Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

BUÉK nektek!

Ma reggelre immár a bal szemem alja is bedagadt, szóval igazán jól nézek ki a kis táskás szememimmel :lol: Már csak a jobb szemem felső szemhéja hiányzik, és akkor tuti nem fogok látni semmit :blink:

De elgondolkoztam, lehet a sok nevetéstől van! :) :) Még csoda hogy az éjféli röhögögörcskor úgy nem maradtam :D

Szióka!

Akkor ahogy látom VIDÁMAN indult az éved! :o

Mi van a szemeiddel, hogy így bedagadtak? Valld be, szoktál járni bunyózni. B)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

BUÉK nektek!

Ma reggelre immár a bal szemem alja is bedagadt, szóval igazán jól nézek ki a kis táskás szememimmel :D Már csak a jobb szemem felső szemhéja hiányzik, és akkor tuti nem fogok látni semmit :lol:

De elgondolkoztam, lehet a sok nevetéstől van! Még csoda hogy az éjféli röhögögörcskor úgy nem maradtam

BUÉK mindenkinek! BallaImitől kaptam még tegnap egy jópofa újévköszöntő sms-t... Kicsit nem szalonképes és inkább uraknak szól... Mondjam? :blink:

Mesélj csak min röhögtél te ottan? B)

Én amúgy fizetős buliban voltam, ami abból a szempontból nem volt rossz, hogy ott is volt jó sok csajszi... :) Jaj, most mindjárt kapok a fejemre... :) Hazafele menet épp már parkoltam lefele a ház előtt (igen, nem ittam semmi alkoholt :o ), amikor csörög Gelko, hogy nem e tudom Aga számát... ugyanis taxi kellene nekik, mert az isten háta mögött vannak házibulin. A vége az lett, hogy én vittem őket haza... B)

Link to comment
Megosztás:

B)

:lol: :D !!!!

Te kis Casanova!Legalább ha belekezdesz, mesélhetnél a részletekről is! B)

A kis mázlisták! :D

Milyen részletek érdekelnek? Írjam le milyen csajok voltak? :blink: Sok miniszoknyás neccharisnyás csizmás, szőke barna vörös mindenféle... azt sem tudtam, hova fordítsam a fejem. B) Nem kell aggódni, nem szedtem fel egyet sem, mer én ahhoz félénk vagyok... :) B)

Kedves nagyérdemű...szeretném bejelenteni, hogy a kedves nejem ellenőrzés alá fog vonni engem... Fel kívánja venni a MOTE klubtag oldalborda titulust, itt a fórumon is. Most fog regisztrálni. :o

Akkor mostantól nincsenek Haon linkek?... :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor mostantól nincsenek Haon linkek?... :blink:

Eddig is ő mutogatta nekem ezeket... majd mostantól ő fogja linkelni.... csak közbelépett egy kis gáz...

Ildikó akart volna lenni a neve, nem pedig a "MOTE klubtag oldalborda", csak a rendszer, vagy Mi elb...tuk a dolgot. Most meg nem lehet újból Ildikót írni felhasználói névnek... :)

Link to comment
Megosztás:

:) Te félénk???? :) :lol: :D Jó vicc!!!! :o B)

Igenis! Félénk vagyok és hódítani akarok... B) B)

Na de min is röhögött olyan jól kedves nyuszifül? :blink:

Mármint újévkor...

Eddig is ő mutogatta nekem ezeket... majd mostantól ő fogja linkelni.... csak közbelépett egy kis gáz...

Ildikó akart volna lenni a neve, nem pedig a "MOTE klubtag oldalborda", csak a rendszer, vagy Mi elb...tuk a dolgot. Most meg nem lehet újból Ildikót írni felhasználói névnek... B)

Akkor legyen csak Ildi...

Link to comment
Megosztás:

Igenis! Félénk vagyok és hódítani akarok... :) :lol:

Na de min is röhögött olyan jól kedves nyuszifül? :blink:

Mármint újévkor...

ÖÖÖ ezt most inkább megtartanám magamnak, mert egy hüleség volt, ami másnak tutira nem vicces,aztán meg már nem tudtam abbahagyni! Ha egyszer elkap.... :)

MackósajT:

Kösz az infót, én is a Vojthra gondoltam amikor szerelőt emlegettem!Holnap kérek időpontot. Csak gondolotam mégse kéne hogy nagyon lehúzzanak azért kértem infót!Megnézetem mi a baja, aztán Meg megkérdezem van_e egyáltalán Opel cuccuk, mert ha nem, akkor még azért is szaladgálni kell.Utána jöhet a szervíz

Link to comment
Megosztás:

MackósajT:

Kösz az infót, én is a Vojthra gondoltam amikor szerelőt emlegettem!Holnap kérek időpontot. Csak gondolotam mégse kéne hogy nagyon lehúzzanak azért kértem infót!Megnézetem mi a baja, aztán Meg megkérdezem van_e egyáltalán Opel cuccuk, mert ha nem, akkor még azért is szaladgálni kell.Utána jöhet a szervíz

Biztos, hogy van, ha más nem legyártják a helyszínen... tudod, az ilyen fékjavítók így csinálják. :) A felszabályozott dobhoz készítik a fékpofát, hogy a fékmunkahenger dugattyúi a gyári értéken mozogjanak. Ja, egynémelyik márkaszervíz is ilyenekhez hordja a fékeket( pl. Postaautó- merci szervíz), tehát valószínűleg nem rossz munkát végeznek. De lehet, hogy kutya baja a fékednek, csak ki kell tisztítani. :lol:

szerintem, ha engem kérdezel, ha az összes fékedet meg kéne csinálni, akkor se lehet több 30e-nél.... ja, ha gond van az egyik oldalon, akkor a másik oldali párját is illik megcsináltatni! :blink:

Sziasztok Cartársak és Cartársnők!! :)

BÚÉK mindenkinek!! No, megjártuk Kőszeget nem is volt gáz, bár odafelé Tata - Győr 2 óra alatt .. az azért elég necces volt!

