Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Bizti kibírja, szorítunk neki! :blink:

Az Opel sok mindent kibír.... :lol: Remélem.... :)

Egyébként nem önszántamból autóztam (legszivesebben ki se tenném a kerekeimet ilyen időben), de el kellett vinni a Petit dolgozni, mert elromlott a Skodája váltója... :)

Aztán meg átjöttem anyuhoz finom kajákat enni. :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ne is mondd! Már ki sem merek menni a konyhába! :blink:

A szobarendezés célja épp az volt, hogy a szobakerékpár beférjen a szobámba, mert remélhetőleg az új évben akaraterővel telve minden nap fogok kicsit edzeni :) Bár amikor kerékpárral jártam dolgozni sem fogytam tőle, de legalább mozogtam :lol: és a lelkem nyugodt volt :)

Link to comment
Megosztás:

Szobabiciklizés közben valamilyen utifilmet kell nézni, hogy úgy érezd, tényleg mész valahova, nem? :D

Egy időben én is tornáztam, de aztán elhanyagoltam..... lusta vagyok..... :blink:

Igen, de akkor meg úgy belemerültem a filmbe, hogy a végén már nem is tekertem :) Mots meg direkt nincs is TV a szobámban!

A baj hogy olvsni nem könnyű tekerés közben, pedig annyi könyvet szedtem össze az ünnepek alatt, amit olvasnom kéne, lehet szerkesztek rá egy könyvtartót :)

Neked nem is kell tornázni!S azt hiszem nekem sem a kerékpár a legjobb módszer :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó munkát Mackósajt! :)

THX! Még mindig itthon vagyok... eddig kerestem az office cd-t...nincs meg... :)

Remélem jó lesz az út. Tegnap este a nejemmel vótunk tecskóban...hazafelé jövet, mielőtt az utcánkba fordultam, ahogy lassításkor visszatettem 3-ba a gépet, hallottam ahogy a kerekek megcsúsznak... óvatosan fék... és hallgattam, ahogy csusszz...tapad...csusszzz...tapad, lefagyott az a kevés víz, ami még az úton volt...még szerencse, hogy nem a szokott tempóban haladtam... akkor a következő sarkon fordultam volna be! :blink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hazaértem!

Xp telepítve... meg egy-két hasznos cucc, de mivel ez most gyorsmunka volt, meg amyúgy is, már régen le kellett volna takarítani a linux nyomait, majd 1x behozzák anyámék a gépet, és átnézem, lementek, formázok, telepítek, telepítek...

Amúgy köszi a felajánlást... de közben elkezdtem tölteni egy office-t :blink: , amit meg nem találtam, az ráadásul gyári.... :)

Jelentem, az utak megyénkben általában tiszták, esetleg helyenként jégbordásak, másutt a megolvadt hó, eső odafagyott(pl. Sámsoni út debi tábla és vasút közti szakasza), így azon helyeken kell nagyon vigyázni... volt, hogy lassítani kellett (ez még ment is), gyorsításkor meg csak fütyült a kerék.

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt az év utolsó napján!

Reggelre itt is esett a hó!De már elolvadt, mert most meg süt a nap!

A tegnapi koncert nagyon jó volt, nem is fáztam, sőt jól ki is melegedtem, így lehet beteg leszek :)

A lényeg, hogy az új év örömére nemhogy ledagadt volna a szemem, hanem feldagadt a másik is! :blink:

Tehát gyors helyzetjelentés: a jobb szemem alsó része, a bal szemem felső szemhéja van bedagadva!Úgy nézek ki, mint akit a kocsmában összevertek! :)

Ja és a kocsim még mindig beteg! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt az év utolsó napján!

Reggelre itt is esett a hó!De már elolvadt, mert most meg süt a nap!

