Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Fürdőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőnyuszi

Corsika remélem, nem gondolod, hogy a rendezvény zártkörű lesz.

Most megy a TVben a Sóstói állatpark, az is iszoinyat érdekes, szal lesz programunk egész napra. Nagyon szép jegesmedvét lehet alulról nézni, meg fóka pofoncsap a farkával, meg ienek.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Mi a mi ill. a holnapi program a tali szempontjából? Lesz valmi belőle?

Hát mindenki maga dönti el, hogy lesz-e, mi megyünk, és még 1-2-3 autó, de a programok megvárnak, és jól fogjuk érezni magunkat, akármennyien leszünk. Szerintem eső esetére is van tervünk. Bár nagyon messze lakókat lebeszélném róla, mivel még nem volt közülünk senki, így nem tudjuk, milyen, de ha teljesen szar is, akkor is ott van még a Sósstói strand, és az állatpark.

Link to comment
Megosztás:

Haliday evribodri!

Jelzem csak ideig-óráig van netem, 100 megából nem sokra futja. Jó volt a Sóstói csobbanás, ki is merített mint az aksit a rajtahagyott fényszóró. Annyit azért hozzátennék, hogy több valakire számoltam létszám tekintetében -elsősorban a közelben lakók szempontjából de aki inkább otthon mered a hűvösben az jól teszi- na de így is el voltunk mint a valami a valahol. Endlosnak mondanám: amit kérdezett, négyzetméterenként 2500-3500 közt van cakkompúder használatra készen, le kell alkudni belőle...

Link to comment
Megosztás:

Haliday evribodri!

Jelzem csak ideig-óráig van netem, 100 megából nem sokra futja. Jó volt a Sóstói csobbanás, ki is merített mint az aksit a rajtahagyott fényszóró. Annyit azért hozzátennék, hogy több valakire számoltam létszám tekintetében -elsősorban a közelben lakók szempontjából de aki inkább otthon mered a hűvösben az jól teszi- na de így is el voltunk mint a valami a valahol. Endlosnak mondanám: amit kérdezett, négyzetméterenként 2500-3500 közt van cakkompúder használatra készen, le kell alkudni belőle...

Én egy 50-est szántam erre a 100m2-re, úgyhogy asszem akárhogyan is alkudnám, ezt meg sem tudnánk közelíteni. Ez így jóval drágább, mint a beton. 60ezer körül kihoznak egy teherautóval egy olyan mennyiséget, ami elég lenne. Csak ugye azt nem tudják ide behozni. (keverőautó az árban nem vagyok tuti, régebben érdeklődtem)

Link to comment
Megosztás:

Én egy 50-est szántam erre a 100m2-re, úgyhogy asszem akárhogyan is alkudnám, ezt meg sem tudnánk közelíteni. Ez így jóval drágább, mint a beton. 60ezer körül kihoznak egy teherautóval egy olyan mennyiséget, ami elég lenne. Csak ugye azt nem tudják ide behozni. (keverőautó az árban nem vagyok tuti, régebben érdeklődtem)

Ahogy gondolod barátom, tied a döntés joga. Erre mondjuk mi, hogy "Fekete arany". Sajnos ilyenek az árak...

Link to comment
Megosztás:

Láttam ma egy F astrát a Kishegyesi úton Opelclub-os rendszámtábla kerettel, sötét bordó-fekete fényezéssel, szépen spoilerezve, akárkié is gratulálok hozzá, nagyon szép verda. ha nem siettem volna, megkértem volna, hogy forduljunk be a tesco parkolóba egy pár fényképet elkattintani. . . majd legközelebb

Link to comment
Megosztás:

el is felejtettem korábban mondani,hogy túlvagyok a 35.000km-en :D

És az autód? :P

Sziasztok Opelesek! Gondoltam bekukkantok már egy picit ezen a gyönyörű pénteki napon. :D

Nyuszi, ha valami édes, az rossz nem lehet. Amúgy biztos beleért a tésztába a kisujjad. ;)

Ámberek, ki szeret horgászni, főzni, sátorozni? (Szponzorált igényfelmérést olvashattak. Válaszokat nem csak db-i emberektől várok, mert akár több napos taliról is lehet szó.)

Link to comment
Megosztás:

És az autód? :D

Sziasztok Opelesek! Gondoltam bekukkantok már egy picit ezen a gyönyörű pénteki napon. :D

Nyuszi, ha valami édes, az rossz nem lehet. Amúgy biztos beleért a tésztába a kisujjad. :P

Ámberek, ki szeret horgászni, főzni, sátorozni? (Szponzorált igényfelmérést olvashattak. Válaszokat nem csak db-i emberektől várok, mert akár több napos taliról is lehet szó.)

Hát esetleg adhatnál egy időpontjavaslatot, tokaj hegyaljával egybekötött borozgatós tali lenne? Vagy esetleg Tiszatavi ladikozás, kacsavadászat mellékesen?

Link to comment
Megosztás:

Én máshová gondoltam, de az legyen meglepi akkor, amikor fix dolgokat tudok. Sem időpontot, sem árat nem tudok, csak annyit, hogy szervezem és hogy igyekszem occsóból kihozni. :D Meg hogy pecára szükség lehet. :P Ha más nem sört lógatni a vízbe hűtés céljából. :D

Link to comment
Megosztás:

:D

(mellesleg lehet Tomi holnaptól szabin lesz, ezért ez neki már péntek. :D )

Jól beszélsz! Megvolt a szabi és a horgászat. Az áldozatok: 2db 2kg-os afrikai harcsa, 1db 3kg-os afrikai harcsa, 2db 1.5kg körüli ponty, 1db 70dkg ponty, 1db 2kg-os ponty és néhány kárász. A nagyobb harcsát hazavittem, megsütöttük, megettük. Most tervezzük a következő vérengzést. :P

Link to comment
Megosztás:

Szép napot mindenkinek!

Mackó!

A megfelelő topicban írtam neked valamit azE85 témában !

Tomi gratulálok a szép zsákmányhoz, bár az a 70 dekás pontyocska talán mérethatár alatti lehetett de ahogy mondani szokták"Nincs az a kicsi ponty amit némi taposással ne lehetne 30 centisre nyújtani" :D

Link to comment
Megosztás:

Jól beszélsz! Megvolt a szabi és a horgászat. Az áldozatok: 2db 2kg-os afrikai harcsa, 1db 3kg-os afrikai harcsa, 2db 1.5kg körüli ponty, 1db 70dkg ponty, 1db 2kg-os ponty és néhány kárász. A nagyobb harcsát hazavittem, megsütöttük, megettük. Most tervezzük a következő vérengzést. :D

Nagyon vadállatok vagytok. De ugye nem egyedül fogtad ezeket? Mondd, hogy neked jutott a sörhűtés, és a fél grammos kárász.

Link to comment
Megosztás:

Tomi gratulálok a szép zsákmányhoz, bár az a 70 dekás pontyocska talán mérethatár alatti lehetett de ahogy mondani szokták"Nincs az a kicsi ponty amit némi taposással ne lehetne 30 centisre nyújtani" :D

Az a ponty ment is vissza, de akkor is megfogtam! :D A ponty az ponty.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.