Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Bor , must, tej, ecet, azt nevezem Tudtok élni :) Csak aztán a Bortúra után nehogy jöjjön a tortúra.Tényleg ha már az alkoholnál tartunk nincs véletlen klubtársunk Bőcs környékén? :omg:

Ma megvolt a 4. talim mégpedig Szabó Tomival.Azért haladok taiilag.Bár a rend és a sebességkorlátok éber őrei megtaláltak kamerájukkal és nem tul hosszú de annál drágább felvételt készítettek, kedvemet nem tudták szegni s igazából örültem Tominak. ( gyerekek ennek a csávónak még a vállalati belépőkártyája is opeles nyakbavaló szellagon lóg ) B)

Szóval a fene sem gondolta hogy a 35-ös főúton nem lehet 75 km/h-val közlekedni Tiszaújvárosnál. :o 6000 pénz és két rosszpont ennyi a tarifa.És mától utálom a fekete Chevrorlette Lacettiket :) Jelzem a miskolci illetőségű rendőrök nagyon jófejek voltak semmi keménykedés semmi lenéző duma és ez valamelyest enyhítette haragom.Végülis én hibáztam és ők csak dolgoztak.

Link to comment
Megosztás:

Pénteken meg mielőtt még elfelejteném, Nyuszi viszek neked valamit.

Időpontilag mikor és hol gyűljünk össze? szokott helyen?

Mi az amit hozooooooooooooollll????????????????????

Szerintem felesleges idáig eljönni, ha fagyi, akkor a Bika meletti, szerintem, ha pizza akkor meg Kossuth utca, én mondjuk egy hatalmas gyümölcsökkel teli, öntetes fagyikehelyre szavazok... :) Döntsük el, és akkor lehet a hol kérdés

Link to comment
Megosztás:

Nemis tudom! Fagyi vacsora előtt? Engem megölnek otthon ha nem eszem meg a vacsit.Bár igaz ha pizza lenne a menü akkor sem ennék otthon és a végeredmény ugyanaz. :) Ha már úgyis meg kell halnom akkor tegyem azt úri módon ,lehet dobok egy pizzát s utána jöhet a fagyi. B)

Link to comment
Megosztás:

Azt nevezem ! Ne írkáljatok annyit oajtosok mert tönkremegy a szerver!!!

Jó lenne tudnom Sanyi meddig lesz itt debrecenben holnap, mert sanos bekövetkezni látszik amitől tartottam.Irásny a jófajta sörök és a szinos leányok hazája Szlovákia.Jóesetben is csak este 19-20 óra körül érek vissza. :) B) :) :omg:

Link to comment
Megosztás:

Bor , must, tej, ecet, azt nevezem Tudtok élni :) Csak aztán a Bortúra után nehogy jöjjön a tortúra.Tényleg ha már az alkoholnál tartunk nincs véletlen klubtársunk Bőcs környékén? :omg:

Én 30km-re lakom Bőcstől...de ami a fő:3 méterre a borospincétől :)

Régebben minden nap átmentem Bőcsön vonattal,mostanába már rég láttam a sörgyár falát B)

Link to comment
Megosztás:

must kóstolással együtt B)

Must? Nem szeptemberben? :omg:

Ma megvolt a 4. talim mégpedig Szabó Tomival.Azért haladok taiilag.Bár a rend és a sebességkorlátok éber őrei megtaláltak kamerájukkal és nem tul hosszú de annál drágább felvételt készítettek, kedvemet nem tudták szegni s igazából örültem Tominak. ( gyerekek ennek a csávónak még a vállalati belépőkártyája is opeles nyakbavaló szellagon lóg ) :)

Az Opeles nyakpánt a minimum. Néha klubos pólóban is bejövök melózni. :) És én is örültem neked.

Nekem a mai nap necces, így nem is ígérek semmit. Max én leszek a meglepetésvendég. :o

Link to comment
Megosztás:

Én meg direkte nem árulkodtam senkinek :) Hogy majd a terasz előtt elsétálva nézzenek egy nagyot

én meg napközben hívtam Sanyit h Fehérvárról megy-e Debrecenbe mert akkor mehetnénk együtt. B)

de Nyuszi, ha nem tudják hogy megyek nem tudnak nekem ajándékot venni :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.