak ott áll nem is akar átmenni"

Rendőr: "Dehogyis nem , kérem zárja le az autót és jöjjön velem!"

Ekkor visszasétálnak a még mindig a zebra előtt ácsorgó fazonhoz.

Rendőr:" Uram át akar ön haladni a zebrán"

Gyalogos:" Igen"

Rendőr" Na ugye úgyhogy én most önt feljelentem vagy 10 000ft helyszíni birsággal sújtom"

A kollégám azt sem tudta, hogy sírjon a fájdalomtól vagy röhögjön a baromságtól.Na most javítsatok ki, de nem úgy van hogy ezt a szabályt majd csak jövőre vezetik be??? Mert a mostani kresz szerint csak akkor kell elengednem ha lelép a járdáról.

Egyébként én már kezdem szoktatni magamat a leendő nagyszerű szabályhoz és ha tehetem lelassítok és átengedem a gyalogost DE!!!!! Az még haggyán hogy a többi autós szidja az anyámat amiért lassítom a forgalmat , meg hogy Erzsike néniék egyesével kelnek át a zebrán de amikor ott állok bőszen gesztikulálva, hogy tessék csak áthaladni elengedem és Ő csak bámul mint a birka , hogy egy autós őt elengedi na akkor már elfogy a cérna.

Tisztelt rendőr urak ezek a mai gyalogosok nincsenek hozzászokva ahhoz hogy elengedjék őket!

Igaz épp ma olvastam a hírt, hogy a Zsibi előtt a zebrán elütöttek egy kislányt. Na az a környék sem kutya, évek óta szarnak rá, hogy egy kettős útkereszteződésben van egy buszmegálló és ott egy zebra és a piac miatt a sok autó és gyalogos aki be szeretne térni egy jó vásárlásra. És mindez 20 méteren. Tele van a város a nyomkodós gyalogátkelőkkel / aholis a gomb megnyomása után 4 perccel átengedi a lámpa a gyalogost/ de ide még nem tettek.

Mellesleg engem és kortársimat még tanítottak GYALOG közlekedni. Tudjátok a Kutyus és Cicus a TV-ben. "Mielőtt lelépsz a járdáról nézz előbb balra majd jobbra és ismét balra s csak ha nem jön autó akkor lépj le"

Én bevezetném a gyalogos jogsit is és akinek összegyűlik a 18 pont azt kitiltanám az utcáról.

Addig is szidjuk egymás anyukáját és törjük a csontokat és a lökhárítókat.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,bocsi,hogy régen írtam,de sok a munka,kevés a szabadidőm.Ha nem a melóhelyen vagyok ,akkor itthon betonozok, a fürdőszobát és a főzőt újítjuk fel,szóval mindig van valami.Tegnap este 11-ig símítottam a betont.

Végre megjött a postán a széldzseki,amit a Central Europe Rally előtti akcióban lehetett regisztráció után

megkapni az Opeltől.Fekete színű ,elöl Opel logós.

Link to comment
Megosztás:

Nyugi Sanci, teljes respekt neked, és a Dezsőnek, és persze vannak olyan helyzetek, amikor csak a lendület hoz ki a szarból. De az előző Hsz. a Kia gyilkos kollégának szólt. :D :D :P (ugatok én, aki csak keresztben tudott előtte menni, mikor karavánban vonultunk Debrecenben ;))

Tudom és elnézést, ezt is elnéztem. Többfelé figyeltem és "terepszínű piros lámpa volt". Lujdzsi! Ezek már nem azért vannak a bozót mögött, hogy rendet tartsanak hanem díjbeszedők, munkaköri változás. Amúgy valahol sajnálom őket, elvégre is parancsot teljesítenek de önként vállalták.

Link to comment
Megosztás:

Lujdzsi! Egy jó sztori: a párommal oda voltunk egy helyen (még jó, hogy nem az enyémmel), jövünk ki a helyről, kapunál kuplung- és fékkel, a kocsi tényleg épphogy gurult. Egyszer csak egy lila folt egy pukkanás kíséretében, a csajszikám (hozzáteszem nem az első esete volt ráadásul ugyanazon a helyen!) tépett ezerrel a járdán a bringával pedig kresz szerint az úton kellett volna mennie ugyanis az kerékpáros járművezetésre alkalmas. (no meg ha elé megy egy biciklis az embernek annak a kerekét lehet látni, na mi nem láttuk pedig szemem a pályán, 4-5 méterre ki lehetett látni mindkét irányba) Persze valaki volt szíves a zsernyákokat kihívni, jelzem korrektül intézkedtek, nem vérzett a szemük ami az esetek java részénél szokott. Na a lényeg, hogy ugyebár a párocskám lett a hibás (pedig a kiscsaj magától vallotta, hogy ő volt a hibás -egy halvány karcolással megúszta -még jó) ezért kapott a babám 2 hónap eltiltást, 50 ezres büntit (amiket fellebbezett és azóta kezdek elszokni az enyémtől me én hajtom a kicsikét) és egy majdnem 148 ezerről szóló szervízszámlát (új mociháztető és lökös, fényszóró felfogató műanyag pöcök plusz munkadíj) amit casco-s lévén 50-ből megúszott viszont volt egy előnye, megújult a Panda eleje (a mocitetőn úgyis le volt verődve a festék). Na és akkor végszóra előjön a nagy kérdés, hogy mire volt jó mindez? A (elnézést) hülyegyerek másnak jelentős kárt okoz és a károsulton még jobban elverik a port. Itt merül fel, hogy mire jó a kresz ha valaki nem tartja be, bomlik a lánc és történnek ilyenek. Ezért fölösleges szigorítani a szabályokat ha nem az kapja a büntetést aki a balesetben a (jobban) vétkes. Nekem ez a véleményem, külső szemmel tekintve de lehet, hogy nincs igazam, legalábbis a kresszel szemben biztos.

