Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Tegnap meg azon mosolyogtam, hogy az egyesen Pest felé letoltak Fábijával meg kis P(Pö)-zsóval, mert 90-nél, csak 110-el mentem, oszt amikor felértünk a pályára hírtelen elfogyott belölük a hol van az a 3 lityis moci filling .. :) :) oszt kilo6van meg némi felfelé hajlik a mutatónál csak pislogtak, hogy mizu má' ez itt a tükörben .. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap meg azon mosolyogtam, hogy az egyesen Pest felé letoltak Fábijával meg kis P(Pö)-zsóval, mert 90-nél, csak 110-el mentem, oszt amikor felértünk a pályára hírtelen elfogyott belölük a hol van az a 3 lityis moci filling .. :lol::D oszt kilovan meg némi felfelé hajlik a mutatónál csak pislogtak, hogy mizu má' ez itt a tükörben .. :)

:blink: :) :D :o

Tegnap anyósékhoz menet volt egy busz...kb. 70-nel ment...mögötte 3 kocsika.. mind beállva erre a tempóra... utolérva őket benézem az utat...semmi forgalom...gyorsítsunk...index ki...balra be... a hátsó két kocsi nyugiban van... köztük és a busz között szutyuki sedan...már elsőt előzöm....ő kukucskálgat....felkészülök...másodikat ekőzöm....kukucskál továbbra is....beérem, index ki, ki elém....Duda, fénykürt, fék....minden játszott...persze mivel előzőleg láttam kukucskálási szándékát, úgymond rá voltam készülve, hogy valami baromságot fog csinálni. Visszament a busz mögé...megelőztem őt is meg a buszt is....Közben látom, hogy a busz mögöl kivágódik valaki...és nyomja---nyomja....rájön a kocsinkra....nyomjuk akkor vazze! 130-nál!!!! elég hamar, feladta....Gondolom kitaláljátok, hogy melyik ótó volt az, amelyik megpróbálkozott ezzel!

Link to comment
Megosztás:

Én ma reggel egy VW Passat-ot aláztam le, de csak mert tötymörgött, én meg késésben voltam. Minden kis bukkanónál majd állóra fékezte a kocsit. Amint láttam egy kis szabad helyet kivágtam és 130-ig meg sem állt a mutató. A fazon telefonálgatott vagy borotválkozott. Csak azt láttam, hogy ferdén van a feje, mert szorít valamit. Bár az lehetett a füle is... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek, eléggé pangunk ma, nem gondoljátok? Hát senki nem ül a fórum előtt és írkál? Hát mit olvasgatok a meló helyett???

Én jelentem bütyköltem a kocsit...majd holnap meglátjátok, hogy mit is...ha egyáltalán észreveszitek... :D

Mert bizony jól álcázom! :)

Nálunk épp az előbb repült egy virágcserép!Szóval.....az én mentségem ez!

Figyu.... repülő csészealjról már hallottam... :lol:

Minek röpködnek a virágcserepek? :blink: :)

Link to comment
Megosztás:

"Száguldozunk - száguldozunk .. oszt nem vesszük észre, hogy házak közé értünk??"

Megállít a szolgálat és azt kérdi: - Ivott az elmúlt nyolcórában?? (kiült a félröhely az orcámra és rögtön arra gondoltam, persze: vizet, gyümilevet ...) Erre a kollégája pontosított: - Szeszes italt jóember, szeszes italt fogyasztott-e?? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Szerintem én ma fogok így járni :blink:

Olyan gyönyörű napsütéses idő van nálunk!

Nem véletlen(mert ugye véletlenek nincsenek :) ), hisz ma lezs a Debrecen és környéke szekció hivatlos alakuló ülése sok-sok meglepivel :)

Már anagyon nagyon várom....pedig én tudom az össze meglepit! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ne is fájdítsd a szívemet! :)

Azokból a meglepikből nincs véletlenül plusszban,hogy aki nem lehet ott az is láthatná????

(akkor emlékként bekereteztetem az illatosítót) :blink:

Nem olyan meglepi mint a múltkori volt :D Majd a beszámolókból megtudod hamarosan.

De a cicis illatosítóból majd viszek még neked, szóval használd nyugodtan :)

Rulezke!Hidd el nekem jobb építkezni, mint pl, átalakítani....Ha tehettem volna én inkább építkeztem volna :lol: Úgyhogy hajrá!

Link to comment
Megosztás:

Kedden én is lemosattam a kocsim egy kézi mosóban, alúlról is, nehogy kikezdje a rozsdulat.

Most még viszonylag tiszta, bár az oldala már megint sáros. Igaz, én nem megyek alapítani..... De nektek nagyon szép napos időtök lesz, azt jósolja a meteor-ológia. :blink:

(tök jó, higy nálatok mindig van meglepi.....!)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.