Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Döcög. :( Ma újra felvetődött bennem a váltás lehetősége. De úgy megszoktam a jó pénzt. No, majd hátha sikerül bekerülnöm egy jó helyre. Ötlet van, meg barát is ott, de a főnököt nehezebb meggyőzni. :P

Amúgy ha szógazdagságot akarsz látni, akkor nézz be a G Astrába. A srác odaöntött mindent egy kib*szott írásjel nálkül. Csakazért sem javítom ki. Egyszerűen képtelen voltam végigolvasni. Persze, lehet, hogy én vagyok túl igényes...

Link to comment
Megosztás:

Döcög. :( Ma újra felvetődött bennem a váltás lehetősége. De úgy megszoktam a jó pénzt. No, majd hátha sikerül bekerülnöm egy jó helyre. Ötlet van, meg barát is ott, de a főnököt nehezebb meggyőzni. :P

Amúgy ha szógazdagságot akarsz látni, akkor nézz be a G Astrába. A srác odaöntött mindent egy kib*szott írásjel nálkül. Csakazért sem javítom ki. Egyszerűen képtelen voltam végigolvasni. Persze, lehet, hogy én vagyok túl igényes...

én ilyen fiatal fejjel sem mernék váltani...mocskos egy világ ez :cry:

és milyen munkát néztél?

most pillantottam rá a srácra amúgy,de így egy fárasztó nap után komoly agyi megterhelést váltott ki belőlem 1 sor is,úgyhogy még nem is olvastam végig :D

Link to comment
Megosztás:

én ilyen fiatal fejjel sem mernék váltani...mocskos egy világ ez :P

és milyen munkát néztél?

Volvo Ivanics, rendszergazda. Még nem tudják, hogy kellek nekik, de majd én elmagyarázom! És jó zsíros fizetést fogok kérni, mert sokkal nehezebb úgy elvégezni egy munkát, hogy nem értek hozzá, ezért jobban meg is kell fizetni! :(

Link to comment
Megosztás:

Volvo Ivanics, rendszergazda. Még nem tudják, hogy kellek nekik, de majd én elmagyarázom! És jó zsíros fizetést fogok kérni, mert sokkal nehezebb úgy elvégezni egy munkát, hogy nem értek hozzá, ezért jobban meg is kell fizetni! :P

ezek a rendszergazdai állások pesten valami hihetetlenek..van egy "ismerősöm",aki szintén a Volvónál dolgozik,és olyan irreális összeget kap,hogy én elképzelni nem tudom,és ha azt mondja hogy fizessetek többet,vagy megyek máshova,szó nélkül emelik,mert egyből mehetne máshova...

ez lenne pest? :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.