Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Na! srácok! Nyugi! Nem tervezünk több gyereket, mert hülye azért nem vagyok...

A Vivaro jó alternatíva, pláne ha Ildi nem fog jogsit szerezni, és a srácok növekedésével egyre több cucc kell a nyaralásokhoz majd.

Már kezdem néha érezni, hogy a vectra is kicsi...

Teljesen nyugodt vagyok! B)

Ildi nem akar jogsit, vagy te nem szeretnéd kiengedni az utak ördögét?

A Vivaro tényleg jó alternatíva, csak nem családbarát az ára. :omg:

Maci már találkozott pajero-val.. onnan van a rács meg a fellépő... :)

No, ez egy hatalmas LOL! :) Bár akkor nagyon szomorú volt...

Link to comment
Megosztás:

Teljesen nyugodt vagyok! B)

Ildi nem akar jogsit, vagy te nem szeretnéd kiengedni az utak ördögét?

A Vivaro tényleg jó alternatíva, csak nem családbarát az ára. :)

No, ez egy hatalmas LOL! :) Bár akkor nagyon szomorú volt...

Szeretne jogsit, de fél, szóval paradox helyzet.

Én ennek fényében nem erőltetem. Én szeretek vezeteni.

A vivaro-ból vannak olcsóbbak, csak állapot és felszereltség elég gyengusz... no meg a mocik.

Na és az a pajeros tényleg akkor szomorúbb volt.

Link to comment
Megosztás:

Szép napsütéses napot mindenkinek!

Lujdzsi ha tudom, hogy te is Pozsonyba jössz akkor összefuthattunk volna ott is hosszabb időre, jó szerelést nektek!

Mackó honnan tudod, hogy nem gyarapodtok? majd az asszony eldőnti :) B) na jó csak vicc volt!

Nyuszinak a kocsija teljesen egyben és jól müxik?

Link to comment
Megosztás:

Nos! Jelentem a szereléses találkozó megvolt!

Lujdzsinál hűtő cserélve, kipuff csavarok cserélve, nálunk generátor kiszedve, átnézve, 1 laza kontakt javítva, töltésjelző izzó cserélve. Minden jó, minden működik! Sörök elfogyasztva, zsír kisütve... belőlünk. Biztos lesz egy forgolódós alvása mindkettőnknek. :) De jó volt!

Ja, Blitz weekendes matrica Lujdzsinak is felrakva.

Kár, hogy nem jött senki. B)

Gyuri! Ilid 4.-ben még gondolkozik, én egyelőre nem. :)

Link to comment
Megosztás:

Rendesen hiányérzetem van amikor a kocsiból kiszállok és megyek fel a lakásba s visszapillantva nincs ott a kis megszokott tócsácska az orra alatt :) De majd mexokom.Valóban jól eltöltöttük a napot bár ami igaz kissé nehézkes volt a fényképezőt és a csavarhúzót eccccerre tartani de sebaj.Mackó jelentem kicsikét szégyenlősbe ment át mert a nap végére enyhén elpirosodott B) Én még csak-csak, mert készültem s reggel bekentem magam az itthon található összes faktorral.

Aztán jól esett biza a soproni amit Ildikó nagyszerű ötlettől vezérelve a fagyasztóba rakott,kicsit később a két szűz akiket melleslegesen lerendeztünk csak a BM kedvéért esett meg.Mert ugye van nekik saját jogsijuk nehogymán az enyém is kelljen nekik.

A két kocsi "egyenlőre" jól muzsikál de hisz miért is ne muzsikálna jól hisz 2 amatőr de igen lekles szerelő rakta rendbe őket.

Köszi mackó a segítséget és ezt a remek kis napot :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.