Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Pont arra, ami történt...

Node a mostani fiatalok általában már ilyen hígagyúak. Azt hiszem, ki kell mondanom: mi vagyunk az utolsó generáció. Minket már csak a degeneráció követ...

(tisztelet a kivételnek)

Na, azért! :P

Egyébként én is tudnék mesélni, csak én kb minden nap hallgatok egy-két ilyen embert suliban! :(

Ja, és igazán megérdemeltétek a legjobb rendezvény díjat! Én is ott éreztem magam a legjobban nálatok! :cry: Gratula!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Hali!

Csak literes kiszerelésben adják? vagy lehet fújós spay formában is kérni? nekem az lenne a jobb, mivel kompresszorom nincs... s akit tudok hogy kompresszorral lefestené kabán, elég gány munkát végez... libabőrös lesz a felület, meg beleszállnak a bogarak mikor csinálja, szóval nem zárt térben fest... S azért nem kéne hogy ocsmányul nézzen ki az ejele a kocsimnak...

a MIKLÓS UTCÁN spraysdobozba töltik a legjobb minőségű festéket is, ha úgy szeretnéd, és kis mennyiséget akarsz, de ne feledkezz m,eg semmiképp sem a műanyagra kötelező alapozóról (speckó), csak arra ragad a festék, nem olan, mintha a fémet fújnád.. Én most a bogarat amúgy egy 380as kompresszorral fújom kint Józsán faterom tüzépén. Zárt tér, csak mióta beállt a nagy hideg félbehagytam, mert a hidegtől is hártyás lesz a felület. Ez most profi munka lezs, merthogy eléggé drágák ezek a gépek.

Link to comment
Megosztás:

a MIKLÓS UTCÁN spraysdobozba töltik a legjobb minőségű festéket is, ha úgy szeretnéd, és kis mennyiséget akarsz, de ne feledkezz m,eg semmiképp sem a műanyagra kötelező alapozóról (speckó), csak arra ragad a festék, nem olan, mintha a fémet fújnád.. Én most a bogarat amúgy egy 380as kompresszorral fújom kint Józsán faterom tüzépén. Zárt tér, csak mióta beállt a nagy hideg félbehagytam, mert a hidegtől is hártyás lesz a felület. Ez most profi munka lezs, merthogy eléggé drágák ezek a gépek.

Hali!

Köszi! A sprays verzió lesz nekem a legmegfelelőbb. Az alapozóról persze nem feledkezem el, festegetek már mást is, mint motorok alkatrészei... szóval tudom mi a dörgés, s a festékeket is ismerem naggyából melyik jó, s melyik való kukába.

S még mindig nem jött meg a hűtőrácsam :(

Jövő héten bemegyek az Ateri hez, s ha nem jött meg akkor rendet teszek :P

E hét hétfőre, vagy max keddre igérték ...

Link to comment
Megosztás:

SZIASZTOK ÉRDEKLŐDNÉK HOGY AZ OPEL VECTRA A 20I 8V LAMBDA SZONDÁJA HÁNY KÁBELES

Nos, Ezt egyszerűbb a kocsin megnézni, illetve ha írsz motorkódot, akkor abból is kiderül.

Azért is lenne fontos ez a kis adat, mert már volt szerencsém 20NE mocishoz, amin isminek ki akartuk cserélni, de csak akkor derült ki, hogy 20NE, amikor már alatta voltam, és még 1x meg lett nézve a forgalmiban a motorszám, mert lambdának se híre, se hamva nem volt sehol. :( ja, és légyszi kapcsold ki a Caps Lock-od. Köszi. :P

amúgy meg:

Jóóó reggelt Debrecen! Kéne egy kis élet ide. Pl. akkor egy vacsis vagy csak egy hambis tali?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.