Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Én nagy autóban kisebb sebesség mellett is nyújtok neked olyan élményt, hogy besz@rsz! :)
Akkor te még nem ültél olyan kisautóban, ami megy is. Nem trabantra gondolok. Kisebb tengely, és nyomtávval sokkal jobban érzed az utat, a gyorsulást, meg mindent, ja és persze a kisebb tömeg. Mondjuk ülj be Szabot corsájába.
Link to comment
Megosztás:

Akkor te még nem ültél olyan kisautóban, ami megy is. Nem trabantra gondolok. Kisebb tengely, és nyomtávval sokkal jobban érzed az utat, a gyorsulást, meg mindent, ja és persze a kisebb tömeg. Mondjuk ülj be Szabot corsájába.

én már ültem benne,nem ment. lehet azért mert parkolóban állt? :) B)

Link to comment
Megosztás:

Akkor te még nem ültél olyan kisautóban, ami megy is. Nem trabantra gondolok. Kisebb tengely, és nyomtávval sokkal jobban érzed az utat, a gyorsulást, meg mindent, ja és persze a kisebb tömeg. Mondjuk ülj be Szabot corsájába.

Trabanton szállni élvezet!

Nálunk szakad az eső!

Link to comment
Megosztás:

...Kisebb tengely, és nyomtávval sokkal jobban érzed az utat, a gyorsulást, meg mindent, ja és persze a kisebb tömeg...

Van benne valami. Egyszer vezettem egy 900 ccm-es Citroen AX-et, és 90 Km/h-nál olyan halálfélelmem volt benne, mint Mantával 200 Km/h környékén sem. Inog az egész, a fék egy hányás, pedig azt a kis tömeget nem egy was ist das megfogni. Előzésnél pedig kilóméterekkel kellett előre gondolkozni. B)

Persze, tudom, én, hogy a Corsa más, Pláne SzaboT-é (mert az SzaboT-é :)), de akkor is van egy kis ellenérzésem a kisautók iránt...

Link to comment
Megosztás:

És nekem meg nem is szól senki?

Hova mentetek sörözni megyek utánatok addig kérjétek ki az enyémet is! :)

A repnapon én is ott voltam de még a zuhé előtt leléptem.Őrrületes nagy áldozatot kellett hoznom ennek érdekében és lemondtam a hazai média két nagymellényű fenegyerekének gyorsulásáról.Palik és Bochkor 2 éve is eljáccotta ezt a show-t már akkor sem teccett.Igaz a redbullból nem sok láccott mert kb 40 apuka vette a nyakába a csemetéjét 20 pasi meg a barátnőjét.Csak engem nem akart senki a nyakába venni.Na az idén inkább kihagytam.Ergo nem áztam meg és még a tumultust is elkerültem B)

Tényleg tudja azt valaki, hogy honnan a csodából tudták, hogy én ott voltam a repnapon?Mert másnap amikor beléptem az IWIW-re hát látom, hogy a repnap ismerősnek jelölt. :omg: Biztos rámállítottak valami kémműholdat. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.