Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

A Vojth 10e körüli árat mondott, reggel viszem délben már hozom is!

a Fékc. nem vezsi fel!

De a rizikó még benne van, hogy rámbeszéli azt is amit nem kéne cserélni, na ezt hogy játsszam ki???,hogy ne verjen át?

A fékc 15000+munkadíj, 1-2 óra alatt megcsinálja!

Nem az ár a döntő, hanem a Vojth a munkahelyem mellett van, szóval útba esik!Tehát hozzájuk megyek!

Szóval mire kell figyelnem, ha mondja mi a baj?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

A Vojth 10e körüli árat mondott, reggel viszem délben már hozom is!

a Fékc. nem vezsi fel!

De a rizikó még benne van, hogy rámbeszéli azt is amit nem kéne cserélni, na ezt hogy játsszam ki???,hogy ne verjen át?

A fékc 15000+munkadíj, 1-2 óra alatt megcsinálja!

Nem az ár a döntő, hanem a Vojth a munkahelyem mellett van, szóval útba esik!Tehát hozzájuk megyek!

Szóval mire kell figyelnem, ha mondja mi a baj?

És ebben akkor a két hátsó van benne? Szabályozás+fékbetét? Ennyit kéne csinálni!mindkét oldalon!

FékhatásMérés.... Az ilyenek csinálnak ezt is, miután összerakták. Erre figyelj.

Link to comment
Megosztás:

És ebben akkor a két hátsó van benne? Szabályozás+fékbetét? Ennyit kéne csinálni!mindkét oldalon!

FékhatásMérés.... Az ilyenek csinálnak ezt is, miután összerakták. Erre figyelj.

Persze benne van, de nem is az ár a lényeg!Lesz...m csak jó legyen!

Csak hogy jó cég_e???

De gondolom azok, hisz ők maguk a gyár!!!!No meg adnak papírt róla, szal ha gáz van, lehet reklamálni!

Akkor Vojth!

Link to comment
Megosztás:

Persze benne van, de nem is az ár a lényeg!Lesz...m csak jó legyen!

Csak hogy jó cég_e???

De gondolom azok, hisz ők maguk a gyár!!!!No meg adnak papírt róla, szal ha gáz van, lehet reklamálni!

Akkor Vojth!

Kb. minimum 10 éve ott vannak, meg fejlődtek, nőttek...nagyot. Igencsak jó cég!

A fékcentrumban meg engem anno egy öreg tata fogadott, meg közben volt a műhelyben 600 féle fékcucc... ki tudja mibe való, össze vissza. Iroda nuku...akkor! Most nem tudom, azóta fejlődtek-e már. ez olyan 2 éve volt.

Link to comment
Megosztás:

Kb. minimum 10 éve ott vannak, meg fejlődtek, nőttek...nagyot. Igencsak jó cég!

A fékcentrumban meg engem anno egy öreg tata fogadott, meg közben volt a műhelyben 600 féle fékcucc... ki tudja mibe való, össze vissza. Iroda nuku...akkor! Most nem tudom, azóta fejlődtek-e már. ez olyan 2 éve volt.

Igen elég tatás hangja volt az ürgének.....Mondjuk a Vojthos meg nem volt szimpi, bár azt mondta köszönéskor szeretettel várnak :blink: Szóval reggel ott kezdek, a fejleményekről majd beszámolok! :)

Link to comment
Megosztás:

Igen elég tatás hangja volt az ürgének.....Mondjuk a Vojthos meg nem volt szimpi, bár azt mondta köszönéskor szeretettel várnak :blink: Szóval reggel ott kezdek, a fejleményekről majd beszámolok! :)

:) tatás....

Mindnesetre Jó cég, és elmondásod alapján még ócsóbb is... Tehát szerintem most is meg lehet cáfolni az ócsó húsnak híg a leve mondatot.

Link to comment
Megosztás:

Emberek!!! Ma jelent meg a naplóban az sms-em!!!...csak a netcímeket hagyták ki belőle...

Így néha cseng a telefonom ilyen ügyben... tájékoztatást kérnek a klubról!

:blink: :) :)

Lehet, hogy beindulunk! (Ja, így telefonban, akivel eddig beszéltem, mindenki kedvesnek tünt, és normálisnak!)

Bízom benne, hogy sokan megkedvelnek minket! És mi is őket! És jó társaság alakul ki! Jó nagy társaság!

Link to comment
Megosztás:

Emberek!!! Ma jelent meg a naplóban az sms-em!!!...csak a netcímeket hagyták ki belőle...

Így néha cseng a telefonom ilyen ügyben... tájékoztatást kérnek a klubról!

:blink: :) :)

Lehet, hogy beindulunk! (Ja, így telefonban, akivel eddig beszéltem, mindenki kedvesnek tünt, és normálisnak!)

Bízom benne, hogy sokan megkedvelnek minket! És mi is őket! És jó társaság alakul ki! Jó nagy társaság!

Na, ez jó hír!

Amúgy a katalizátoroddal mi újság?

