Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Az rendben van csakhogy a bordó csoda itthon maradt.Mert a cimbora 1 hónapos Merivájával mentünk amit persze én vezettem abból a nemtul komplikált indokból kifolyólag,hogy:"Te amúgyi sofőr vagy és szeretsz vezetni"

Egyébbként igen barátságos kocsinak bizonyult kényelmes városban pörgős de kint a prérin már nem egy szélvész, bár ez a fekete fantom amivel mentünk csak egy 1.4-es volt és így ez már érthető.

Ahogy a fogyimérőt néztem nem is nagyon kajált 4 eber+csomagok és 120-as tempó mellett. :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Van benne valami. Egyszer vezettem egy 900 ccm-es Citroen AX-et, és 90 Km/h-nál olyan halálfélelmem volt benne, mint Mantával 200 Km/h környékén sem. Inog az egész, a fék egy hányás, pedig azt a kis tömeget nem egy was ist das megfogni. Előzésnél pedig kilóméterekkel kellett előre gondolkozni. B)

Persze, tudom, én, hogy a Corsa más, Pláne SzaboT-é (mert az SzaboT-é :)), de akkor is van egy kis ellenérzésem a kisautók iránt...

Ellenérzésem az nekem is van, szívemszerint egy Bentleyvel, vagy Royce-val járnák (sportosabbakkal) de azért én ültem pl. csúcsnyomatékú 2005-ös TDCi Mondeoban, és szintén új Fiat Seicento Sportban is, azon a fék is jó volt. Ami mellesleg 1/3-ad LE volt, mint a ford, de nem 1/3 tömeg. Tehát itt nem volt meg az egyenes arányosság a teljesítmény-tömeg viszonyában.

Link to comment
Megosztás:

No jelentem itt vagyok, csak hát egyedül csökkentett módban fut a gépem. Szegény 30 Gb-os régi vinyóm haldoklik, szóval így sem mindig indul el.

Új vinyó folyamatban, aztán új rendszer lesz. szóval picit el fogok tűnni megint. :)

Mekkora poén, hogy összefutottunk, annyi galiba volt, hogy nemigen vittem volna el ma hozzád a kis bigót. nem engedték át a műszakin az ufót, csomó mindent meg kell rajta csinálnom, és ha a héten nem lesz kész, akkor ugrott a vevőm.

Ez lenne a nekem való autó :-DDDDDDDDDDD

Link to comment
Megosztás:

part3.

A német autópálya

Ha valaki előzni akar időbe kimegy eggyel beljebb, nem az utolsó pillanatban.

A mögötte jövő pedig szépen lassít hogy be tudja tartani a követési távolságot.

Semmi villogás. Rám is csak 1x egy Lexus valami ideiglenes rendszámmal.

De senki más nem, a nagyautók sem.

Előzés csakis balról ha van 3 sáv, ha a jobbszélsö sáv üres, de tök üres akkor se előz senki sem ott.

És nem gáz egy felsőkategóriás autónak a legkülső sávban menni ha van 3 vagy 4 sáv.

Link to comment
Megosztás:

part3.

A német autópálya

Ha valaki előzni akar időbe kimegy eggyel beljebb, nem az utolsó pillanatban.

A mögötte jövő pedig szépen lassít hogy be tudja tartani a követési távolságot.

Semmi villogás. Rám is csak 1x egy Lexus valami ideiglenes rendszámmal.

De senki más nem, a nagyautók sem.

Előzés csakis balról ha van 3 sáv, ha a jobbszélsö sáv üres, de tök üres akkor se előz senki sem ott.

És nem gáz egy felsőkategóriás autónak a legkülső sávban menni ha van 3 vagy 4 sáv.

Hát ez jó, ezt honnan vetted? Furcsa az is, hogy mikor én csak 150nel előzök, akkor mögém kerül egy 4.2-es audi hirtelen, mintha én állnék, és akkor elkezd villogni, meg fdudálni, hogy menjek le, holott, épp előzök. Egyszer az MV6-ossal 220-nál már annyir amexoktam, hogy mindenkit előzök, hogy benn felejtettem magam a belső sávban (előzősáv) aztán egyszercsak jobbról előz egy nagy fekete merci, bejön elém, és rámfékez. Jelezni gondolta, hogy ne menjek ott, mert az a kömoly autóknak való. Onnantól kezdve azon az úton folyton a benzinkutakat figyeltem, hátha meglátom. Azt nem taglalom, mit csináltam volna, gondolom, akinek nem dereng, az próbálja ki, milyen az, mikor 220nál rádfékeznek.

Link to comment
Megosztás:

jó reggelt fiatalok! :wacko:

a kocsimat szeretik a hangyák...amikor a garázsban áll,majd kiállok,tele van a külseje hangyával...20-30db mászkál rajta...

nem tudom mitől,nincs benne morzsa,semmi hasonló,a garázsban meg pláne...már helyeztem ki hangyaírtót,hát kíváncsi vagyok :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.