Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ha jól tévedek az 1 TAUNUS!(de már ebben sem vagyok biztos ,ennyi sör után!)

Te is sörözöl? Igyunk hát tesó! <_< A jól bevált Adambraut szürcsölgetem éppen. :rolleyes: Te mit iszol?

Egyébként nekem az ovál lámpás Taunus jobban tetszik.

Más: Megint nagy dilemma előtt állok. Véleményeket kérek C Rekord ügyben.

1967er%20Opel%20Rekord%20C%20mit%20VIPER-Technik%20008.JPG

Vagy

Opel-Rekord-1.jpg

Azaz modernizált vadított totál brutál, vagy szelíd szolíd, gyárihoz közel álló? Én az elsőre szavazok.

Link to comment
Megosztás:

Más: Megint nagy dilemma előtt állok. Véleményeket kérek C Rekord ügyben.

Vagy

Azaz modernizált vadított totál brutál, vagy szelíd szolíd, gyárihoz közel álló? Én az elsőre szavazok.

keeeggggyetlen jól néz ki az első :rolleyes: bár a felni talán szentségtörés egy ilyen idős autóra <_< de nagyon tetszik

Link to comment
Megosztás:

Akkor inkább az Opel koppintott, mert azt hiszem, hogy '65-ben még nem gyártották. De rögtön utánnanézek. Ja, Laci! GSi lökös szerintem készen most nincs, azt még gyantázni kell. Bár sablonja van hozzá a srácnak. Amúgy milyen kellene? Ködlámpás, vagy ködlámpa nélküli? No mindegy, majd ők lerendezik. Ja, az infót nem tőlem kaptad. :rolleyes: Maradjak névtelen, ha lehet.

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy tévednek mert az A Manta cabriót már 69-ben gyártották.A Totalcar szerint európában került piacra akkor,és ha előbb külföldön próbálkoztak? He? He?

Merthogy a cikk is aztat írja hogy a GM től nyomást gyakoroltak a németekre.Na akkor lehet hogy előbb amcsiban mutatták be a kocsit nem?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.