Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Igaz! :) Az a klíma után. Bár most alaposan megnézegettem a peremet is, meg a gumikat is. 1 mm. Ennyi a bibi. :)

AMúgy a 2 hátsó nagyszilent a csavarok kiszedése után szinte magától kiesett, miután lemagáztam a szerelőt! B)

De viccet félretéve, igen komolyan még a gyári szilent volt... picit széthullva.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok 4

Kicsit olvasgattam ma este , többre sajnos nincs időm mert holnap megint hosszú túrám lesz .

Tisztelettel jelentem az F 16-os hátsó ablakai is elektromoságosan tekerentyűzhetőekké váltak. :) Bár a jobb hátsó kicsit küszködik még de amint lesz megint egy kis időm megbuherálom hogy pikk-pakk legyen.

Most a következő cél a váltókulissza felújítása lesz, mert "nekem" nagynak tűnik a bot holtjátéka nyilván a kopás miatt.De hála az égnek kapható javítókészlet.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos csak két kezet adott a jóisten és ott a szerelésnél azért voltak vezetékek és kapcsolók meg motor és kárpit valamint jónéhány csatlakozó és csavar a hozzájuk való húzóval meg egy kis kosz és szigetelőszalag is .A fényképezőt ami nálam volt a hűtőszereléskor már vissza kellett adnom de amúgy sem tudtam volna fotózni abban a káoszban.

Majd emlékezetből lerajzolom a munkameneteket :)

Link to comment
Megosztás:

Na, a "zsíros" sztorim: 2 napja kaptam havertól 5 liter disznózsírt, amit a cégnél adott ide du-3-kor. Utána húztam a szokásos maszek körutamra és utána szerelőhöz. Volt némi olaj- és kartertömítéscsere (meg ami még jött hozzá menet közben). Csak szól a szerelő, hogy víz folyik a kipuff-ból. Mondom, mi van? Hát nem víz volt. :) A vödör felborult és szivárgott belőle a zsír... Jó 2-2.5 liter folyt ki. A szerencse az volt, hogy nem az ülések felé indult meg, hanem a pótkerék felé. Este fél 10-re értem haza, akkor álltam neki kisikálni a kocsiból az akkorra már dermedő cumót. Kellemes volt... Na most lehet nevetni.

Link to comment
Megosztás:

Tomi! Szia!

szeretném tolmácsolni, hogy aki megvette a felnijeid, volna neki kérdése hozzád, más, corsás ügyben, és ha msn-en esetleg látod, lécci zörgesd meg. Köszi!

Másik, hogy mikor leszel mondjuk megint erre? Vagy esetleg BW-re jössz?

Ok, rányitok. A BW-re, ha csak egy napra is, de megyek.

Tok-tok ? B)

Majdnem. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.