Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Én már agyaltam, de még nem tudtam kitalálni semmit, különben majd ha kész lesz akkor az új image-hez kap nevet! :)

Hát, az új imidzsel azt hiszem egyszerűen lerosszlányozom :blink: De semmi rosszindulat, csak egyszerű kimondani, és hát mit szépítsem a dolgot... Szerintem jobban fog riszálni, mint a lányok a négyes mellett Nyíregyháza alatt. Ja, és egy kiadós élvezkedés után ő is kérni fogja a kajára valót rendesen! :)

Link to comment
Megosztás:

Hát, az új imidzsel azt hiszem egyszerűen lerosszlányozom :) De semmi rosszindulat, csak egyszerű kimondani, és hát mit szépítsem a dolgot... Szerintem jobban fog riszálni, mint a lányok a négyes mellett Nyíregyháza alatt. Ja, és egy kiadós élvezkedés után ő is kérni fogja a kajára valót rendesen! :lol:

:blink: :) nahát Sanyi!

Hát igen ez az okkerszín tényleg dögös :D :o

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Na ma körbejárta egy pár debreceni bontót a katalizátor miatt...meg közben egy pár dolgot még érdeklődtem, de nagyon megdöbbentem.

amit tapasztaltam:

Diószegi úti bontó a várostáblánál...katalizátor 1.8 16v-hez van csak, ára 15e Ft, ködlámpa nincs, ha lenne, dbja 8e (újként 10e-től lehet kapni :blink: ) .... nézelődni tilos

Sámsoni út, dombosi leágazás után... katalizátor nincs, ha lenne 15e, ködlámpa nincs, ha lenne, akkor ott is 8e lenne.... nézelődni tilos, mondjam mi kell és ők válaszolnak

Mikepércsi út, táblán kívül az opel szalon után... katalizátor nincs...amúgy 15e, ködlámpa van 8e (a sérültből sem engednek árilag)...nézelődni tilos .....

Ezután elmentem a határ úti Gázkúthoz...az bontóként, meg újalkatrészesként is foglalkozik.

Figyeljetek: katalizátor... több darab van..többféle.1.6 16v spec. nincs...de ha megtudom, hogy milyen jó még rá, akkor 4e Ft !!! Ködlámpa...van...5e/db.... Ja, és elbeszélgettem vele egy lehetőségről, hogy ha lennénk egy jópáran, akkor lehetne szó bizonyos dolgokról...

A nyáron tőle vettem egyébként benzintankot...szinte zsír állapotút 10e-ért, mig a többi akkor 15e-ért adott volna bontott utángyártott, csuparozsdásat.

Szóval a lényeg, hogy már úgymond vállalkozót is találtam, aki megbeszélések után akár akciósan számolna nekünk. Mit szóltok?

Link to comment
Megosztás:

Mi van nyuszi, te már a melóhelyen is bulizol? :blink:

Ezután elmentem a határ úti Gázkúthoz...az bontóként, meg újalkatrészesként is foglalkozik.

Szombaton megbeszéljük, hogy hol is van ez a bontó pontosan, esetleg el is furikázhatunk arrafelé. Engem is érdekelne néhány bontott dolog.

Link to comment
Megosztás:

Mi van nyuszi, te már a melóhelyen is bulizol? :blink:

Szombaton megbeszéljük, hogy hol is van ez a bontó pontosan, esetleg el is furikázhatunk arrafelé. Engem is érdekelne néhány bontott dolog.

Addig még fogok arra menni, gondolom Corsa cuccok kellenének...

Megkérdezhetem őket...

Ja...de meg is mutathatom majd..

Link to comment
Megosztás:

Az én Corsa-mnk nincs neve, de a rendszáma már több embernek feltünt :blink:

Mert ez egy Becsületbeli ügy!!!

Mackó ha arra jársz, akkor Mantához is túrj már ezt-azt! :)

MÉg SzaboT corsájához se bizti hogy van cuccuk....főként vectra, fastra van...de megkérdezem, hátha tud valamit.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.