Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Nem tudopk aludni, ez van! :blink:

Amúgy itt a cégnél 9-15-ig van a törzsidő, amit kötelező bent tölteni + meg kell lenni 2 havi átlagban a heti 40 órának. A korán járással épp órákat gyűjtök és majd lecsúsztatom. Így nem kell a drága szabit fogyasztanom. A plusz nap meg azért kell, mert a JAG-nek 30-án lejár a műszakija és addig át akarom nézetni, de én is ott akarok lenni az átvizsgálásnál.

Ja, és otthon most nem megy a netem, így itt élem ki magam.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jó reggelt!

Ti aztán korán keltetek!

Igaz én is fennt vagyok 7óta, csak most jutottam el idáig...volt mit olvasgatni.

Nemsokára viszont menni is fogok...írányulok a bontóba.(SzaboT, rákérdezek a hidrotőkékre) :)

Meg van egy kis intéznivalóm.

Remélem mire visszajövök 3-4 oldalt kell majd olvasnom! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Ti aztán korán keltetek!

Igaz én is fennt vagyok 7óta, csak most jutottam el idáig...volt mit olvasgatni.

Nemsokára viszont menni is fogok...írányulok a bontóba.(SzaboT, rákérdezek a hidrotőkékre) :)

Meg van egy kis intéznivalóm.

Remélem mire visszajövök 3-4 oldalt kell majd olvasnom! :blink:

Nem tudom, attól függ, mikor jössz vissza. Én nemsoká indulok, hatig lehet, hogy nem is jövök vissza. Még csak 3 napja vagyok táppénzen, de már halálra unom magam. Kell valami meló is, nem csak a fórum... Ami persze jó, csakhát pattanásosra ülöm a gép előtt a sejhajom...

Link to comment
Megosztás:

Na, ahogy látom, mindenkinek dolgos napja van.

Ma egy kicsit sokat járkáltam... bontott katalizátor egyenlőre fennt van a kocsin...majd egy esetleges kipuff rendszer felújításnál kap egy másikat...nem feltétlen újat.

Viszont a kipuffos nem túl drágán készít komplett rendszert is...szabadalmaztatott rendszert. Tehát saját maguk gyártják a dobokat meg mindent. Ja...az enyémre egy komplett rendszer új katalizátorral együtt 56e lenne, úgy, hogy a jelenlegi két véget is felhasználva hátulra egy hasonló hangú dob kerülne.

Ezen még majd gondolkozok...Ja, az új univerzális katalizátor 22e felszerelve.. szóval elgondolkodtam.

Közben vettem a bontóstól 2 gyári ködlámpát...olcsón... (SzaboT: x14xe bontott hidrotőke nincs neki!)

Beszereztem csatlakozót, holnap meg lemezanyát a beszereléshez. Ja SzaboT, a Derék utcai opelboltban 4750 darabja a hidrotőkének!

Közben találkoztam a kipuffosnál ált.isk.-i osztálytársammal, adott egy kis Spurit kipróbálni. Tesztelem!

most megyünk anyósékhoz...tehát ...

Sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

Jó estét!

Én is csak délelőtt tudtam ránézni a netre, fél hatig dolgozgattam. :blink:

Amúgy a Peti autójára vettünk egyszer univerzális katalizátort, de nem sokáig húzta.... de léehet, hogy az volt rossz széria. Kb. ebben az árban volt.

Nálunk egész nap esett a nyavalyáááááááááááááááás eső!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Jó estét!

Én is csak délelőtt tudtam ránézni a netre, fél hatig dolgozgattam. :blink:

Amúgy a Peti autójára vettünk egyszer univerzális katalizátort, de nem sokáig húzta.... de léehet, hogy az volt rossz széria. Kb. ebben az árban volt.

Nálunk egész nap esett a nyavalyáááááááááááááááás eső!!! :)

Hááát, nemtudom mit bírna ki....most a bontott van rajta...ha meg cserés lesz a rendszer, akkor a Futó Gabival bótolás alatt álló fog felkerülni... az mégiscsak Opel...nem utángyári univiri...amúgy a srác szerint ezek megbízhatóak... köbcentire van tervezve...nekem a 2000-ig való kell.

Nálunk csak most estére kezdett esni.