Nyuszi, mennyi idő alatt csinálják meg a fékeket? Majd a részletekről tessék beszámolni!

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi, mennyi idő alatt csinálják meg a fékeket? Majd a részletekről tessék beszámolni!

Egy fél nap, reggel viszem, délben hozom. Csak nagyon sok élményme nemigen lesz, mert ottmarad a kocsi, én meg jövök dolgozni :) Szóval, hogy és mit fognak azt nem tudom.....Bár ha ott lennék, se tudnám, mert tőlem aztán azt csinálnak amit akarnak :blink:

Link to comment
Megosztás:

Na, ez jó hír!

Amúgy a katalizátoroddal mi újság?

Igaz, most néztem a naplót, hát persze, hogy engem hívnak telefonon... a napló nem rakta be a netes címeket! :blink:

A katalizátor jelentem tuti meghalt! Béke poraira... :)

Viszont nagyon rendes a klubtárs, ki feljánlott egyet... ócsón megszámítja... ha arra járok, el is jozhatom. Most azon gondolkozunk a nejemmel, hogy fel kék menni pestre egy rokonlátogatásra, és akkor el is tudnám hozni.

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi! Sok sikert holnapra! Legyél határozott de barátságos. :)

Azért nem minden szerviznél vágják át a nőket..... remélem! :blink:

Én annak idején úgy csináltam az Ople szerviznél, hogy megmonmdtam nekik, nézzék át a kocsit, és ha valami komoly alkatrészt kell cserélni, vagy nagyobb hiba van, akkor hívjanak, az engedélyem nélkül ne cseréljenek ki semmit.

És naggyon korrektek voltak! :lol: Szerencsére a szokásos dolgokon kivül akkor nem (azóta sem) kellett semmit kicserélni. :)

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi! Sok sikert holnapra! Legyél határozott de barátságos. :)

Köszönöm, hát akár cserélnek, akár nem, nem leszek ott, se amikor szétszedik, se amikor összerakják...No de fő a bizalom....Most ha nem magam csinálom sehol se tudom úgyse, hogy mi lesz benne.

Különben meg leshetnék én ott, akkor sem érteném,jól csinálják-e vagy sem :blink:

Link to comment
Megosztás:

De jó akkor lassan már mindenki így fogja hívni a kocsimat :) De most honnan vetted ezt elő? Mostanában nem is írtam, vagy igen?

Ja képzeljétek, hazafelé egy mukkja sem volt a keréknek! Se nagy, se kicsi fékezéskor!Semmi, se súrlódás, se nyikorgás! :blink: Most mit csináljak?

Link to comment
Megosztás:

De jó akkor lassan már mindenki így fogja hívni a kocsimat :D De most honnan vetted ezt elő? Mostanában nem is írtam, vagy igen?

Ja képzeljétek, hazafelé egy mukkja sem volt a keréknek! Se nagy, se kicsi fékezéskor!Semmi, se súrlódás, se nyikorgás! :blink: Most mit csináljak?

Mondtam már tegnap, hogy ugorj erre, és ránézek... bár most esik az eső.

EZ A 3000.ik hozzászólásom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:o B)

Gratula!!!! B) B) B) :) :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Először is boldog újévet kívánok mindenkinek. :blink:

Hát az én rendszámommal nemigen tudnék betűkirakóst játszani ugyanis abból,hogy I X F nem sok értelmes dolgot lehet kirakni.Maximum azt,hogy FIX ,de az meg már nem sorban van.Úgyhogy marad neki a CORSikA. :)

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Örömmel jelentem be! :) (ide hatalmas széles vigyorral teli ábrázatomat képzeljétek, csillogó szempárral, és majd elrepülök a boldogságtól testtartással :) )hogy a kocsimnak egy hangja sincs :o

Kivételesen mindenhol zöldet kaptam, hogy még véletlenül se kelljen fékezni :blink: , no de szabad utat kapva tesztüzem céljából fékeztem ha kell, ha nem!De a kocsi meg sem mukkant! :lol: Nagyon boldog vagyok!

A kocsinév nekem is csak véletlenül jött!Nem tudtam nevet adni neki, hát így lett :D De tök jó, mert automatikusan így hívja mki B)

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Örömmel jelentem be! :) (ide hatalmas széles vigyorral teli ábrázatomat képzeljétek, csillogó szempárral, és majd elrepülök a boldogságtól testtartással :) )hogy a kocsimnak egy hangja sincs :o

Kivételesen mindenhol zöldet kaptam, hogy még véletlenül se kelljen fékezni :blink: , no de szabad utat kapva tesztüzem céljából fékeztem ha kell, ha nem!De a kocsi meg sem mukkant! :lol: Nagyon boldog vagyok!

A kocsinév nekem is csak véletlenül jött!Nem tudtam nevet adni neki, hát így lett :D De tök jó, mert automatikusan így hívja mki B)

Akkor ezt hál' Istennek megúsztad olcsóba, remek! Kocsi néven én nem is agyalok, majd valami csak ragad rá a latyakon kívül is...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.