Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Gyerekek! ennyire leálltunk?

a kevesebb néha több :omg:

bár ez esetben nem biztos :o

Bocsánatot kivánok a tisztelt tagságtól de szervizben volt a számítógépem és így nem tudtam kellő mélységben kivenni a részemet a csapat online életéből.A gép ithon van semmivel sem lett jobb de még műxik. :) Egyenlőre.

Annál örvendetesebb hírrel tudok szolgálni, miszerint tul vagyok egy újabb Villámtalin mindannyiónk kedvenc Nyuszijával.Részletek a megfelelő topicban. :) Jelzem ebben a hónapban én vezetek 3 azaz három talival B)

Mackó a víz még mindig nem szivárog a hűtőből tehát akkor megcsináltuk de nem kicsit....nagyon. ;)

Lujdzsi,a géped ilyen gyakran szervizelésre szorul? ha gondolok,tudok egy számtech boltot :D

a részleteket meg lehet csak én nem látom,más topikban?

Link to comment
Megosztás:

Bocsánat ismételten de ha nem egy számtech cégnél dolgoznék valószinüleg megérteném ha a gépem elromlana és a kollegáim nem tudnák megcsinálni.De jelenesetben ez ugye nem állja meg a helyét :) Épp a "részleteket" klampíroztam a billentyűzeten amikor ismét jelentkezett a hiba.Vittem a gépet csinálják meg mert bár türelmes ember vagyok , de esetleg átalakítom a fogszerkezetüket ha nem lesz jó pillanatokon belül.

Meg is ilyedtek. Mint kiderült puszta jóakaratból kicsit fentebb húzták a proci órajelét a gépemben.De a 2.4-es Celeron nem igazán jól tuningolható és leverte a biztosítékot.Tudom tudom nem a legfiatalabb a technika de ha lehet inkább a másik gépre költök / F16/. Na mostmár órajel visszaállítva a gép a régi lassú de megbízható a Samsung Winyó lejárt garral ejti a fejet tehát minden ok.

A részletek pótolva.

Link to comment
Megosztás:

szerintem egy 2.4es gép simán elég :)

Már akinek. :o :omg:

Sziasztok kispajtások! Amint lesz egy kis időm, rögtön visszaolvasok. Ellát a cég munkával rendesen (most is bent teppedek), így nem jutok netközelbe. Otthon vacakolt a net, mert volt egy kis hardware hiba.

Tegnap kaptam a cégemtől ajándékba egy AutoVision-t (jó-jó, rá kellett kérdezni), ami Opel Merivába épül be. A hétvégén meg remélhetőleg Corsa-ba. B)

Tépek vissza melózni.

Rendesek legyetek, de engem ne felejtsetek! Hehehe. :)

Link to comment
Megosztás:

:) ööööööö mire is jó az az AutoVision? Mert a neten csak egy ilyen nevű szakkönyvet találtam ami viszont egy rafikai program vagy mi :Most akkor rajzolni fox a Merivával és a Corsával?Nem értem. Bár ha jobban belegondolkodunk SS tud rajzolni a mantájával.....szép nagy köröket :) a betonra.

Kaptam 2 elektromos ablakemelő motort a cimbimtől tokkal vonóval vezetékekkel kapcsolókkal,ha passzol beépűl az F16-os hátsó ajtóiba.Elvileg univerzális. majd azt is jól lefotózom B)

Most lépek az EFOTT-ra vagyis ami maradt belőle és összetakarítom a cuccunkat.

Délután bekukk.

Link to comment
Megosztás:

Jóóó reggelt!

Tegnap kicsit cirkuláltunk Nyíregyháza-Sóstón(Vadaspark stb.), meg picit ótókáztunk.

Reggel szerelő bácsi átcibálta a kocsit, 2 héten belülre egyeztettünk 2 toronycsapágy, meg 2 hátsó kitámasztókar szilent cserét.

Közben meglátogatok majd egy klímást, mert a szerelő közölte, hogy ha sokáig halasztom azt a csapágy cserét, akkor biza drága muri lehet.

Ja és ő is egyből 1 olyan embert ajánlott, akit már mástól is hallottam. Ha + tapasztalat lesz, akkor nyílvánosságra hozom. :)

ui: Tegnap majdnem rászántuk magunkat, hogy elmenjünk Zamárdiba, csak a srácok nem bírták volna, no meg az sok km, sok pénz.

Link to comment
Megosztás:

Már akinek. :o :)

hát nekem az athlon64 sincs kihasználva B)

amúgy jóóóóóóóó nagyot!

úgy látom mindenki aktivizálta magát a hétvégén!

mi is kirándultunk egy kicsit,most meg hurrá melóóóóóó :)

most varázsolok egy kis erőt magamba,aztán vagy dolgozok,vagy nem :omg:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Megjöttem Zamárdiból! Iszonyatosan szétcsúsztam, de szerencsére ebben (sem) voltam egyedül! :) Rohadt jó volt, majd írok többet is holnaptól, de ma még Fehérváron vagyok, és nem a saját gépem előt ülök, a srác pedig már kezd csúnyán nézni. B) Node két fórumot is olvasok közben, úgyhogy még vár picit. :)

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tom csak amikor szereltük a töltés visszajelző izzót hát közelről láttam a cuccot és ezt itt egy opel16v nevű illető árverezi és hát ugye nekünk is van ilyen ismerősünk , gondoltam mackó, bc, meg opel16v és összeraktam a dolgokat.

Egyébbként ha tényleg tudja ezeket a dolgokat akkor elgondolkodtató :) talán nekem is jó lenne .

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.