Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ideje lesz, kisasszony! Mi megosztjuk a képeinket, te meg titokzatoskodsz? Ezt megjegyeztem!

Hogy is van a Maverick című filmben: "Akkor higgyél nőnek, ha ló legel a sírján!"

:blink: :) :)

:lol: át akartam küldeni mailben, de sok volt, és....., én meg nem tudok olyanokat mint ti, képtár meg ilyesmi.....

Link to comment
Megosztás:

én meg nem tudok olyanokat mint ti, képtár meg ilyesmi.....

Akkor szólsz és segítünk. Mire valók a cartársak? Biztos hamar megtanulod, mert a nyuszi okos állat! Amúgy ez csak műharag volt, közben jókat derülök, amit a kollegák nem értenek. A végén még elküldenek pszihológushoz...

Link to comment
Megosztás:

Akkor szólsz és segítünk. Mire valók a cartársak? Biztos hamar megtanulod, mert a nyuszi okos állat! Amúgy ez csak műharag volt, közben jókat derülök, amit a kollegák nem értenek. A végén még elküldenek pszihológushoz...

nos akkor majd este segítséget kérek :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sajna tőlem még nem tudsz, mert még mindig el vagyok maradva az antenna felszerelésével. Ha sikerül pénteken otthon maradni, akkor megcsinálom.

Jól van no, szerintem azért valahogy rájövök.... :)

Ha nem, akkor meg nem lesznek képeitek! :) :lol:

Mert ugyis a rólam készültek hiányoznak nektek, azért meg nem kár :blink:

Link to comment
Megosztás:

Jól van no, szerintem azért valahogy rájövök.... :)

Ha nem, akkor meg nem lesznek képeitek! :) :lol:

Mert ugyis a rólam készültek hiányoznak nektek, azért meg nem kár :blink:

Hát már hogy a viharba ne lenne kár? Legfeljebb kezünket a szívünkre tesszük, és megígérjük, hogy nem adjuk tovább...

Link to comment
Megosztás:

Jó estét! :blink:

Ma láttam itt Kőrösön egy olyan színű AStrát, mint Mackósajté.

De nem ő volt, sajna, mert ez 5 ajtós volt.... :)

Bocsánat...biztos ilyen volt? Az csókolom ugyanis ritka szín, amire büszke vagyok.... van amúgy opelbe hasonló...de csak hasonló...

A tuning topicban a cicás kocsik között kb. a 2. vagy 3. oldalon van egy külhoni színtestvér F astra...na az olyan színű, mint az enyém.

Link to comment
Megosztás:

Jól megnéztem a képeket ma reggel a suliban, a jó gépen, aztán délután jött arra az Astra. Kár, hogy nem fényképeztem le a telefonnal, de nem volt időm.

lehet, hogy nem is magyar rendszámos volt....

Kár...mert szívesen gyönyörködök a kocsimszínében! Annyira szép! :) :blink:

egy kis ego

Link to comment
Megosztás:

Tényleg különleges a szine az biztos. :)

Szombaton sajna 99% nem tudok menni,de még töröm a fejem valami megoldáson :)

Más.........

Figyu mán! 1 haveromnak szerettem volna a Vectra klub lapjáról a müszerfelvilágítás ledesítést kinyomtatni és ez a nyüves nyomtató csak a lap jobb oldalát nyomtatja ki mindig,mit állítsak át rajta,hogy az egész oldalt kinyomja? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Tényleg különleges a szine az biztos. :)

Szombaton sajna 99% nem tudok menni,de még töröm a fejem valami megoldáson :lol:

Más.........

Figyu mán! 1 haveromnak szerettem volna a Vectra klub lapjáról a müszerfelvilágítás ledesítést kinyomtatni és ez a nyüves nyomtató csak a lap jobb oldalát nyomtatja ki mindig,mit állítsak át rajta,hogy az egész oldalt kinyomja? :blink:

Tedd egy A4 oldalszélességgel jobbra az egész nyomtatót. :) Nem komolyan venni! Sajnos értelmes megoldás nem jut eszembe...

Link to comment
Megosztás:

Tényleg különleges a szine az biztos. :)

Szombaton sajna 99% nem tudok menni,de még töröm a fejem valami megoldáson :)

Más.........

Figyu mán! 1 haveromnak szerettem volna a Vectra klub lapjáról a müszerfelvilágítás ledesítést kinyomtatni és ez a nyüves nyomtató csak a lap jobb oldalát nyomtatja ki mindig,mit állítsak át rajta,hogy az egész oldalt kinyomja? :blink:

Gondolkodok a dolgon...de most megyek..."Jön az esti progi.... download ágy...install pizsi

"

Sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

HP LASERJET 3200.

Valahogy az oldalt kellene összébb venni,hogy ráférjen az A4-re.

Pl. a hasznalt auto.hu-n is ugyanígy van,tehát ha simán rányomok a nyomtatásra akkor,csak az oldal jobb részét nyomtatja,ki...viszont ott van olyan,hogy nyomtatható változat és abban szépen összesűríti a lapot és szépen ráfér az A4-re.(de itt ezt hogy csináljam meg?)

Link to comment
Megosztás:

Megoldottam a problémát :) exportáltam excelbe és ott szépen kinyomtattam.

:blink: Miért pont excelbe? Én wordbe szoktam. Ctrl + A (mindent kijelöl az oldalon), aztán egy új word doksiban Ctrl + V (beillesztés). Ott már lehet formázni is, ha valami nem jó. Aztán, ha kell, akkor ismét el tudom menteni html-be is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.