Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Akor szerinted abban van.

Motorkódot nemír.

/más-------Hát megtörtem. Feladtam a Kedett-Frontera projektet. (Kadettera, vagy Frontett?) Fránya japán alvázas gyártás. De fellélegeztem, mert van egy jobb megoldás. Bilstein gyárt direkt ilyen utcai-terepre való gázos B6-os telót, és az nagyon jól fogja tartani nekem a frontot egy SKF H0-s illesztésű csapágykészlettel, és megúszom kb 60ból. Most hívtam fel a Motorion-t a 4db. telót szállítják nekem postán ingyen kb 37 ezer pézér. Nem hiszem el, hogy én meg tavalyelőtt a szar olajos LIP-et 12-ért vettem előre darabját.

Csak a tornyot kell megerősítenem picit hozzá.

Nade köv projekt, hogy veszek egy Frobnterát, lepuculom azt a ronda magas szöletes kocsiszekrényt róla, és finom kerekded alacsony felépítményt varázsolok rá szénszálas epoxigyantából.

Hát picinyem!

Astra F az a gép. Akár olyan mint enyim volt 1.4SE vagy olyan ami most van... Hidd el nem fogsz csalódni.

Lip lengéscsillapító? Mibe vetted azt talicskába? Az egy kalap sz@r. Semmit nem tud. Ki is hajitottam 500 km hegymenet után. 32 % os volt. Monroe, vagy Sachs az nyerő már csekély 60 pézér. Az már nyerő...B)

Az autóátalakításhoz sok sikereket kitartást, és megannyi bosszúságmentes napokt kívánok.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

A szekerem olajcserés, eddig Castrol Magnatech turbo diesel 10W-40-est tettem bele de nem bírom zsével mert mosóolajjal előbb átmosatnám mielőtt a végleges belekerülne, milyet tegyek bele ami olcsóbb de van ilyen jó? Mobil turbo diesel 10W-40 megteszi? Fognék rajta legalább 7-8 ezret.

Milyen szekered van?

Link to comment
Megosztás:

Endlos hívj fel....

Lehet tudok segíteni, vagy üzenj.

De ne ebbe a fastölcsér topicba vagy aminek hívjátok mert ez egy nagy kalap fos.

Üljünk már össze és csináljunk egy normálisat. Mit szólsz hozzá?

NA csövi mentem dolgozni...

Link to comment
Megosztás:

Nos Endlos barátom még véletlenül se ide írj!Bár érdekes ha ez annyira.....mint ahogy az illető gondolja, akkor minek lép fel mindig ide, és ír itt nektek, és minek jön el a találkozónkra, ha utána még köszönni sem tud odajönni? B) Vannak érdekes emberek B)

Zoli, ha egyáltalán veszed a fáradtságot és elolvasod, akkor közlöm, nem ilyennek ismertelek meg, de akkor ezek szerint ez az igazi éned, vagy tetszik neked ha ilyen beszólásokkal szúrkálod tele a topicot. Ha ez utóbbi igaz, akkor tényleg hozz létre magadnak egy saját oldalt és majd szívesen megyek oda ócsárolni én is.

De ha gondolod továbbra is szórakoztathatsz minket az ehhez hasonló hozzászólásaiddal, ezáltal alakítva magadról a képet, az általad jónak gondolt irányba!

Link to comment
Megosztás:

Akor szerinted abban van.

Motorkódot nemír.

/más-------Hát megtörtem. Feladtam a Kedett-Frontera projektet. (Kadettera, vagy Frontett?) Fránya japán alvázas gyártás. De fellélegeztem, mert van egy jobb megoldás. Bilstein gyárt direkt ilyen utcai-terepre való gázos B6-os telót, és az nagyon jól fogja tartani nekem a frontot egy SKF H0-s illesztésű csapágykészlettel, és megúszom kb 60ból. Most hívtam fel a Motorion-t a 4db. telót szállítják nekem postán ingyen kb 37 ezer pézér. Nem hiszem el, hogy én meg tavalyelőtt a szar olajos LIP-et 12-ért vettem előre darabját.

Csak a tornyot kell megerősítenem picit hozzá.

Basszu úgynéz ki, hogy eredeti gyári rugókat vissza kell raknom, mert ha ez marad, 1 év múlva megint összesitett csapágycserére számithatok.

De honna szerzekén oanokat? Bointókban már nemnaon van, boltba 30körül, a régiek meg eltörtek.

Zoli miben tunnál segiteni? Csak nem árulsz air-ride-ot 70 ezerért? B)

Link to comment
Megosztás:

nemrég értem haza egy I_S-ékkel töltött autónéző délutánból.

Nyíregyházán jártunk, de szomorúan vettük tudomásul, hogy a képeken csilivili 1 évvel elvileg fiatalabb b vectra caravan egyáltalán nem tűnik fiatalabbnak, sőt.

Kasztni terén kapott az élettől, és sok helyen ott a rozsda is. Ezt még tetézi, hogy a lökös javítva volt, de a klíma hűtő kiflinek néz ki. Csöve javított.

Kormány minden irányban lötyög. Belső műanyagok hiányosak, lötyögnek.

Az 1 év teljes gari máris érdekessé válna, ha a klímát akarnánk beüzemelni. A futómű meg gondolom teljes felújításra is megérett.

