Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

jó reggelt fiatalok! :wacko:

a kocsimat szeretik a hangyák...amikor a garázsban áll,majd kiállok,tele van a külseje hangyával...20-30db mászkál rajta...

nem tudom mitől,nincs benne morzsa,semmi hasonló,a garázsban meg pláne...már helyeztem ki hangyaírtót,hát kíváncsi vagyok :unsure:

:-)) Nekem meg a kiscicák másznak fel a száélvédőhöz, ha véletlenül nyitva hagyom a motorháztetőt, olajszintnézés uztán. Aztán könyöröghetek nekik, hogy jöjjenek le, amikor csuknám le a tetejét.

Ja és Tamás ne gondolj semmi egetrengető dologra, nagy száguldozásoknál rengeteg nagy szárnyas dög szorulhat be a hűtőrácson át a hűtő kis részeibe, vagy akűáárhova, és a hangyák csak jót tesznek, mert kitakarítják neked a dögöktől, nem rágnak szét semmilyen vezetéket, vagy iesmi, nem kell félni tőlük.

Link to comment
Megosztás:

:-)) Nekem meg a kiscicák másznak fel a száélvédőhöz, ha véletlenül nyitva hagyom a motorháztetőt, olajszintnézés uztán. Aztán könyöröghetek nekik, hogy jöjjenek le, amikor csuknám le a tetejét.

Ja és Tamás ne gondolj semmi egetrengető dologra, nagy száguldozásoknál rengeteg nagy szárnyas dög szorulhat be a hűtőrácson át a hűtő kis részeibe, vagy akűáárhova, és a hangyák csak jót tesznek, mert kitakarítják neked a dögöktől, nem rágnak szét semmilyen vezetéket, vagy iesmi, nem kell félni tőlük.

rá kell csukni a motorháztetőt,oszt így járt :wacko:

a hangyákkal az a baj,hogy nem menet közbe kerülnek rá...egyébként is,hogy kerülne oda menet közben hangya? :lol:

nem attól félek,hogy akármit is elrág,hanem hogy beköltöznek a kocsiba :unsure:

Link to comment
Megosztás:

rá kell csukni a motorháztetőt,oszt így járt :wacko:

a hangyákkal az a baj,hogy nem menet közbe kerülnek rá...egyébként is,hogy kerülne oda menet közben hangya? :lol:

nem attól félek,hogy akármit is elrág,hanem hogy beköltöznek a kocsiba :unsure:

Jajjistenem, ki írta,hogy menet közben kerülnek be a hangyák? :-DDDDDDDDDDD A szárnyas rovarok, olvasd mégegyszer figyelmesebben. A hangyák azok a legsterilebb környezetben is megtalálják a táplálékanak valót, főleg, ha földszintes a helyszín. Tudod megy egy db. felderítő, amikor talál vmit, abból mintát visz a boynak, ők leülnek, megtárgyalják, hogy érdemes-e tömegesen vonulni a helyszínre, van-e elég élelem ahhoz, hogy legalább az odavissza útjukat fedezze, és akkor elindulnak a dolgozók a katonák fedezékében targoncákkal, és hidrókkal.

Van itt debrecenben egy citromsárga Monza. MIndig mikor látom, a maga nyersességével, szétesettségével, kezdek beleszeretni, jobban ki tudnám belőle alakítani az Allroad autómat, mint A Kadettból.

Link to comment
Megosztás:

Húúúú de rég voltam erre.Bár gondolom ti úgy vagytok ezzel mint anno a Bikini miszerint " ...hiányod lassan megszokom...".

Na mik is voltak? Szóval mackónak vinyó.Nos hát ha már megvetted akkor sok sikert a teletöltéséhez de ha legközelebb szólsz akkor ennek az árnak a töredékéért tudok hozni neked rögtön nem rendelésreés garival meg mindennel.Pl itt szétnézhetsz.