A tegnapi koncert nagyon jó volt, nem is fáztam, sőt jól ki is melegedtem, így lehet beteg leszek :lol:

A lényeg, hogy az új év örömére nemhogy ledagadt volna a szemem, hanem feldagadt a másik is! :)

Tehát gyors helyzetjelentés: a jobb szemem alsó része, a bal szemem felső szemhéja van bedagadva!Úgy nézek ki, mint akit a kocsmában összevertek! :)

Ja és a kocsim még mindig beteg! :D

Jó utsó reggelt! :blink:

Szegény nyuszifül! :o Reméljük mihamarabb ledagadnak szemeid. Úgy látszik Hobira is kihat a betegséged vagy fordítva...

Link to comment
Megosztás:

Jó utsó reggelt! :blink:

Szegény nyuszifül! :) Reméljük mihamarabb ledagadnak szemeid. Úgy látszik Hobira is kihat a betegséged vagy fordítva...

Szép Utolsó 2005-ös napot mindenkinek!

Szerintem egyiksem beteg, csak kicsit rosszul van. :)

Remélhetőleg hamarosan semmi bajuk sem lesz (szemek rendbejönnek, fék megjavul)!

Ma este lesz valaki a debreceni főtéren közülünk?

Link to comment
Megosztás:

Jó utsó reggelt! :blink:

Szegény nyuszifül! :) Reméljük mihamarabb ledagadnak szemeid. Úgy látszik Hobira is kihat a betegséged vagy fordítva...

Szia!

Még aztán korán keltél!Milyen volt a buli??

Mackósajt!Én nem hiszem hogy felmegyek, alig várom, hogy elüsse az éjfélt az óra és zuhanhassak az ágyba!

Link to comment
Megosztás:

Mackósajt!Én nem hiszem hogy felmegyek, alig várom, hogy elüsse az éjfélt az óra és zuhanhassak az ágyba!

Én sem tudnám megígérni, hogy 100 a mi jelenlétünk. Mivel úgy néz ki, kimegyünk Nyíradonyba... de lehet még éjfél előtt hazajövünk... majd meglátjuk... azért ne lepődj meg, ha felhívunk... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Én sem tudnám megígérni, hogy 100 a mi jelenlétünk. Mivel úgy néz ki, kimegyünk Nyíradonyba... de lehet még éjfél előtt hazajövünk... majd meglátjuk... azért ne lepődj meg, ha felhívunk... :)

:blink: Oké, de te se lepődj meg, ha tök mély hangon fogok beleszólni, ugyanis kissé még rekedtes, megfázós, álmosas a hangom :)

Link to comment
Megosztás:

Jan. 7,-éről mi a véleményed? Rá fogsz érni?

Asszem jó, de még addig sok minden változhat, a többiektől semmi visszajelzés nem érkezett még, jó lenne Benzingőzt, I_S-t is elcsábítani

Hááát... rég voltam már diszkóban az biztos. :blink: De azért nem volt rossz. Táncoltam kicsit, meg néztem a csajokat... :D

Na szép!Egyszer engedlek el, és máris megcsalsz! :) :) No és milyen volt a felhozatal??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Asszem jó, de még addig sok minden változhat, a többiektől semmi visszajelzés nem érkezett még, jó lenne Benzingőzt, I_S-t is elcsábítani

Benzingőzzel váltottam mailt... neki nem jó, nem lesz helyben. :)

I_S-el már rég találkoztam itt a fórumon is. Majd lehet fel kéne hivni. Ha addig se nem járna erre. :blink:

Most viszont távozok.... Megyünk, elpateroljuk a gyerekeket, aztán meg majd meglátjuk.

Ha nem járnék erre holnapig akkor Ez az érvényes üzenetem! :)

Link to comment
Megosztás:

BUÉK nektek!

Ma reggelre immár a bal szemem alja is bedagadt, szóval igazán jól nézek ki a kis táskás szememimmel :lol: Már csak a jobb szemem felső szemhéja hiányzik, és akkor tuti nem fogok látni semmit :blink:

De elgondolkoztam, lehet a sok nevetéstől van! :) :) Még csoda hogy az éjféli röhögögörcskor úgy nem maradtam :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.