Egyszóval olyan 300e km kinéz a 136e km-es óra mögül.

ui: fincsi volt a hambi, köszi I_S

Link to comment
Megosztás:

a kilométer semmit sem jelent.

de egyébként jól vázoltad a magyarországi használtautó-piacot,sajnos B)

pont ezért mentünk együtt, mert nekem 182-t mutat az óra, és viszonyítási alapnak jó.

Ellenben hazaérve megmutattam I_s-éknek, milyennek is kellett volna lennie pár dolognak, vagy még jobbnak.

Ja, és jót dumcsiztunk is. B)

Link to comment
Megosztás:

pont ezért mentünk együtt, mert nekem 182-t mutat az óra, és viszonyítási alapnak jó.

Ellenben hazaérve megmutattam I_s-éknek, milyennek is kellett volna lennie pár dolognak, vagy még jobbnak.

Ja, és jót dumcsiztunk is. B)

na ezaz,hogy neked annyi,és mégis volt mit javítani...

nekünk pl a 3000km-t és a 10000km-t futott Caddy között is van különbség,legalábbis érzetre...pedig nem lehet azt mondani hogy 200e km futottak

Link to comment
Megosztás:

pont ezért mentünk együtt, mert nekem 182-t mutat az óra, és viszonyítási alapnak jó.

Ellenben hazaérve megmutattam I_s-éknek, milyennek is kellett volna lennie pár dolognak, vagy még jobbnak.

Ja, és jót dumcsiztunk is. B)

Ő akar venni Bévekit? Nem mutatta meg a bogárbuszát? Vagy a veterán Opeljét?

/------Más

Mackúr hol lehet elhelyezni egy oan közvéleménykutatást, amit szeretnék, ha minden klubtag olvasna? Hogy ne kelljen belinkelgetni mindenhová. Ha érdekel bírom ide, hogy mit akarok, hogy nem ütközik-e a fórumszabályzattal.

Link to comment
Megosztás:

Igen, ő akar venni b vectrát.

És nem mutatott más kocsit, csak az astrával mentünk.

Nem tudom, mit akarsz kutatni, de leírhatnád PÜ-ben.

Tomi. Most mondjam, hogy elvileg az enyém annyi km, csak sajnos volt pár hanyag éve egy hanyag gazdánál. De az azért dúrva volt azon, hogy a kormány minden irányban lötyögött. A belső műanyagok vagy töröttek, vagy hiányosak, vagy kopottak voltak nagyon.

Link to comment
Megosztás:

A kocsi vásárlás tényleg ilyen.Én is mikor most az Astrát vettem,bejártuk Pestet elől-hátul mindenhol és a lefényképezett

használtuato.hu-n megkíméltnek-kitűnő állapotúnak titulált kocsik sajnos a valóságban itt-ott festett,kopott belsejű,szakadt,

nem a valós km-t mutató órájú kocsi voltak.Szerintem ezeket figyelembe véve lehet jobb inkább többet adni egy ismerős kocsijáért,mint

örülni egy olcsó vételnek(egy darabig).

Link to comment
Megosztás:

jóóó napot!

mi lesz júni 1-én pontosan Nyíregyházán? hol lehet infót szerezni?

Nekem kétségesnek tűnt, hogy nem találok róla semmien oldalon plakátot, vagy dokumentumot, csak említést tesznek róla, ezért felhívtam a számot, és aszongyák, nem hirdetik, mert 6. éve már mindenki tugya, hogy lesz, és annyian jönnek, hogy nincs értelme hirdetni. Ingyenes, és 2napos. De főleg veterán mocik lesznek, tehát semmien program, vagy iesmi. Remélem, nem fog senki csalódni, ha többre számít, bevallom, fingom nincs, milyen lesz, de A Sóstói környék alapvetően jó hangulatú, még strandolhatunk is. Szal mi megyünk tutira. Meghát az időpont is jó.

Link to comment
Megosztás:

Asszem a tegnapi nap után én is tudnék mit írni....Nyíregyháza juhúúú :D

Akkor fogok megőúrülni, ha nem fog jönni velünk senki a strandra. Mi olyan szégyellősek vagyunk a nagy hasammal, meg iesmi, hogy nem fogok merni elmenni.

Remélem, Nyuszi, és Adorjanti nem hagytok cserben. Berliáén tutira jönnek. Ha többen vagyunk, akkor nem szégyenkezünk a túlsúly miatt sem, meghát ugye nincs még szezon, szal kevesen lesznek a strandon.

(Van egyáltalán Sóstón strand? :-DDDDDDDDD

/más--------Szerintetek ez mennyire megbízható moci?:

X20SE

Bauform: R4

Steuerung: OHC

Anzahl der Ventile: 8

Bohrung (mm): 86,0

Hub (mm): 86,0

Volumen (cmł): 1998

Leistung (kW bei min-1): 85 / 5200, 85 / 5400 (Omega :D

Drehmoment (Nm bei min-1): 172 / 2800, 178 / 2800 (Omega :P

Verdichtung: 10 : 1

Motormanagement: Bosch Motronic M 1.5.4

Oktanzahlbedarf: 95 / 98 / 91, klopfgeregelt

Steuerung: Zahnriemen

Abgasanlage: AGR, geregelter Katalysator

Besonderheiten:

Verwendung: Frontera A (MSG 5E-T), Omega B (R25, AR25)

150-ért minden tartozékával adná a tulaj.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.