Külföldi autópálya és az ott közlekedő autósok.Az gyerekek egy egész más világ egy másik kultúra.Szószerint kultúra, ami itthon nem ismert kifejezés.Nem kellett tul messzire mennem csak épp Bécsbe tartottam az oszrák pályán ahol épp a belső szalagkorlátot javították.Tábla mutatja hogy csak a külső sáv szabad és hogy max 80 km/h.Előzni tilos nem volt kitéve, merthisz az ott egyértelmű, hogy ilyenkor nem szabad.A nagyvérű verdák: Mercik porsche és egyebek szépen besoroltak a külsőbe és 80.Ballag a karaván, majd amikor vége a korlátozásnak szépen sorban a legelől haladó nagyvérűtől elkezdve és nem egymást levillogva elkezdték lelépni a kissebbeket és semmi duda és villogás.

Csak nálunk van az, hogy minden magyar sofőr potenciális F1-es pilótának érzi magát és meg akarja mutatni a többinek.Ja és szóljunk még arról is, hogy köztudottan sok kocsi szaladgál német, osztrák, vagy éppen szlovák rendszámmal /hála az EU-nak/ akinek magyar vállalkozó tulaja azt hiszi, hogy most majd mindenki beszarik tőle mert jön egy német rendszámú Audi A6-tal.

Ehhez a témához egy kis humoros eset az egyetlen nemzetközileg ismert és elfogadott kézjelről: Egy hete jöttem haza az M 1-esen amikor előzni kezdtem egy kamionsort.Tempó 130 beérek egy szlovák felségjelű Skoda Octaviát, megtorpanunk mert előtte egy román VW T2-es totyorog 100-al.Szlovák balkéz ki az ablakon beint a románnak közben dudál.Román kihúzódik és visszaint a szlováknak és nekem is.Nem is beszéljük egymás nyelvét és mégis mindenki értette mi a helyzet. :unsure:

Tapasztalatok benzinügyben.

Lehet van ilyen topic valahol de mire odaérek és leírom már valaki biztosan leírta megkérdezte és rég kivesézték .Ilyenkor olyan hülyének érzem magam, pláne az igen kedves hozzászólások láttán, akik beszólogatnak, hogy ó ezt már régen kidumáltuk...

Na szóval egy ideje figyelem a vasat miből mennyit eszik.Sokak elmondása alapján a "kagylós" és az "kékzöld" akik jó minőséget adnak.A 95-ösükből kb hasonlóan fogyaszt a vas a kagylós 95 vpover-ből és a Vpover racingból ami kitudja hányas oktánszámú viszont többet kajál.Érdekes de így van.A kékzölnél még nem tankoltam a jobbikból de ha kigyűlik a Ferrari kollekció a kagylóséknál a fiamnak akko kipróbálom azt is .A diszkont kutakat kerülöm legyen bármilyen olcsó is a nafta a jómagyar benzinkút meg csalós lopós lehúzós üzemanyaggal manipulálós alkalmazottai miatt kerülendő.

Ez persze csakis az én személyes véleményem és lehet mások másképp számoltak és más kút vagy üzemanyag jön be nekik illetve autójuknak.

Mégegyszer bocs ha nem ide való de én leírtam.

Tominak hangyilag. Nálam is volt ilyen jelenség, de hiába takarítottam eccerűen mindig előjöttek.Mígnem a természet hozta a megoldást és eljött a TÉL. És a kis albérlőim úgy eltüntek mintha soha nem is lettek volna. :wacko:

Persze most azért ne várd meg a telet de ha pl tudod,hogy nem mész a kocsival másnap reggelig mondjuk egy déluténon veszel egy Raid hangyaírtó sprayt és addneki.A cimbim mondjuk okosabban oldotta meg a hűtőmaszkon elhullott tetemek elfogyasztására odasereglett darazskat úgy űzte el végleg, hogy eccerűen ecsettel lekezelte egy lehelletnyi gázolajjal, de az ő verdája dízel és fel sem tűnt a szag.Ezt azért nem ajánlom.

