Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Na, ezt most nagyon gyorsan magyarázd meg! Vagy csak én nem értem? :blink:

Húúú, ez annyira nem publikus, hogy nagyon nem! Majd a következő talin elmesélem, esetleg majd Nyuszifül rendesen körbeírja neked, de jó kis sztori! :) Különben a lényeg, hogy maradok (nem mintha nagyon menni akartam volna :))

Link to comment
Megosztás:

Szép estét mindenkinek!

Végre befutottam én is.

Ma a meló után bezséltem telefonon SzaboTtal....biznic.....

Aztán végeztünk egy laza kiságy kontra rendes ágy cserét, melyben benne volt 65 km, egy utánfutó...no meg 2 óra idő...

MOst értem ide....S.S. olyan jó beszámolót írt...meg SzaboT is...meg minden nagyon jó.... :)

Olvasgatok tovább...meg meg kéne nézni nyuszi képeit!

Szóljatok, ha van valami...

:blink:

Link to comment
Megosztás:

Képzeljétek van ám nekem is mantám, amit Sanyi szemfüles módon észre is vett :blink: ugyanis a szobakerékpáromra Manta van ráírva :) mert ugye véletlenek nincsenek! :)

Akkor most új értelmet vesz a "Nyuszi és a Manta" kifejezés? Van hasonlóság is, ezt is akkor hajtod, amikor mi nem látjuk! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem eleve nem talál ilyen tárhelyet. Ezek azok a képek, amiket felraktár magadhoz, mint Telo képei vagy vannak benne "sosem látott" képek?

Az ő képeiből válogattam, de volt olyan ami nekem sem volt, meg szóval nem a teljes, de este felteszem őket, majd, oké :blink:

Mijaz hogy sosem látott képek teeeeeeeeeeee!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Elfelejtettem tegnap még annyit, hogy szombat este beszélgettük, hogy az önindítóm kukagyanús, és a hét közepére van beigérve a garos csereművelet.... no aznap este indított utoljára :blink:

Most már megyek érte a szakihoz, kicserélték...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.