Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

vágyom az erőre,de nem a nyers,birkózós,kormánykitépős 80-as évek erős autóira :rolleyes: abból elég volt. mostmár kényelmesen,csendben,és adott esetben gyorsan szeretek utazni

Én viszont pont azt igényelem, amit te már nem hiányolsz. A nyers, brutális erőt, amivel még bírkózni kell. Nem szeretem, ha az elektronika kiveszi alólam az autót. Most figyelek csak... Kormánykitépős? Olyat milyen 'autó' csinál? Egy faros így nem rendetlenkedik! Ott a kormány csak jelzi a kanyarodást. <_<

Link to comment
Megosztás:

Én viszont pont azt igényelem, amit te már nem hiányolsz. A nyers, brutális erőt, amivel még bírkózni kell. Nem szeretem, ha az elektronika kiveszi alólam az autót. Most figyelek csak... Kormánykitépős? Olyat milyen 'autó' csinál? Egy faros így nem rendetlenkedik! Ott a kormány csak jelzi a kanyarodást. <_<

elektronika nem veszi ki alólad az autót. ahhoz még egy kategóriával feljebb levő autót kellett volna mondanom :rolleyes:

a kormányhoz meg csak annyit,hogy azt akartad mondani, a kormánnyal célzol,a gázpedállal lősz? ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az eső felénk is eljutott. A jég pár kilóméterrel elkerült bennünket, de végig ott körözött. Ezt szó szerint kell érteni. Valamikor du elkezdte a dörgést, égfeketedést, de eső csak este 8 körül lett belőle. Épp ezért nem indultam el Db-be sem. Ha minden jól megy, akkor holnap pótlom eme hiányosságom. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szervó, elektromos ülés (mire beállítottam magamnak...), biztonsági öv visszajelző (na, attól megőrültem, azt hittem, elromlott az index, mert folyton kattogott :rolleyes:), meg ilyenek, amik elpuhányítják a vezetőket. Nomeg az új autókban egyszerűen nem érzem otthon magam. A Trabant az igazi! Igazi kőkorszaki valami. Van egy kilóméterórád, oszt' csókolom! Annál pontosabb üzemanyagszintjelzővel én még nem találkoztam. <_<

Link to comment
Megosztás:

De milyen verseny az! <_< Egyébként egyszer a négyesen Pilis tájékán összeakadtam egy Lanciával, és 130 valameddig (120-tól bizonytalan a Trabi órája. :rolleyes:) fej-fej mellett mentünk. És a Hungaroringen is jól szerepelt ám! De a legjobb mégiscsak az volt, amikor Miskolcon fék nélkül kidobtam a Trabit egy kanyarban cirka hatvannal. No, azóta az a srác nem ül mellém, ezt szentül megfogadta. ;) Hiába, kemény futómű, alacsony súlypont... A Trabant egy versenyautó! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.