Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Akinek be kelle tudnia lépie a fórumba, mert nem látok semmi akadályt.

Vagy te pakoltad át másik csoportba ? :sowwy:

én ahogy kérdeztem, ő elvileg az opelclub.hu-ra akart regelni, ide még nem.

De majd Gepárdtól elkérem az elérhetőségét, vagy ha te tudod, add meg, és megkeresem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma kaptam egy levelet, amiben arról érdeklődnek mikor lesz a II. Debreceni Opeltalálkozó :sowwy:

Jövő hét vége? :lol:

Remélem mindenkinek jól telt az a pár nap. Nekem egész jól sikerült. Volt benne főzés, horgászat, alvás. Minden, csak munka nem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

szerintem a dátummal nem volt semmi gond

Jaj, hagyjuk már! Mackó vadkertre ment, ti Újfalura, én meg maradtam a seggemen. Ennyi. A környéketeken nyáron még sokmindent össze lehet hozni, de sok régi ismerős lehet, hogy csak Vadkertre megy el idén, akikkel talán Mackó is szívesen találkozott volna. Ráadásul ez volt az évnyitó, ahol egy vezetőségi tagnak azért illik ottlenni, mert gondolom azért volt egy kis vezetőségi megbeszélés is. Részemről ennyi.

Link to comment
Megosztás:

:lol: nem mi vagyunk a fontosabbak? :sowwy:

... Ráadásul ez volt az évnyitó, ahol egy vezetőségi tagnak azért illik ottlenni, mert gondolom azért volt egy kis vezetőségi megbeszélés is. Részemről ennyi.

ez az egyik, a másik, meg, hogy nélkülünk nem lett volna HF dobálás, nem találkoztam volna Rolival és Zoy-al. Ti itt vagytok helyben, elvileg bármikor összefuthatunk.

Link to comment
Megosztás:

A kuss, és a szeretet ellenére én is hadd mondjak vmit. Én poénnak értelmeztem Adorjanti szólását.

Segítsetek már keresem a szabotúr honlapján a Nyuszi által készített képeket, de nem találtam.

még nem raktam fel :sowwy: bocsi, mert cikket írok róla, és még nem fejeztem be, de este akkor átadom Tominak a képeket, hogy feltehesse.Berlináéval együtt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.