Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Gondoltam ingyen megcsinálom, dehát... :blink:

Így már nem is lenne rossz üzlet...pláne brembo tárcsákkal és ferodo betétekkel... :) Persze Nyuszifülnek...Sanyinak kicsit drágább móka lenne... esetleg még közben a hátsó féket is felújítanád...teljesen. :lol:

Csak, hogy tovább legyen ott Nyuszifül! :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Így már nem is lenne rossz üzlet...pláne brembo tárcsákkal és ferodo betétekkel... :) Persze Nyuszifülnek...Sanyinak kicsit drágább móka lenne... esetleg még közben a hátsó féket is felújítanád...teljesen. :)

Csak, hogy tovább legyen ott Nyuszifül! :blink:

Az otthon otthon nem is lenne nagy kunszt. Ott az eszterga, a dobot le lehet szabályozni... Fékmunkahenger nem egy ökör ára, a pofákat meg lehet, hogy elég csak felcsiszolni. Bár az újra ferodozolás sem túl drága, viszont jobban bízok a gyári új pofákban...

Link to comment
Megosztás:

Szerbusztok! :blink: Én biztos nem leszek a főtéren,legalábbis a Debreceni főtéren,mert Berettyóujfaluban szilveszterezek,egy nagy buliban haverokkal,ismerősökkel.Még vezetnem sem kell,úgyhogy reszkessenek a sörök,borok ,pezsgők és a többi alkoholt tartalmazó italféleségek. :lol: Az egyedüli baj az,hogy január elsején nappalos leszek,tehát reggel hétre legalább annyira ki kell józanodjak,hogy a melóhelyre ki tudjak jönni.(remélem sikerül). :) ,ha már itt leszek majd csak elszédelgek valamerre.

ui.

Mivel ebben az évben utoljára vagyok netközelben KÍVÁNOK MINDANNYIÓTOKNAK BOLDOG ÚJÉVET!

Én már a kollégákkal koccintottam! :) (nem is keveset)

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt! :o

Én már autókáztam ma a 30 cm-s hóban és még fogok is......

De délutánra megint ki kell ásni a garázsajtót! :blink:

Neked is Jó Reggelt!

30 cm-s hó???? Nálunk max. 30 mm eső.... :lol:

Hó meg már csak pár négyzetméteren. Nyomokban.

Az eső meg rendületlenül esik.

Sziasztok!

Hó, 30 cm-es hó??? :) Nálunk az eső szakad hajnal óta...így lehet a koncert is elmarad :)

Szióka!

Nézz körül a www.met.hu oldalon... majdnem országos hó, felénk meg eső. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most akartunk indulni Kőszegre .. Miután utat válytam a parkolóig, a kupac méretéből kikövetkeztettem, hogy mellik is lehet az én Senim! :blink:

Szerencsére a másik oldalán látszott is!! Nálunk nem tudom mennyi hó esett, de a parkiban van ahol térdig ér ..

No, további jó fórummolást!! Megyek kiszabadíttom magam ..

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most akartunk indulni Kőszegre .. Miután utat válytam a parkolóig, a kupac méretéből kikövetkeztettem, hogy mellik is lehet az én Senim! :blink:

Szerencsére a másik oldalán látszott is!! Nálunk nem tudom mennyi hó esett, de a parkiban van ahol térdig ér ..

No, további jó fórummolást!! Megyek kiszabadíttom magam ..

Szia! És mentek is Kőszegre? Akkora hóban? Ott akkora hó van? (két külön kérdés... nem elírás javítás) :)

Link to comment
Megosztás:

Milyen jó, hogy itthon vagyok... Így van időm kimenni anyámékhoz, rendbeteni a gépüket...Nem örülök neki, hogy megint van egy kis plusz dolgom, de meg kell oldani, mert hát az igazsághoz hozzátartozik, hogy pont a legutóbbi látogatásunkkor nyekkent meg rajta az Xp... Most meg már használnák... Úgyhogy most szedem a motyókat, és eltűnök egy időre... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Jó munkát Mackósajt! :)

Ismét autóztam egyet, most roszabb a helyzet, mert nagyon fagy és az összes letaposott plusz megoilvadt hó ráfagyott!!!! :lol:

Kb. 30-al jöttem, de igy is csuszkált a jégen az autó, téli gumákkal is! :blink:

Mikor még csak hó volt, nagyon szuperül állta a "sarat" a járgány, hasig érő hóban se akadt el! (mármint, az Ople hasáig érőben) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.