Vártuk a fény és füstjeleket, de mivel nem voltak, ezért gondoltuk, hogy sikeresen vettétek az akadályokat!

BUÉK nektek is!

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Kedves nejem ha eccer úgy gondolja, majd szólni is fog itt a fórumon, tegnap leült, nézegette, de szokatlan neki... Mondtam, majd megszokod, rájössz, meg kérdezz... minden esetre egy kedves admin már be is sorolta Turner mellé, az oldalborda részbe. :) Így már ketten vannak ebben a státuszban.

Este kilenc után hozzánk is elért az eső... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Lehet, hogy odaért az eső, de még itt is maradt belőle bőven! :blink: :lol: :D

Ott még mindig esik? :)

Mert itt nem esik! :) Igaz borult az ég.

És ezzel elértem a 700. hozzászóláshoz... igaz, még sok van 1k-ig, 2k-ig stb...pl. rulezke mindjárt 3k-nál jár!!!

Link to comment
Megosztás:

Hoppá, tényleg! :o

de szerintem te le fogsz körözni, mert én egy év alatt hoztam össze mindezt.... :lol:

Már dolgozol vagy még szabadságon?

Én még lógatom a lábam, majd holnaptól munka... :D

Nem is mondtam, hogy tegnapelőtt autófényezőt játszottunk:

a családi öreg 120-ason volt 2 hónapja egy jobbos sárvédő csere, igy szegényke egy fekete, alapózós elemmel mászkált, de mivel az nem védte semmitől, már elkezdett rozsdásodni. Peti ledrótkorongozta, és lefújta festéksprével (sajna nem lenne értelme az elemet elvinni profihoz, tavasszal az egész autót újra kell festeni, tele van foltokkal.) Szóval megfújtuk az elemet, és most nagyon tuningosan néz ki, mivel persze olyan szinű spré nem volt, mint az autó eredeti szine, igy hát ezüstszinű lett. :) :)

ja, és nem hiába van ráirva a spré dobozára, hogy 15 fok alatt nem lehet használni.... igy a minusz 2 fokban nem tudott elpárologni időben az oldószer és egy picit megfolyt. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Hoppá, tényleg! B)

de szerintem te le fogsz körözni, mert én egy év alatt hoztam össze mindezt.... :lol:

Csak azért tartok itt, mert most túl buzgó vagyok, meg a nejem nem nagyon akaródzik fórumozni még itten... szerinte nem tudna veletek miről beszélgetni.... Nézelődni szokott, de írni...

Már dolgozol vagy még szabadságon?

Én még lógatom a lábam, majd holnaptól munka... :o

Szabi, 9.-én megyek dolgozni... :D 4.30-kor kell majd kellnem... B)

Nem is mondtam, hogy tegnapelőtt autófényezőt játszottunk:

a családi öreg 120-ason volt 2 hónapja egy jobbos sárvédő csere, igy szegényke egy fekete, alapózós elemmel mászkált, de mivel az nem védte semmitől, már elkezdett rozsdásodni. Peti ledrótkorongozta, és lefújta festéksprével (sajna nem lenne értelme az elemet elvinni profihoz, tavasszal az egész autót újra kell festeni, tele van foltokkal.) Szóval megfújtuk az elemet, és most nagyon tuningosan néz ki, mivel persze olyan szinű spré nem volt, mint az autó eredeti szine, igy hát ezüstszinű lett. :) :)

ja, és nem hiába van ráirva a spré dobozára, hogy 15 fok alatt nem lehet használni.... igy a minusz 2 fokban nem tudott elpárologni időben az oldószer és egy picit megfolyt. :blink:

Gratula!

Én anno első családi skodánkat egy hideg, novemberi napon festettem(teljesben), Telihold volt, mínuszok... sötét... mikor abbahagytam, jól nézett ki. Másnap reggel is jó volt, csak napközben meleg lett...és akkor ereszkedett meg több helyen... később a kényes helyekre dekoráció került. B)

Link to comment
Megosztás:

Hogyan festetted le?

Kompresszor+szórópisztoly?

nyugodtan mondd meg a nejednek, hogy Turnernek pl. jogsija sincs, mégis aktív és szeretve tisztelt tagja a fórumnak! :blink:

Igen...kompi+pisztoly. Anno festettem egy pár ótót...sorban....skoda, warbi, trabi, skoda, lada.

Élveztem... de nem volt oly jó....volt mit gittelni meg csiszolni bőven mindegyiken. Meg az ucsó is kb. 8-9 éve volt.

Igaz azóta a D kedettett én is spray-vel festettem...mikor ki lett kasznizva.

Nejemnek tolmácsoltam üzeneted! (Neki sincs jogsija)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Bocs de nem sok időm van, így sürgősen a segítségeteket kérem:

Fékcentrum vagy Vojth?????szerintetek?Van aki a FÉkc-ra esküszik.

A Vojth is jó, meg a fékcentrum is.... melyik vállalja, hogy előbb meg is nézi, hogy egyáltalán van-e baj? Bár ha csak te vagy ott, amikor megnézik, szerintem átvágnak, és ha kutya baja, akkor is rábeszélnek.

Meg melyik mennyi? Mikor csinálná? stb.

Pl. van a Monostorpályin is egy kis cég...Tóni néni fék... Nem sokkal a kocsma után, abban az oldalban, majdnem a UNIX-al szemben!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.