Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Nekem meg a fékemmel van valami.... :lol:

Azóta is adja azt a hangot? :blink: Vagy valami más?

Hasfal alját. Lesér(v)ültem a melóhelyen. Most intézem a 100%-os táppénzt legalább két hónapra. Ha összejön, akkor marhára nem érdekel, ha a spulit is bennemhagyják! :)

Az nagyon nem jó... Tesókámnak olyan műszövetet is be kellett, hogy rakjanak, mert gyenge a hasfala, és könnyen kiújult volna. Eddig engem szerncsére csak 1x bicskáztak, 3 évesen műtötték a jobb szemem. Ma is emléxem, hogy szaladtam az orvosok elől! :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Azóta is adja azt a hangot? :) Vagy valami más?

Most más, leírni nem tudom, valószínű megérett egy fékbetét-csere, csak már tegnap is hallottam, de úgy voltam vele, lehet csak az egész napos eső miatt, de ma próbálgattam, és olyan horzsolós hangja van... :blink: eléggé ideges lettem...

Link to comment
Megosztás:

Most más, leírni nem tudom, valószínű megérett egy fékbetét-csere, csak már tegnap is hallottam, de úgy voltam vele, lehet csak az egész napos eső miatt, de ma próbálgattam, és olyan horzsolós hangja van... :blink: eléggé ideges lettem...

Most mondjam azt, hogy a csörgés előtt én is az én fékeim hasonló hangját sasoltam, csak ugye mikor megálltam, az elhallgatott, és meghallottam a csörgést. Nem vagyok boldog ezek miatt. Mondjuk a fék lehet tényleg az esős párás idő miatt...pl. nekem 2 napja állt a kocsi. :)

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi, szerintem még ne ijedj meg a féktől.

Az én fékeimre már 3 évvel ezelőtt rámondta egy pár ember, hogy cserélni kell (állítólag kopottnak látszódtak), de a szerelőm szerint kutya bajuk. ja, és persze nem kevés pénz, ha cserélni kell benne valamit! :blink:

Persze, ha tényleg baj van, akkor nem szabad spórolni.....

Link to comment
Megosztás:

:) Hagyjad Nyuszi, bakik mindíg akadnak, de kösz az aggódást :blink:. Amúgy Mackó engem is befenyítettek, hogy a baloldali is hamarosan szakadhat, mert az is gyengus. Kérdeztem, hogy akkor egy lendülettel nem lehetne-e? De nem kaptam normális választ. Biztos drága a cérna :lol:.

Hát igen... ha belegondolsz, egy alkalommal 2 dolgot intéznének el. Annyit lennél kórházban, mint ha csak egyet csinálnak...tehát spórolnál nekik, akkor a jelek szerint tényleg a cérna a drága, és azért nem akarják egyszerre megcsinálni. :)

Link to comment
Megosztás:

A kavicsokról jut eszembe, az én téli gumimba tök sokszor beleragadnak kavicsok és olyankor félelmetes surrogó, kocogó hangokat hallatnak. Mikor megunom, kipiszkálom őket, mert nagy sebességnél meg kivágódnak, mint az ágyugolyó! :blink:

... és olyankor igencsak felsértik az alvázvédelmet! :)

Más...szintén Kavics! Már régen járt erre... vagy én emléxem rosszul?

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi, szerintem még ne ijedj meg a féktől.

Az én fékeimre már 3 évvel ezelőtt rámondta egy pár ember, hogy cserélni kell (állítólag kopottnak látszódtak), de a szerelőm szerint kutya bajuk. ja, és persze nem kevés pénz, ha cserélni kell benne valamit! :blink:

Persze, ha tényleg baj van, akkor nem szabad spórolni.....

Amikor vettem akocsit és elvittem szerelőhöz a szokásos cserék miatt(olaj, vezérműszíj) akkor mondta, hogy majd cserélni kell a fékbetétet is.

Nos hát elvégre 83000 km van az autómban, gondolom ártani nem fog neki :lol:

Ugye ez nem komoly? :D

Mit kell cenzúrázni? :o

Hááát, van ott 1-2 kép, ami... :) :)

Link to comment
Megosztás:

Szóval átszoktam egy maszekhoz, aki imádja az Opeleket, ügyes és fele annyiba kerül. :blink:

Én rögtön maszekhoz vittem, akinél akkor sok Opel állt, szóval ekkor kissé megnyugodtam

De mivel abszolút nem értek a kocsikhoz, ezért ő is ott ver át ahol akar!De a lényeg hogy bepecsételt a könyvembe, szóval ha bármi van, akkor így "hivatalos" a dolog. Gondolom ha hóhányó lenne, ezt nem tette volna meg!

Link to comment
Megosztás:

Én rögtön maszekhoz vittem, akinél akkor sok Opel állt, szóval ekkor kissé megnyugodtam

De mivel abszolút nem értek a kocsikhoz, ezért ő is ott ver át ahol akar!De a lényeg hogy bepecsételt a könyvembe, szóval ha bármi van, akkor így "hivatalos" a dolog. Gondolom ha hóhányó lenne, ezt nem tette volna meg!

Van egy nagyon kedvező ajánlatom: hozd ide nekem! Ingyen szétszedem neked... (hogy össze lesz-e rakva? Hmmm :blink:)

Link to comment
Megosztás:

Van egy nagyon kedvező ajánlatom: hozd ide nekem! Ingyen szétszedem neked... (hogy össze lesz-e rakva? Hmmm B))

:blink: :)

akkor ebben nekem mi is a nagyon kedvező??? :)

JAAAA, megvan, talán az, hogy újra láthatlak téged, ugye??? B)

Csak tudod ezzel egy baj van!Nem vagyok önző, azaz a kocsimat jobban szeretem, magamnál, szóval első szempont az ő érdeke :lol: :D :o

Link to comment
Megosztás:

:blink: :)

akkor ebben nekem mi is a nagyon kedvező??? :)

JAAAA, megvan, talán az, hogy újra láthatlak téged, ugye??? B)

Csak tudod ezzel egy baj van!Nem vagyok önző, azaz a kocsimat jobban szeretem, magamnál, szóval első szempont az ő érdeke :lol: :D B)

Gondoltam ingyen megcsinálom, dehát... :o De teljesen jogos amit leírtál, én is szívesen látnálak, de hogy te villáskulccsal nekiess szeretett drágaságomnak? Naneeee!!! B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.