Link to comment
Megosztás:

na most őrülök meg...

az autómon valamit szeretnek a hangyák...betonplaccon álltam,és estére megjelentek kívűl a hangyák...

csak nem valami döglött egér vagy mittomén van a motortérben? látni nem látok semmit...

vagy az autósampon tetszik nekik

vagy miiii??????????? :unsure: :wacko: :lol:

Link to comment
Megosztás:

befogadták testvérüknek a mocija miatt... :lol: :unsure: :wacko:

Jelentem Hortobágy közelében akkora zuhé kapott el minket, hogy majdnem láttunk szürkemarhát repülni a levegőben, mert vót a víz mellé némi szél is.

Fiúk be voltak trotyizva, hogy mi lesz. Mondjuk én is, mert gyakorlatilag 0 km/h-nál, full sebességen sem használt semmit az ablaktörlő. Így összes pilács fel+elakadásjelző, és reménykedtünk, más is megállt inkább a viharban, és nem rongyol belénk 90-nel, mert az utat sem látja, de siet.

Link to comment
Megosztás:

befogadták testvérüknek a mocija miatt... :lol: :unsure: :wacko:

Jelentem Hortobágy közelében akkora zuhé kapott el minket, hogy majdnem láttunk szürkemarhát repülni a levegőben, mert vót a víz mellé némi szél is.

Fiúk be voltak trotyizva, hogy mi lesz. Mondjuk én is, mert gyakorlatilag 0 km/h-nál, full sebességen sem használt semmit az ablaktörlő. Így összes pilács fel+elakadásjelző, és reménykedtünk, más is megállt inkább a viharban, és nem rongyol belénk 90-nel, mert az utat sem látja, de siet.

venne inkább xenont :)

remélem nem lesz nagy vihar,mert a két astrából csak egy tud garázsban állni most :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jelentem Hortobágy közelében akkora zuhé kapott el minket, hogy majdnem láttunk szürkemarhát repülni a levegőben, mert vót a víz mellé némi szél is.

Fiúk be voltak trotyizva, hogy mi lesz. Mondjuk én is, mert gyakorlatilag 0 km/h-nál, full sebességen sem használt semmit az ablaktörlő. Így összes pilács fel+elakadásjelző, és reménykedtünk, más is megállt inkább a viharban, és nem rongyol belénk 90-nel, mert az utat sem látja, de siet.

Fuff na az a szar, már én is jártam így, éshát ugye ezek a hortobágyhoz hasonló utak, meg a mi vámospércsi utunk, amúccsem O.K., nemhogymég bizonytalanban

Link to comment
Megosztás:

befogadták testvérüknek a mocija miatt... :) :wacko: :lol:

Jelentem Hortobágy közelében akkora zuhé kapott el minket, hogy majdnem láttunk szürkemarhát repülni a levegőben, mert vót a víz mellé némi szél is.

Fiúk be voltak trotyizva, hogy mi lesz. Mondjuk én is, mert gyakorlatilag 0 km/h-nál, full sebességen sem használt semmit az ablaktörlő. Így összes pilács fel+elakadásjelző, és reménykedtünk, más is megállt inkább a viharban, és nem rongyol belénk 90-nel, mert az utat sem látja, de siet.

Álítólag a Twister II-t forgatták itt Magyar honban mert olcsób mint Hollywood. :unsure:

A Hortobágyon meg amúgy is tilos 90-nel menni.Végig ki van rakva a 60-as tábla :lol:

Link to comment
Megosztás:

Álítólag a Twister II-t forgatták itt Magyar honban mert olcsób mint Hollywood. :unsure:

A Hortobágyon meg amúgy is tilos 90-nel menni.Végig ki van rakva a 60-as tábla :wacko:

Asztaqrvapontpontpont, Lujzsiiiiii.

Jól megmentetted az életemet, eddig szermcserére nem volt rendőr az utamban. Én sokat járok ott, de sosme láttam 60-as táblákat, olyan gyorsan elhaladnak mellettem, hogy gondoltam, biztos vmi egyém kelti szélre, vagy nyugati esőzésre figyelmeztető táblák lehetnek .... Mondjuk a hídnál mindig lelassítok, mer azok a betoncicik oan csáűbítóak :-//

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.