Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Igen ,ezt a filmet nem lehet megunni. :) Akárhányszor néztem mindig volt benne valami ujdonság amin lehetett vihogni. :) Nekem az is tetszett,hogy amikor már nagyon milliomos volt,akkor ingyen nyírta a füvet. :blink:

Az az egész fil csupa poén, meg csuda jó... Persze nem csak poénok vannak benne... Egyszerűen JÓ!!

Most viszont megyek...mára végeztem...fiúk nyűgösek, asszony készíti a kajoszt... megyek!

Jó éjt mindenkinek!

Sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

Megjártuk a tessszkót, állítólag nagyon jó akciók voltak, de én nem láttam ilyesmit.... :blink:

Erről én is hallottam. Állítólag minden olcsóbb a 20%-os ÁFA miatt. Csak azt felejtették el közölni, hogy az alapárat meg felelemlték. :)

Ahogy mackosajt írta a rendszámom leolvasható a képek között. A lustábbaknak: JAG-020. Innentől kezdve aki nem szólít uramnak, azt hadbíróság elé állíttatom! :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az előbb kint voltam cigizni...jön ki a garázsból a suzukival nagybátyám, majd mikor kiszáll, hogy az ajtót becsukja, kérdez:

- "Ugye vizsgán nem baj, ha nem teljesen tiszta a kocsi?"

- Csak nem szedik le érte a fejed. Januári a kocsitok?

- "Nem. Szeptemberben járt le, csak nem vettük észre."

- Szerencséd, hogy nem kaptak el, meg így jártátok meg pestet is.

- "Hát, igazából a rendőr vette észre... de rendes volt, se büntetés, se kpm-es vizsga."

- Szerencséd volt!

És elment levizsgáztatni a kocsit...persze útvonalengedélyről nem hallott. :D :)

Bakker, azt eddig is tudtam, hogy figyelmetlenek, de azt nem, hogy ennyire! :)

Viszont a rendőr rendes volt! 1 jó pont a yard-nak!

:blink:

Ezt a legutóbbit a mackósajt képtárában, szabot képei közt találtam :o

Majd msnen átküldöm ami még nincs meg nektek!

Akkor ugye nem baj, hogy összegyűjtöttem őket? B)

Meg ezután is szeretném gyűjteni őket! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.