Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Szerintem egyszerűen, csak hívjuk egymást, amikor már eljön az idő. Egyébként a folyóparton leszünk, de mivel sosem voltam még ott, én sem mondhatom, hogy tudom, hol. :-)

és az idegen érdeklődők hogy hívnak majd? :sowwy:

Valami támpont az esetleg későn érkezőknek is jó lenne. (nem magunkra gondoltam, mert 2-ig meló, aztán céges majálison srácok ajándékát átveszem, és pihi otthon.)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Üdv!

Aki akar,tud jönni 2án is,mert írtam,hogy két napos.Nemtudok mindenkinek eleget tenni az időponttal,mert akik alapból szervezzük,nekünk ez az időpont flelet meg,akkor nemtudom másra tenni...

Csütörtöök-péntek lesz,ott lehet aludni,bá majd hogy lehet-e sátorozni,azt holnap fogják megmondani a Tűzoltóságon,mert fel lesznek telefonálva.

Szerintem sokkal jobban jár mindneki,ha nem mondom,hogy hol kell fel-le,kitréni,hogy elérje a tali helyét,mert ennek az a főoka,hogy éppen azért mert 1-e lesz,nemcsak mi fogunk menni,igy amit helyet kinéztünk esetleg,simán elfoglalhatja egy másik csoport.

Ha meg odaküldök valakit elöző nap,én leszek miatta a hibás,hogy nem is ott vagyunk.

Ismerősöm úgy mondta,hogy kikell menni a faluból,és csak egynenesen kell menni a parton,és lehet találni helyet.

Ide is beírtam a számom,találn kétszer is,ti is ismeritek egymásét,egy telefont mindenképp megér,ha oda aakr valaki találni.

Ismeretlen nem tud jönn,már csak azért se,mert nincs reklámozva sehola tali (remélem),így csak olyanok tudják,hogy van,akiknek szóltunk.Ők meg nem ismeretlenek :sowwy:

Nem tudok mindent egyszerre megválaszolni bocsi,mert mellette napi rendszerességbe melózok, este 8ra érek haza,így is alig látok ki a dolgokból.

Írtam azt is,hogy lehetőség szerint írjuk már össze,hogy ki jön,de még ezt se tudjuk,mert senki nem írta fel magát (tisztelet a kivételnek,aki bejött a kadettkluba,és felírta magát,nekik köszönöm),így az is rajtély,hogy hány ember lesz,ezért nemtudom,mekkora bográcsot vigyünk,én vigyem-e(mert feleslegesen nem vinnék gy olyat,ami elfoglalja a fél csomitartót).

Úgyis az lesz,hogy lesz olyan,akinek nem fog tetszeni,de majd Ő megoldja,hogy magának tetszen.Nemtudok mindenki kedvébe járni.Azt is leírtam,hogy mindenk imit hozzon magával minimum,ezt keressétek vissza,ittvan valahol...aki éjszakára is jön,és közel van,az hozzon vmi világítóeszközt,meg esetleg egy kempingasztalt...valamire csak kéne tenni a kaját,ami meg nekem van,nem fér be a kocsiba.

Akinek kérdése lenne(a helyszínt kivéve),az pedig hívjon nyugodtan,vagy Endlost,mert nagyjából Ő is tudja,mi a helyzet.

Üdv mindnenkinek

Link to comment
Megosztás:

Mivel nem szóltál előre, hogy ne reklámozzam, én megreklámoztam, és nem csak magászemélyek, de cégek is kerestek miatta, bocsánat :sowwy: . Úgy gondoltam a megyének azon a táján élők kapva kapnak az alkalmon, és egy újabb lehetőség, hogy megmozduljanak a környékbeliek.

Aki újoncként érdeklődött nálam, az az én elérhetőségemet tudja, szal ha én nem találok oda, akkor ők sem :lol:

Elvileg mi egy kocsival, de ketten megyünk. Kaját ,piát viszünk. Én tartom magam a 10:00 talihoz az új bevásárlóközpontnál. De sztem ott meglátjuk egymást.Ha valaki arrébb táborozik is.

A hellyel kapcsolatban vannak kétségeim, mert talán megoldható lett volna a tavalyi általunk szervezett tali helyszíne, szállással is akár, ha hamarabb tudok róla. És ott nincs akkor az a veszély hogy nincs hely. De hátha nem lesz gond, lesz helyünk

Link to comment
Megosztás:

Nem, nem ők voltak. De nálluk is megálltam volna egy pillanatra. :lol:

Nem mondok semmit Andi, vedd meg az újságot! :lol:

és mibűűűűű,még nincs fizetés!!!! :P

valami információmorzsát elejthetnél,hogy kiskegyed szerepel a kiskegyedben,vagymi? :lol:

ui: megtaláltam közben :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Hívott Attila, ha 10-ig nem ér oda, nem jön, de van egy másik srác, mantás, akit riaszt, hátha tud jönni.
Azért nagyon ne riassza :sowwy: (bár neki szép mantája van, ha jól emléxem)

Na most puplikussá tenném telszámomat, mindenki hivjon, kivéve szexuális szándékú srácok 0670 5016076, tali ügyben, amikor eljön az idő. Ha épp Berlina nem venné fel.

Link to comment
Megosztás:

Nna a végén csak rájövök hogyan működik ez a hogyishívják mert ugyebár nem vagyok egy chatkirály messziről sem. Köszönöm a meghívást a Bújfalui talira, jól éreztem a körben magam, jó kis társaság jött össze! :sowwy: A következő tali várhatólag mikor lesz és hol? Vagy még túl korai a kérdés?

Link to comment
Megosztás:

Mi meg megjártuk tegnap Soltvadkertet, vittünk-hoztunk hengerfejeket, megismertünk egy új debreceni klubtagot egy metálkék(vagy zöld)+narancs f astrával, láttuk+beszéltünk Rolival(ha nincs Mélykék, Lanti és egy kecsói srác, akkor ő nyeri a férfi Hf dobást), ettünk fincsi pörit, tankoltunk E85-öt, beszéltünk szerbekkel és nem ucsó sorban, de jól éreztük magunkat.

Én most képeket nem csináltam, majd mások úgyis raknak fel. A szerbek is, gondolom. Pláne már csak azért is, mert az egyik szerb srácnak nagyon tetszett a vectra, és értekeztünk is picit. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Nna a végén csak rájövök hogyan működik ez a hogyishívják mert ugyebár nem vagyok egy chatkirály messziről sem. Köszönöm a meghívást a Bújfalui talira, jól éreztem a körben magam, kis társaság jött össze! :sowwy: A következő tali várhatólag mikor lesz és hol? Vagy még túl korai a kérdés?

Sziaaa :lol: Itt folyamatosan lesz infó róla, de ha konkrétum van, akkor úgyis szólok. Üdv a fórumon.

Link to comment
Megosztás:

2 nappal előtte csillant fel a remény, de be is írtam az évnyitós topikba.

mellesleg írtál előtte nekem a HF-ek végett, vagyis olvastad, így most nem értelek.

amit én olvastam még nem biztosra volt mondva, abban a hsz-ben sem.ezért az irományomba is feltételesen beszélgettünk, emlékeim szerint :sowwy: és sajnos elég nagy hibám, de nem lógok állandóan a fórumon, hogy mindent lássak

De inkább hagyjuk, majd élőben beszélünk :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.