Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

sanyi vazze inkább biciklit gyűjts manta helyett,olcsóbb :(

Á, ezt nem hiszem, hogy megtartom. Két lehetőség van: vagy elbontom, vagy olcsóért kipofozom, forgalomba helyezem. Ekkor megint van két lehetőség: ez marad melós autónak, vagy keresek neki egy gondos gazdit. Lassan már Olyan leszek, mint a Green Pace, csak bálnák helyett Mantákat mentek. :P Kettőnek már találtam gondos és szerető gazdit, akik egymásról is gondoskodnak.

Az elbontás, mint ötlet nem tetszik. És nincs is benne olyan, amiért érdemes lenne elbontani (karbis motor, négyes váltó, ezek úgysem kellenének).

Link to comment
Megosztás:

Á, ezt nem hiszem, hogy megtartom. Két lehetőség van: vagy elbontom, vagy olcsóért kipofozom, forgalomba helyezem. Ekkor megint van két lehetőség: ez marad melós autónak, vagy keresek neki egy gondos gazdit. Lassan már Olyan leszek, mint a Green Pace, csak bálnák helyett Mantákat mentek. :( Kettőnek már találtam gondos és szerető gazdit, akik egymásról is gondoskodnak.

Az elbontás, mint ötlet nem tetszik. És nincs is benne olyan, amiért érdemes lenne elbontani (karbis motor, négyes váltó, ezek úgysem kellenének).

milyen motor van benne amúgy?

Link to comment
Megosztás:

1.9-es karbis. Az valószínű marad is. Nem sok a különbség lóerőre és nyomatékra az 1.9 és a 2.0 között. Viszont kap egy 2.0-ás hengerfejet és injektort. Ez az alap. Meg van elfekvőben egy ötgangos váltóm, amit a C rekibe tartogattam, de megkapja őnagysága. Kap egy gyors, ámde precíz lakatolást, valami hírtelenpiros fényt az olcsóbbikból, és kész is. Egy érdeklődő már volt rá későbbre. Te is ismered az illetőt Laci! :(

Link to comment
Megosztás:

Hali!!

Mekkora izzót bír el maximum az F Astra elölre? most 60/55W os van, de gyenge a fényereje... mekkora az az érték amit még elbírna, s erősebb tompított fényt érnék el vele?

Üdv.: Szabbensz

a magasabb wattszámú izzóval nem biztos hogy eléred azt,amit szeretnél,mert egy száz wattos izzó nem lesz kétszer erősebb mint egy 55 wattos...én személy szerint az emelt fényerejű (de ezáltal rövidebb élettartamú) izzókat ajánlom,pl Tunsgram Megalight Plus,de pl az Osramnak is van ilyenje.ezek borsos árúak a sima izzókhoz képest,én pár hónapja 4500/pár áron vettem a H7-es Tunsgramot.de a különbség látható.

ja a xenon gázzal töltött,fényplazmát kibocsájtó nagyonaésnagyonjólláccmajdvele 1500/pár árú tuning :cry: izzókat elfelejtheted.kívűlről esztétikus,belülről halovány :D

ja és jó reggelt :( csak én nem tudtam éjjel aludni? :P

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt! Mi sem tudtunk aludni. A fiúk már reggeli 5.50-kor ébresztettek minket. :P

izzó téma. Egyet értek Tamással. Na meg a nagyobb teljesítményű izzó vagy a kapcsolóidat, vagy a foncsort teszik tönkre.

Amúgy az is lehet, hogy be van mattulva a lámpában a foncsor, és egy izzócsere sem fog segíteni, mert ugyanúgy semmit sem fogsz látni vele. Valamelyik technikai témában amúgy 1-2 hete pont ez volt a téma. :(

Link to comment
Megosztás:

jah igen,a foncsorszétégést kihagytam :P

felettünk is sírtak a babák éjjel...nem tudom mi van akkor...

ma mehetek az otpbe asztalt csapkodni,ugyanis tegnap az automata elnyelte a kártyámat,az újat pedig a bank szerint már okt közepén elküldték...én meg nem kaptam meg :(

Link to comment
Megosztás:

otp: az a frankó...

pótkártyadíjat KELL fizetnem és ha akarok,REKLAMÁLHATOK,és kivizsgálják ki hibázott és TALÁN majd valamikor visszakapom a pénzt...b@sszák meg :P

nem elég hogy havonta majdnem 1000ft-ot vonnak le minden miatt,még ilyenkor is szarakodnak

arról nem beszélve,mennyire fosok a számlámon lévő pénzmag miatt :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.