Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ezt mind én fogtam. Haverok kb ugyanennyit. Na jó, kicsit kevesebbet. :D

Na erre nem mondok semmit. Akkor asszem mi csak tátott szájjal néznénk, amint te profi módon felszerszámozod magad, és akcióba lépsz.

/más------ Sanci hol van az a szabadidőközpont? Meik városban is? Elfelejtettem.

Link to comment
Megosztás:

höhö... szanáljátok a kedves userek programjait? :D

A következő lépcső az lesz, hogy tiltanotok kell a netet majd?

Mert nálunk is így kezdték, aztán ma már csak az netezhet, akinek a munkájához kell, és az igazgató is engedélyezi neki.

Akik meg korábban tudtak netezni, és sokat iwiw-eztek, azok kaptak akár 50% mozgóbér büntetést. :D kicsit brutális bünti. Szerencsére minket nem érintett.

Link to comment
Megosztás:

már csak 500 darab van,most jött a legújabb lista :P

leginkább a notebookokkal vna baj,mert hát azt ugye otthon is használják.

biztonsági másolat minek,megvan nekünk minden B)

három féle ügyfél létezik ebből a szempontból: aki az illegális szó hallatán egyből betojik,és hát öööö nem tudja hogy került rá,biztos az előző felhasználó rakta rá,és amúgy se használja ;) napersze B)

a másik változat pedig ragaszkodik hozzá,merthogy a munkához kell :D akkor vedd meg b+ :D :D

a harmadik szerint az ő programjai legálisak "szerintem legális","és különben is a netről le lehet tölteni"

'nyááádattt :D :P

net nálunk is korlátozva van: ingyenes tárhelyek,IWIW (ami azért lett tiltva,mert sokan NAPONTA végignézték az ÖSSZES ismerősük képét,hátha van új -no komment ;) )

nekünk van külön szélessávú vonal,a munkából kifolyólag,mert a céges háló annyira le van korlátozva,hogy 5mb-nál nagyobb fileokat automatán visszadob a proxy...

Link to comment
Megosztás:

Haliday evribodri! Jelentek én is, Nyíregyházán meg egyenesen szakad az eső, katasztrófális a közlekedés meg egyebek... Tomi! Te tulajdonképp mivel is foglalkozol?

Link to comment
Megosztás:

lopok csalok házudok,kisflexem is van ócsóé drágá árán dezsvírem :D

Nincs pííz tezsvíír, ná dé megyünk loopni, én meg a többi...

Ezek a Nyíregyiek életveszélyesen vezetnek bár én csak húzzam meg magam, remélem nem filmeztek le mikor áthúztam egy piroson, valahogy kiesett a látószögemből ;) B) B) még jó hogy le nem zúztam a drágám :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Hali márkatársak!

Utálom a Medárdnapot meg azt is aki kitalálta ezt az esős sztorit .

Nyugi Sanci nem csak ott vezetnek életveszélyesen a népek. Amióta a kormány az autósokból akarja rendbe rakni a gazdaságot azóta én azt tapasztalom, hogy az emberek egyre agresszívabbak. Dühíti őket a sok ostoba szigorítás és kin állnak bosszút, egymáson.

A létótér amiből kiesik néha egy-egy piros lámpa amúgy egyre szélesebb kell hogy legyen, /kb 360 fokos/ Figyeld az utat a forgalom miatt figyeld a táblákat a a lámpákat a trafit a gyalogost aki behunyt szemmel mobilozva lép le eléd a járdáról , aztán a tükörbe sem árt belekukkantani, a sok kis robogós miatt akik azt hiszik 2 autó között épp van annyi hely hogy elférjenek és ha mégsem akkor elviszik a jobb tükrödet.

Csoda ha szédül az ember vezetés közben.

Link to comment
Megosztás:

Hali márkatársak!

Utálom a Medárdnapot meg azt is aki kitalálta ezt az esős sztorit .

Nyugi Sanci nem csak ott vezetnek életveszélyesen a népek. Amióta a kormány az autósokból akarja rendbe rakni a gazdaságot azóta én azt tapasztalom, hogy az emberek egyre agresszívabbak. Dühíti őket a sok ostoba szigorítás és kin állnak bosszút, egymáson.

A létótér amiből kiesik néha egy-egy piros lámpa amúgy egyre szélesebb kell hogy legyen, /kb 360 fokos/ Figyeld az utat a forgalom miatt figyeld a táblákat a a lámpákat a trafit a gyalogost aki behunyt szemmel mobilozva lép le eléd a járdáról , aztán a tükörbe sem árt belekukkantani, a sok kis robogós miatt akik azt hiszik 2 autó között épp van annyi hely hogy elférjenek és ha mégsem akkor elviszik a jobb tükrödet.

Csoda ha szédül az ember vezetés közben.

