Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

az ajándékra céloztam, a sárgára.

mert ott is olyan gyorsan kocsiba vágtad, hogy a többiek meg sem látták

Húne mán. Lassan esett le. A kis sárga bögre, hát én azóta be is fogtam kappucsínózniiiiiiiii

Hát nem nagyon szeretném most lefotózni, meg idfe feltenni, ha nemgáz, aszittem, a többiek is kaptak.

Amúgy meg a CD tartót fantasztikus ötletnek tartottam, az mindenkinek hasznos, még a "kerekfejűeknek" (nemkockáknak) is :-))

/más ---- Ja mellesleg régen a Pávián hang jobban ment, csak azért akartam egy nagymacska hangját megtanulni, mert az vagányabb, mint a pávián. :-))

(egyébként megköszöntem az ajándékokat? csak mert néha elfelejtem az illemet, ezért előre is elnézést mindenkitől, pl. amikor nem köszönök, meg iesmi, csak nyomom a hülyeséget)

Link to comment
Megosztás:

Az a hiúz még most is kísért álmomban... :sowwy:

Nyuszi!Elküldöd nekem a képeket,amiket csináltál?Kiváncsi vagyok rájuk :lol:

Hát ha Tamás megsegít :lol: elküldöm akkor neked is, illetve a weblapra kikerül, feltáve ha nem jelezte senki, hogy nem szeretne kint lenni

Link to comment
Megosztás:

Mondtam gyömbinek ezt az érdekes dolgot, aztán elmagyarázta, hogy amikor átadtad a bögrét elvileg elrohantam (nem is szoktam szaladgálni) ti meg kiabáltatok utánam, de nem hallottam. hümmm. Kezd kivilágosodni a dolog. Talán egy söröcske lement már akkor nem? B)

Link to comment
Megosztás:

Mondtam gyömbinek ezt az érdekes dolgot, aztán elmagyarázta, hogy amikor átadtad a bögrét elvileg elrohantam (nem is szoktam szaladgálni) ti meg kiabáltatok utánam, de nem hallottam. hümmm. Kezd kivilágosodni a dolog. Talán egy söröcske lement már akkor nem? B)

meglehet B) és még a nap is sütött jó erővel :D

Link to comment
Megosztás:

Boccsánat a kimaradásomért, újra köztetek ! B)

Nem kellene hajnal 2-ig L2-ni! B) (ki beszél...)

Nyuszi, jöhetnek a képek meg a cikk az msn-es e-mail címemre és már rakom is az oldalra.

Lassan lépek melóból. Úgy döntöttünk kollegákkal, hogy korán végzünk és megvallatjuk a helyik tavacskát potyka ügyben. Majd holnap beszámolok. Addig is üdv mindenkinek!

(Coder, este Queen Ant!)

Link to comment
Megosztás:

Nem kellene hajnal 2-ig L2-ni! :P (ki beszél...)

Nyuszi, jöhetnek a képek meg a cikk az msn-es e-mail címemre és már rakom is az oldalra.

Lassan lépek melóból. Úgy döntöttünk kollegákkal, hogy korán végzünk és megvallatjuk a helyik tavacskát potyka ügyben. Majd holnap beszámolok. Addig is üdv mindenkinek!

(Coder, este Queen Ant!)

Milyen 2? :D Nekem 4 volt! B) ;) :P ;) :lol:

Olyan jól tudsz bosst választani ember B) ;)

Nah de ottleszek :P

Link to comment
Megosztás:

szeva!

úgy látom megjött az én emberem ;)

véletlenül nem vagy otthon java programozásban? B)

Hááát belekóstoltam, de nekem annyira nem jött be. Bár akkor még nemis voltam annyira oop szemléletű. Irtam pár egyszerübb fájlt, még mobilra is s60as SDKval B) De csak alapokba mentem bele, meg picit appletek meg jsp. De annyira nem, meg nem most, de mi érdekelne? Hátha.. :D

Link to comment
Megosztás:

Hááát belekóstoltam, de nekem annyira nem jött be. Bár akkor még nemis voltam annyira oop szemléletű. Irtam pár egyszerübb fájlt, még mobilra is s60as SDKval B) De csak alapokba mentem bele, meg picit appletek meg jsp. De annyira nem, meg nem most, de mi érdekelne? Hátha.. :D

írtam egy privit B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.