Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Hát az a baj hogy részint spórolásból, nem teszik ki minden bekötőút után a táblákat, részint meg azért mert ugye arrafelé is divat az etnikaiszinesfémgyüjtögetősdi. Istenem milyen szép új szóval gazdagítottam a magyar anyanyelvet :wacko: :lol: :lol:

De ami biztos az az, hogy a Hortobágy mint olyan természet- illetve tájvédelmi körzet.Namármost ebből kifolyólag sok a vad jószág ami innen oda, illetve onnan ide mászkál. És ha esetleg éjszaka 90 km/h-val találkozol egy szerelemtől felfütött Vaddisznóval aki épp szerelme tárgyát keresgeti a nagy magyar pusztában s ezirányú tevékenysége közben rátéved a főútra , hát mindkettőtöknem xar napja lessz az biztos.

Tehát nem csak *Úri Gábor főtörzszászlós (Hortobágyi KMB-sha még nem ment nyugdijba :unsure: ) miatt kell vigyázni hanem a vadak végett is.

Amíg arra jártam nappal én sem mindig tartottam be a 60-at de az éjszakai illetve a mackó esetében korlátozott látási viszonyok biza engem is lefékeztek anno.

* az urat valóban ismerem valaha a szülei szomszédaink voltak

Link to comment
Megosztás:

igenigenigen :wacko:

az enyém relatív tiszta volt,mígnem egy fa alatt parkoltam,és most tiszta madárszar...

tilitoli pedig elkerülhető,ha mindenki nyilatkozik mikor és mit szeretne csinálni.addig csak a levegőbe beszélünk

én mondjuk a régi idők biliárd emlékeit szívesen felidézném,de akár sörözhetünk is,férfiember módjára :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Amíg arra jártam nappal én sem mindig tartottam be a 60-at de az éjszakai illetve a mackó esetében korlátozott látási viszonyok biza engem is lefékeztek anno.

Egybként nemtudom, szokatok-e járni a panoráma úton de ott a vekeri felől ha jösz, van egy felsőbb rendű út, ami nem is teljesen merőges, a stoptáblát meg csak 6-7 méterre látod meg a kereszteződés előtt, ennél nagyobb hibát , észveszejtő, nemgiaz, hogy ezt nem tudják megcsinálni, nincs előrejelző tábla sem, az a háromszög, ha már 90nel mennék, akkor tutira beleszaladnék a főútba, élőször bele is szaladtam, szerencsém volt, hogy nem jött senki, ráadásul jobbra nem is lehet belátni rendesen, asszem aza diózeghi út flyxtatsa, hanem tvedek. Na ott végig 60-nal szoktam jönni, merthát ezt mégnemiserem annyra, hoy mikor jön, mg annyiaszép a táj, hogy jól ézem magam lassú tötyögésnél. /Bocsika, de szar a billentyűm

Link to comment
Megosztás:

a szexuális fantáziálgatásokat nevezed te munkának? :unsure:

Ha már témánál vagyunk elvállaltam egy szexuális segédeszközöket forgalmazó cégnek, hogy karbantartom a webportáljukat :-// Most szégyeljem magam, vagy röhögjek. :-)) Inkább az utóbbi. Bár még nem tuti a dolog, meg kell még állapodnunk.

Az én koromban már az is munka! :wacko:
Hogy te milyen Koromba vagy :-//
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.