Link to comment
Megosztás:

Rendőr:" Uram át akar ön haladni a zebrán"

Gyalogos:" Igen"

Rendőr" Na ugye úgyhogy én most önt feljelentem vagy 10 000ft helyszíni birsággal sújtom"

Addig ott várta, mig téged a rendor megállit, és visszasétáltok? Akkor az nagyon át akart menni. :-DDDDDDDD

Mellesleg én utálom, ha az autósok siettetnek a zebrán, ha gyalog vagyok, igy inkább elengedem. Ha valaki elenged, akkor az ne türelmetlenkedjen.

/más--------- SöSának

/más--------- Mackóserúúúúúúúúúúúúúrrrrr

opelinfos.de-n ezek vannak:5./6. Stelle: Gemischsystem

E = Einzeleinspritzung

H = Direkteinspritzung

NG = Natural Gas (Erdgas)

V = Vergaser

Z = Zentraleinspritzung De ebből nem derül ki, hogy kmit jelent az X16XEL kódban az E, és az L

Tucc erről vmit?

Link to comment
Megosztás:

Addig ott várta, mig téged a rendor megállit, és visszasétáltok? Akkor az nagyon át akart menni. :-DDDDDDDD

Mellesleg én utálom, ha az autósok siettetnek a zebrán, ha gyalog vagyok, igy inkább elengedem. Ha valaki elenged, akkor az ne türelmetlenkedjen.

/más--------- SöSának

/más--------- Mackóserúúúúúúúúúúúúúrrrrr

opelinfos.de-n ezek vannak:5./6. Stelle: Gemischsystem

E = Einzeleinspritzung

H = Direkteinspritzung

NG = Natural Gas (Erdgas)

V = Vergaser

Z = Zentraleinspritzung De ebből nem derül ki, hogy kmit jelent az X16XEL kódban az E, és az L

Tucc erről vmit?

Visit My Website

Seth! küldök egy PÜ-t. Hátha tud segíteni. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

...De ebből nem derül ki, hogy kmit jelent az X16XEL kódban az E, és az L

Tucc erről vmit?

X = > 10,5 - 11,5 : 1 (sűrítési viszony)

E = Einzeleinspritzung (hengerenkénti befecskendezés)

L = niedrige Leistung / Aufladung (ezt nem tudom)

Ugyanonnan néztem én is, bár németül nem értek.

Link to comment
Megosztás:

X = > 10,5 - 11,5 : 1 (sűrítési viszony)

E = Einzeleinspritzung (hengerenkénti befecskendezés)

L = niedrige Leistung / Aufladung (ezt nem tudom)

Ugyanonnan néztem én is, bár németül nem értek.

minimális teljesítmény, feltöltés

/más---------

Voltunk a tócóskerti mekibe, és eszembe jutott, milyen rég voltunk itt opelosok. Így utólag visszagondolni jó a régi szép időkre :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Debrecenben hol tudnám zöldkártyáztatni a 2 literes kadett gsimet ami papíron 1. 3-as?

***** Sándor Debrecen ******* utca. tel szám pü-ben megy.

Én hozzá szoktam vinni a vasat, Ha beszélsz vele és elmondod mit szeretnél szerintem tud segíteni.

Módosítva : Sörös Sanyi
Nevet, címet töröltem, menjen az is pü-ben. Ki tudja, lehet, valaki nem jószándékal olvasgat, jó embereknek meg nem akarunk rosszat ;)
Link to comment
Megosztás:

Az agyamat próbálom, de nem akar elfordulni. :rolleyes:

Lujdzsi aszittem, neked 1.6Si mocid van már nem a motorkódja

Valóban nekem 1.6 si a verda és C16SE a kód de ha valaki autószerelő és van diagnosztikai gépe és engedélye, hogy zöldkártyát adjon ki akkor annak nagyon mindegy hogy a hozzá bevitt autó 1.6-os vagy 2.0-ás vagy egyéb.

És a fentebb megemlített problémára Sanyi tud orvosságot. Legalábbis remélem ;)

S.S.

Köszi a moderálást nagyon igazad van. Csak annyira akartam segíteni hogy nem figyeltem oda. ;)

Link to comment
Megosztás:

Valóban nekem 1.6 si a verda és C16SE a kód de ha valaki autószerelő és van diagnosztikai gépe és engedélye, hogy zöldkártyát adjon ki akkor annak nagyon mindegy hogy a hozzá bevitt autó 1.6-os vagy 2.0-ás vagy egyéb.

És a fentebb megemlített problémára Sanyi tud orvosságot. Legalábbis remélem ;)

S.S.

Köszi a moderálást nagyon igazad van. Csak annyira akartam segíteni hogy nem figyeltem oda. :rolleyes:

Ez olyan, hogy az enyémnek anno rommá tört a 2-es henger himbája és jobb híján egy 1.8-as benzines Vectrát mért be a koma (az enyém ugyebár dízel), ne kelljen még egyszer visszamenni újra csinálni az egészet.

Link to comment
Megosztás:

Köszi! :lol: Nagykorú lettem!!! :rolleyes: ;) ;)

Tegnap hátsó dobot cseréltünk a kocsin,nem volt egyszerű.Még a gyári volt fenn 9 éves GM gyártmány(nem semmi).

Ennek megfelelően össze is volt rohadva nem gyengén.Mikor levettük a dobot róla ,beindítottam......hát mit mondjak gyönyörű hangja volt,könyörögtem

a szerelő havernek ,hogy hagyjuk így,pótoljuk csak egy csővel a dobot.(nem hagyta).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.