Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Üdvözletem!!

Nagyon nagyon rég voltam itt,úgyhogy gondoltam,beköszönök...ha még emlékszik rám valaki :(

Szárnytémához: okosabb dolog felfúrni,mert most tettem én is fel hátra egyet,és nekem 4 csavar foggja fel.Ragasztóban nembíznék,akármilyen erős is...mindig nézném a visszapillantót,hogy megvan-e még :P

Link to comment
Megosztás:

Biztos, hogy ilyet akarsz feltenni?

Szerintem van annyira gagyi, mint az enyémen a kiömlőutánzat. Nem akarlak bántani, csak később nehogy te is megbánd.

Hali!!

Foggalmam sincs milyet akarok majd rátenni, ha teszek rá egyáltalán... ha az is üvegszálból készül mint amit vettem hűtőrács, akkor nem veszek rá... legkisebb sérülés (kavicsfelverődés) esetén is törik.... elöl legalábbis...

Oly sokmindent szeretnék még a kocsi megjelenésén változtatni, csak néhány dolog tántorít el. Ha az utángyártott "tuning" lökhárítók (amik szerintem pofásan mutatnak) is olyan gagyi anyagból készülnek, akkor marad a gyári, csak színrefújatom. Egy olyan fostuning lökhárítóér kár 30 rugót kiadni.

Szóval még semmi szárny felrakás nem fenyeget... csak érdeklődöm :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.