Na, Jó éjt! Ma nem sokat fórumoztunk. :)

Link to comment
Megosztás:

A zöldhullám! :) Nálunk ilyen nincs, mert összesen csak 2 jelzőlámpánk van! :blink: :)

Láttátok tegnap a tévében, hogy Debrecenben szinte halálra haraptak kóbor kutyák egy ujságkihordót? Állítólag több száz harapás van rajta, főleg a fején..... :lol: Ez szörnyű..... :D

Link to comment
Megosztás:

A zöldhullám! :) Nálunk ilyen nincs, mert összesen csak 2 jelzőlámpánk van! :blink: :)

Láttátok tegnap a tévében, hogy Debrecenben szinte halálra haraptak kóbor kutyák egy ujságkihordót? Állítólag több száz harapás van rajta, főleg a fején..... :lol: Ez szörnyű..... :D

Igen, hallottam

http://www.haon.hu/engine.aspx/page/haon-a...har/ag/im-naplo

Link to comment
Megosztás:

Jó Reggelt!

Zöldhullám! Tegnap mentünk anyósékhoz....amint lefordultam a wesselényire (Azon fut ugye a 4-es út)..Első lámpás kereszteződés...piros....zöldül....indulok.....következő....piros....következő..

. :) zöld....következő... :) piros.... Elértem a Kassai útig....és még volt 3 piros ezután! Szóval a zöldhullámról ennyit...valamit nagyon elcsesztek! :blink:

Szerencére ezután tobb lámpa nem volt...csak vasúti...de az szabad volt, és az már a 471-es (Sámsoni Úton) úton.

Szóval ennyit a zöldhullámról.

Más...Lehet, hogy nektek jobban fogyaszt a kocsikátok....de most csúcs lesz... városi használatban már 500 km-nél járok, és még nincs a pirosban!!! :lol: Persze lehet, hogy ez a széthullott katalizátor jótékony hatása.

De akkor még utolsó tettként produkált egy alacsony fogyit. :D

Link to comment
Megosztás:

arrafelé tényleg nem jó a lámpa, de nekem a Segnertől a Wesselényi lakótelepig reggel tök, jó :) Pedig lassan járok mostanában, s még ígfy is elérem....

Fogyasztás...én már régóta nem nézem....

1. mert nem akarok bosszankodni

2. meg mert ha sok lenne se állítanám le az autót! :blink:

Link to comment
Megosztás:

arrafelé tényleg nem jó a lámpa, de nekem a Segnertől a Wesselényi lakótelepig reggel tök, jó :) Pedig lassan járok mostanában, s még ígfy is elérem....

Fogyasztás...én már régóta nem nézem....

1. mert nem akarok bosszankodni

2. meg mert ha sok lenne se állítanám le az autót! :blink:

Hát igen....csak odáig jó a zöldhullám...de már a tűzoltóságtól kezdve végig lehet haladni akár odáig.

A fogyasztással én se azért foglalkozok, hogy esetleg nem járnék vele, ha sok lenne, hanem azért, hogy tisztába legyek nagyjából vele.... pl. Kecskemétig hányszor kell tankolni? :lol:

amúgy nekem általában másokhoz képest magas fogyim szokott lenni...de az oka a cipőben keresendő. :)

Link to comment
Megosztás:

Zöld hullám??

Nekem, csak ideg és hő hullámom szokott lenni .. :blink:

A sok tecsó, meg ilyen - meg olyan markec miatt telerakták T.bányát lámpával és a sok nyugdíjjas nyomja a 35Km/h-ás derbiket ...

Én meg Sumi-herr-nek érzem magam, ha elborul az agyam és ráállok az 50-re oszt cikázom köztük, mint gömbvillám az Egely laborban ..

Link to comment
Megosztás:

Zöld hullám??

Nekem, csak ideg és hő hullámom szokott lenni .. :)

A sok tecsó, meg ilyen mag olyan markec miatt telerakták T.bányát lámpával és sok nyugdíjjas nyomva a 35Km/h derbiket ...

Én meg Sumi-herr-nek érzem magam, ha elborul az agyam és ráállok az 50-re oszt cikázom köztük, mint gömbvillám az Egely laborban ..

Nálunk van olyan züldhullám, ahol biza az 50 kevés....jössz be nyíregy felől a 4-esen... kb. 70-80-al kell jönni...persze 50 helyett...mert ott végig az a megengedett! :blink: és van aki persze cikcakkban halad közben! Na az még egy szép látvány....

No de... Rulezke? Esik még arra az eső? Chyga? Van még hó felétek?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.