Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

( de miért is ?)

Azért, mert egyszerűen eltűntünk. Régebben ez forgalmasabb topic volt, mint a GSi, és szinte mindenki olvasta, és sokan hozzászóltak. Az utóbbi időben viszont kezdünk kihalni, mint a Mediterrániak (az ujjabbak kedvéért: Pécs és környéke topic). Ezt nem szabad hagynunk, erre keresek felháborodott embereket, akiket bosszant, hogy kezdünk kipusztulni!

Link to comment
Megosztás:

hát,azért megjegyezném,hogy te sem vagy nagyon aktív itt,nem úgy mint máshol.

és ha csak olvasgatunk,azzal nem haladunk előre

na megyek megsétáltatom a lovakat :unsure:

én szivesen fórumozok sőt gyakorlatilag a netet a levelezésem és a fórumok olvasására használom na meg okos információkat is szoktam "kukázni" ezt főleg a munkámban hasznosítom .

3 fórumot olvasok egyszerre Kadett ,Calibra (.net) és Opel fórum :wacko: néha a calibra.eu/hu .

sokáig itt zárt ajtók voltak aztán így kicsit elszoktam a dologtól .

Link to comment
Megosztás:

hát,azért megjegyezném,hogy te sem vagy nagyon aktív itt,nem úgy mint máshol.

A semmire, meg a nem sokra nem igazán tudok mit írni. Társasági ember valék, ott érzem jól magam, ahol pörögnek a dolgok, ahol úgy tudok elsütni dolgokat, hogy rögtön reagálnak rá. De úgy még téged sem jó csipkedni, hogy csak fél nap múlva reagálsz rá, és nincs, aki adjon rá hírtelen egy kontrát.

(Csak azért írtalak téged példának, mert téged imádlak csipkedni, mást csak szeretek)

Link to comment
Megosztás:

Nem pónik, hangyák! :unsure:

És igen Zsolti, volt olyan. De hamar vége lett. Az volt a neve, hogy Mediterrán chat. De már archívumba let téve, nem is találom. Annakidelyén Ivannorbi és Kori írkálgatott oda, meg mi Nyuszifüllel próbáltuk pörgetni kicsit, amikor még itt is szaladt a szekér.

mondjuk ez érdekes hogy mostanában kicsit mindenhol áll a víz . persze a szabadságolások meg a családi nyaralások meg ilyesmik .. tudom . de mégis kicsit halott a dolog sok helyen . pl. a calibra club . net en . van már egy hete is hogy valamit törölni kellet vagy egyáltalán történt valami .

járunk oda páran még én mindíg minden nap megnézem még ha úgy van akkor délben is . talán kellene sok sok téma vagy nem is tudom ...

(a nemistudommal is gond van mert ugye az is semmi . )

Link to comment
Megosztás:

én szivesen fórumozok sőt gyakorlatilag a netet a levelezésem és a fórumok olvasására használom na meg okos információkat is szoktam "kukázni" ezt főleg a munkámban hasznosítom .

3 fórumot olvasok egyszerre Kadett ,Calibra (.net) és Opel fórum :unsure: néha a calibra.eu/hu .

sokáig itt zárt ajtók voltak aztán így kicsit elszoktam a dologtól .

Én meg csak Opel fórumot, és Manta fórumot olvasom. Nomeg Lightning Peti oldalát. Nagyon jó cikkeket szerez, jók a képes ilusztrációk, és élettel vannak megtöltve a sztorik. Ott is iszonyat büszkék a tulajok az autójukra, de nem azért, mert hú, ezt vettem rá, hú azt raktak rá, hanem mert valóban szívből szeretik ezeket az öreg hölgyeket.

Link to comment
Megosztás:

igen Peti oldalát én is szoktam nézegetni ! érdekes pl. hogy személyesen nem ismerem mégis egy szimpatikus ember lehet a dolog mögött !

pl. rendeltem pólót és rögtön küldte nem is utánvéttel mert a bizalom ugye ! aztán kaptam tőle egy DVD-t gratisz aztán lett új póló én megint rendeltem :)

és igen tényleg jók a cikkek ! (én is lógok 1 el neki :wacko: ) mondjuk bánom hogy nem tudtam elmenni a Gárdonyi talira :lol: pont túrázni voltunk Erdélyben ...

a calibra club nekem az első fórum ahova reggeltem egyben kabala is marad mert sok jó emberrel ismerkedtem meg és a mai napig tartjuk a kapcsolatott velük :lol:

itt is ismerek mostanra pár fórumozót és pozítívak a tapasztalataim ! az arc memóriám LEGENDÁSAN sz..r :o ! ha talin valakit nem ismerek fel vagy bárhol az nem azért van mert én olyan vagyok hogy elmegyek emberek mellett !

komoly sztorik vannak ezzel kapcsolatban a baráti körömben :D:D szegény anyám is tudna mesélni :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Arcmemóriában akkor hasonlítunk, az enyém is pocsék! :unsure: De érdekes, hogy a térképpel meg rohadt jól boldogulok... Legalábbis, ha eltévedek, nem esek pánikba. :wacko:

Petivel pedig eddig kétszer találkoztam személyesen, és mondhatom, nem csak az interneten jó gyerek. Gárdonyba sajnos én sem jutottam el, pedig nagyon szerettem volna. Jobban, mint Blitz-re, de pszt!

Link to comment
Megosztás:

én pl. a nejemet a ásodik találkozásunkor ami véletlen volt meg se ismertem csak derengett a csaj arca hogy ez most az én csajom ! kb. 10 15 percig nemtudtam hova tenni az arcot !

komoly ciki volt !!!!!!!!!!!! ma már mosojogva gondolok vissza :unsure: de akkkor ,,,,,,,, háááát ..... had ne modjam ...

viszont ha egy alkatrészt a kezembe fogok akkor azt megjegyzem évekig ! vagy ha valamit javítok azt is összerakom egy félévmúlva is :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Arcmemóriában akkor hasonlítunk, az enyém is pocsék! :wacko: De érdekes, hogy a térképpel meg rohadt jól boldogulok... Legalábbis, ha eltévedek, nem esek pánikba. :lol:

Petivel pedig eddig kétszer találkoztam személyesen, és mondhatom, nem csak az interneten jó gyerek. Gárdonyba sajnos én sem jutottam el, pedig nagyon szerettem volna. Jobban, mint Blitz-re, de pszt!

neked még közel is lett volna Gárdony :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.