Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Terelünk-terelünk ? B)

Tegnap Kaszkadőr mesélt a Lurdynál és megjegyezte, hogy amit nemrég látott a parkolóban, az a fehér disel C Ascona cabrio volt szombaton a 311-ik belépő szombaton.

Nem döltünk a röhögéstől áááááá nem :)

uhh ez kemény....asszem jövőhéten megyek Gyulához :)

Link to comment
Megosztás:

Na a fene vigye el. asszem mi le kell mondjuk a mai talit. :)

anyám az "aklimatizálódás miatt" már elég korán vár minket a fiúkkal. Viszont ha őket le tudtuk fektetni, hogy elaludjanak, utána esetleg ha még lesz valaki valahol, akkor max. bekapcsolódunk.

ha ez szerda este lenne,nem lenne gond B)

Link to comment
Megosztás:

Pedig annyira siettem hogy hazaérjek Debibe :) Aztán meg amikor leraktam a Mercit és beültem a Clubbos kocsimba a Nagyerdő felé kanyarodtam és hívok mindenkit telefonon és senki sem veszi fel.Na megyek haza és amikor belépek az ajtón akkor hív Tomi hogy sajna már leléptek. B)

El sem hiszitek mennyire siettem, a pályán levillogtam jópár komoly verdát és csak nézett a sofőr,hogy ez a fickó a teherautójával biztos idióta. :)

Na sebaj Remélem visszafelé is rajtunk keresztül mész Sanyi és akkor majd talán...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.