Na ez az! Vigyáztam a szaladgáló gyalogosokra és a mögöttem cikázó két Alfásra (a Sparral szemben kijövet jobbra a mélygarázsból "akinek van helyismerete tudja hol van") nehogy valami csattanás legyen ezért nem láttam a lámpát. Szédülni szoktam időnként, szemem mint a bagzómacskáé pedig egy azon időben képes vagyok sok mindenre figyelni de hálisten ritkán fordul elő. Inkább lassabbra veszem a tempót, aki siet hadd menjen, szokták is szidni néha a kedves édesanyám csak sokkal jobban mint Endlosét a Sóstói talikor a kék Astrás cimbora, ugye? (az jó volt egynek... :D )

Link to comment
Megosztás:

Na ez az! Vigyáztam a szaladgáló gyalogosokra és a mögöttem cikázó két Alfásra (a Sparral szemben kijövet jobbra a mélygarázsból "akinek van helyismerete tudja hol van") nehogy valami csattanás legyen ezért nem láttam a lámpát. Szédülni szoktam időnként, szemem mint a bagzómacskáé pedig egy azon időben képes vagyok sok mindenre figyelni de hálisten ritkán fordul elő. Inkább lassabbra veszem a tempót, aki siet hadd menjen, szokták is szidni néha a kedves édesanyám csak sokkal jobban mint Endlosét a Sóstói talikor a kék Astrás cimbora, ugye? (az jó volt egynek... :D )

Esküszöm, hogy nem vettem észre, hogy ott termett mögöttem.

Link to comment
Megosztás:

Esküszöm, hogy nem vettem észre, hogy ott termett mögöttem.

De jó volt egy poénnak! Kár, hogy nem láttad az arcát mikor szentségelni kezdett, öröm volt nézni még ha márkatárs is... :D :D :P ;) B)

Link to comment
Megosztás:

Szép jó reggelt!

Gyönyörű reggelünk van, még dolgozni is van kedvem. :D

Szombaton voltam bent túlórázni. Közben kiagyaltam, hogy meló után kimegyek horgászni. Ismerős fia osztotta a nézetem, így ketten mentünk. Az eredmény a linken látható. :D

A fogás.

Én meg hiába dolgoznék, nagyon van időm a neten lógni. Szép kis afrikai! Bunyózott rendesen gondolom?! Én valahogy lusta voltam mostanában előszedni a pecákat, nem szeretem ezt a csodálatos monszun éghajlati viszonyokat. Merre fogtad? Mármint helyileg.

Link to comment
Megosztás:

jóóóó reggelt!

Lujdzsi nagyon jól vázolta a helyzetet,csak az a legrosszabb,hogy erre azt mondanák az illetékesek,ha nem tudunk figyelni,járjunk busszal :D

amúgy jól eltűntél mostanság!

nekem meg halad a vizsgaidőszak,egyelőre eredmény nélkül :D

Igaz ami igaz néha kétbalfék vagyok. No de utólagosan tekintve az adott körülményeket (és helyzetet) okosabb volt áthúzni azon piroson minthogy belém jöjjön hátulról akár mindkét versenyzőjelölt és még a gyalogosok közül egyet-kettőt el is üthettem volna ha a vizes aszfalton félre fordul a kocsi.

Link to comment
Megosztás:

Igaz ami igaz néha kétbalfék vagyok. No de utólagosan tekintve az adott körülményeket (és helyzetet) okosabb volt áthúzni azon piroson minthogy belém jöjjön hátulról akár mindkét versenyzőjelölt és még a gyalogosok közül egyet-kettőt el is üthettem volna ha a vizes aszfalton félre fordul a kocsi.

sajnos vannak ilyen helyzetek.

én alapvetően nyugodt vezető vagyok,de az elmúlt hónapokban rászoktam a dudálásra....pláne amikor nyóccccc sávon mennek a kocsik,és a gonosz herpeszes ödönke kitalálja,hogy ő átszalad,mert megy a busz..... :D

Link to comment
Megosztás:

sajnos vannak ilyen helyzetek.

én alapvetően nyugodt vezető vagyok,de az elmúlt hónapokban rászoktam a dudálásra....pláne amikor nyóccccc sávon mennek a kocsik,és a gonosz herpeszes ödönke kitalálja,hogy ő átszalad,mert megy a busz..... :D

Én se őrjöngök a volánnál, kürtöt is csak vészhelyzetben nyomok vagy ha ismerőst látok, akkor is inkább csak rávillantok. Amilyen forgalmi viszonyok vannak manapság nem úgy mint 10 évvel ezelőtt, akkor még negyed ennyi autó sem volt az utakon, nem volt ennyi dugó és a többi vele járó de hát nem kell ezt sorolnom.

Link to comment
Megosztás:

Én meg hiába dolgoznék, nagyon van időm a neten lógni. Szép kis afrikai! Bunyózott rendesen gondolom?! Én valahogy lusta voltam mostanában előszedni a pecákat, nem szeretem ezt a csodálatos monszun éghajlati viszonyokat. Merre fogtad? Mármint helyileg.

Nekem mindegy az idő, csak kint lehessek a vízparton.

Folyáson fogtam. Ott van az egyik magán tavon VIP tagságom, amiért jó kis kedvezmények járnak.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.