Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

:) Alakuljatok! Sakasodjatok! Jó bulizást!! :) :lol:

Jó szórakozást kivánok a talihoz!!!!!

Én ma egy tervezővel talizok - házat szeretnénk építeni. Őrültek vagyunk..... :blink:

Igazi csigák lesztek!! :D Saját építtésű házzal!! :o

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Szép Jó Reggelt Mindenkinek!

Hát elérkezett ez a nap is....már csak ma vagyok itthon, holnaptól meló! :) :lol: :D

Jelentem, felénk szépen süt a nap!

Most nézem, hogy kiscsaládomból csak én, meg Tomi fiam vagyunk ébren...a többiek visszaaludtak! :blink:

Ebben csak annyi a gáz, hogy majd menni kéne anyámékhoz vasárnapi ebédre!

Ki tudja mikor kelnek fel? :)

Cartársak, klubtársak! Mivel tegnap én csak vagy 2 képet készítettem, várom a sok-sok fényképet! Gondolom mások is! :o

Link to comment
Megosztás:

Szép Jó Reggelt Mindenkinek!

Hát elérkezett ez a nap is....már csak ma vagyok itthon, holnaptól meló! :o B) B)

Jelentem, felénk szépen süt a nap!

Most nézem, hogy kiscsaládomból csak én, meg Tomi fiam vagyunk ébren...a többiek visszaaludtak! :blink:

Ebben csak annyi a gáz, hogy majd menni kéne anyámékhoz vasárnapi ebédre!

Ki tudja mikor kelnek fel? :)

Cartársak, klubtársak! Mivel tegnap én csak vagy 2 képet készítettem, várom a sok-sok fényképet! Gondolom mások is! B)

Jó reggelt!! :lol:

Itt 0,5 fok van és szépen süt a melegíthetne is már! :D Ki kellene robbantanom a dec. eleje táján vásárolt alkatrace-eket a csomiból ... már kicsit zavar, hogy azóta, csak előre tudok pakolni .. :)

(ha valakit érdekel fénycső (fehér, sárga, piros, kék, zűd, UV) vagy Meteabond, az keresen meg PÜ-ben!)

Link to comment
Megosztás:

El is olvastam! Nagyon szép és ötletes az alapító okirat!

Igazán ügyi a szexcióvezér! :) :lol:

:blink: Köszönöm, de nem az én érdemem egyedül.

Az ötlet valóban tőlem származik, de a szöveget Sanyi írta, a kivitelezésben pedig Szabot segített, egyszóval igazi csapatmunka! :) Mintahogyan jó szekcióhoz, illetve régióhoz illik :D

Link to comment
Megosztás:

Szia! Hát igen, most jöttem :)! Rulezke még elcsábítható vagyok, nem kellek a Kecskeméti régióba? :):D

Azt az okkersárga mantás, tiszteletbeli debreceni régiós, alapító tagos fejedet!!!!Hát hogy merészeled????Ráaásul az én felségterületemen???Na megállj csak, nem viszlek le Kecskemétre!!!!Ha rosszul viselkedsz! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Azt az okkersárga mantás, tiszteletbeli debreceni régiós, alapító tagos fejedet!!!!Hát hogy merészeled????Ráaásul az én felségterületemen???Na megállj csak, nem viszlek le Kecskemétre!!!!Ha rosszul viselkedsz! :blink:

:) Féltékenykedünk, Főnökasszony? :lol: Ezek után a fenyegetések után dehogy merek én elcsábulni! :) Különben is, itt otthon vagyok! (Igaz Kecskeméten is :o ) Viszont mindenhol jó, de otthon a legjobb! (Vagy mindenhol jó, de messze a legjobb?). Miket írkálok itt össze, most olyan határozatlan vagyok. Vagy nem? :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Netem van végre, de a képfeltöltéshez lassú. Ma letöltöm a képeket (a tegnapi nap hosszú volt, nem volt rá ídőm) és legkésőbb holnap itt a cégnél feltöltöm őket. Addigra próbálok valami pofát adni a képeknek. Azon gondolkodom, hogy nyitok egy ingyen tárhelyet a képeknek, ahová feltöltök egy galéria kezelőt. Mindegyikőtök kapna hozzá jogot és megjegyzésekkel fel lehetne tölteni a képeket.

Ha este rendesen beállítják a netem, akkor megcsinálom.

Addig is meló-meló... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom, de a Sanyi a tegnapi beszélgetésünk után úgy döntött semmi ok nem tántoríthatja el, attól, hogy nálunk maradjon! :lol:

Ugye Sanyi?!(kelkáposztafőzelék!!!) :blink: :)

Igen. Sajnálom a többi régiót, mert húztam Tatabánya, Pécs, Kecskemét és Miskolc, sőt, még Budapest felé is, de tegnap meg lettem győzve a kelkáposztafőzelékkel, hogy Debrecent nem hagyhatom el! :D (Pedig hogy úúúútálom a kelkáposztafőzeléket! :))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.